R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1 - JTBS
R E K L A M A

Chcą się dowiedzieć, czego oczekują mieszkańcy Ługów i 1000-lecia

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    12.08.2017
Lidia Sokowicz
komentarzy 5 ocen 2 / 50%
A A A

W najbliższy czwartek i piatek (17-18 sierpnia) odbędą się spotkania konsultacyjne z mieszkańcami osiedli Ługi i 1000-lecia dotyczące zagospodarowania wyremontowanych z budżetu obywatelskiego osiedlowych świetlic.

R E K L A M A

 

 

Zebrania w odnowionych wnętrzach przy ul. Wiślanej 15 (tuż przy komendzie Państwowej Straży Pożarnej - na zdjęciu) i w piwnicy bloku przy ul. Św. Ducha 44 rozpoczną się o godz. 18.00.

Inwestycje zostały zrealizowane przez Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Dzięki generalnemu remontowi nowe pomieszczenia posiadają toaletę, system grzewczy, a w budynku na Ługach jest też aneks kuchenny. - Już na etapie składania projektów do Jarocińskiego Budżetu Osiedlowego pojawiły się pomysły, aby obie świetlice służyły nie tylko jako miejsca spotkań dla seniorów, ale również były miejscem aktywności dzieci i młodzieży. Mogą tam powstać m.in. świetlice środowiskowe. W obu miejscach możliwe jest też prowadzenie zajęć pozalekcyjnych czy wyrównawczych dla uczniów – wyjaśnia zastępca burmistrza Robert Kaźmierczak. Dodaje również, że mieszkańcy mogą też w trakcie zebrań zaproponować jeszcze inne rodzaje aktywności. W uruchomienie świetlic zaangażuje się również Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarocinie.

R E K L A M AAR1 - BZWBK - oferta kredytu
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ slup
11 miesięcy temu ocena: 85%  5
Ja wiem czego ludzie oczekują: uczciwi normalni ludzie chcą uczciwych oszczędnych władz działających dla dobra mieszkańców. Szurnieci ludzie chcą nieuczciwej bandy przy pieniądzach publicznych, co wg nich oznacza niczyich. Zgadlem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rozwój
11 miesięcy temu ocena: 85%  4
Mieszkańcy Ługów oczekują budowy dróg.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bzdety pan gadasz
11 miesięcy temu ocena: 61%  3
"miejsca spotkań dla seniorów, ale również były miejscem aktywności dzieci i młodzieży." Kaźmierczak ogarnij się. Kto w takiej kanciapie będzie siedział. Ludzie mają rodziny, dzieci, wnuki, przyjaciół i to z nimi spędzają czas, ale co Ty na temat możesz wiedzieć....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ slup
11 miesięcy temu ocena: 70%  2
Ludzie chcieli żeby Robert K. był wiceburmistrzem. Ale dlaczego?
~ Krystyna
11 miesięcy temu ocena: 65%  1
czemu zaraz bzdety, pan Kaźmierczak nie ma dzieci i może chciałby tam posiedzieć zamiast ciągle na rynku czy spichlerzu
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A