R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Chcesz dobrze zarabiać? Sprawdź, gdzie dobrze płacą

› Aktualności 6 miesięcy temu    19.11.2018
Artykuł gościnny
komentarzy 0 ocen 2 / 0%
A A A

Coraz częściej mieszkańcy Jarocina zatrudnienia szukają już nie tylko w naszym mieście, ale rozglądają się za wakatami np. w Poznaniu. Stolica Wielkopolski przyciąga stanowiskami z atrakcyjnym wynagrodzeniem i bogatym pakietem socjalnym.

R E K L A M A


Poznań to interesujące miasto dla poszukujących zatrudnienia, zwłaszcza dla mieszkańców Jarocina. Firmy oferują dobre warunki pracy, a do tego dojazd pociągiem do stolicy Wielkopolski zajmuje obecnie tylko godzinę. To niewiele czasu, a niektórzy pracodawcy dodatkowo zapewniają bezpłatny transport na terenie miasta lub dofinansowują dojazdy. Wśród zakładów, które starają się ułatwić swoim pracownikom codzienne podróże, a przy tym oferują sporo innych benefitów, jest fabryka opon Bridgestone Poznań.

Wspomniana firma Bridgestone to zakład, który produkuje aż 31 tys. opon dziennie i zatrudnia już niemal 2000 osób. Kolejnych chętnych do pracy nie brakuje, bo fabryka oferuje bardzo atrakcyjne warunki. Każda nowa osoba podpisuje umowę bezpośrednio z zakładem i podczas okresu próbnego zarabia 4500 zł brutto miesięcznie. To niemało, a po przedłużeniu umowy firma płaci jeszcze więcej – wypłata wzrasta do 5000 zł brutto miesięcznie. A to nie wszystko, co zapewnione mają pracownicy!

W tym roku w fabryce Bridgestone Poznań podjęto decyzję nie tylko o podwyżkach, ale również o dodatkach rocznych, które w przyszłym roku mogą wynieść nawet 3000 zł brutto na osobę. W czerwcu tego roku wprowadzono ubezpieczenie płatne przez pracodawcę, a w 2019 r. zostanie uruchomiony pracowniczy program emerytalny. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej dbać nie tylko o obecną sytuację zatrudnionych, ale również o ich przyszłość. Nie należy zapominać, że każdy może także korzystać z dofinansowania karty sportowej czy zawodów biegowych i rowerowych, a także prywatnej opieki medycznej oraz atrakcyjnego cenowo abonamentu na telefon i internet. Pracodawca oferuje również dopłaty do posiłków w firmowej kantynie i owoce w pracy. Od niedawna zatrudnieni w Bridgestone Poznań mogą liczyć również na dofinansowanie dojazdów do zakładu.

Obecnie poznańska fabryka Bridgestone rekrutuje m.in. operatorów maszyn do produkcji opon. CV można przesyłać mailowo na adres: produkcja@bridgestone.eu

Więcej informacji nt. Bridgestone Poznań oraz aktualnie poszukiwanych pracowników można znaleźć na stronie www.bridgestone-poznan.pl
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A