R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Chcą pozyskać pieniądze na dwa boiska

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    15.04.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
 Turniej wsi na boisku w Magnuszewicach Turniej wsi na boisku w Magnuszewicach

Ponad 1,2 mln zł chce pozyskać gmina Kotlin na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Sławoszewie i przebudowę istniejącego w Magnuszewicach.

R E K L A M A

Samorząd Kotlina złożył dwa wnioski o pozyskanie zewnętrznych pieniędzy. Z Lidera Zielonej Wielkopolski chce zdobyć środki na budowę boiska wielofunkcyjnego i bieżni 60 m przy Szkole Podstawowej w Sławoszewie z siedzibą w Parzewie. Inwestycja ma pochłonąć 248.525,28 zł. Gmina wnioskowała o 158.137 zł. Samorząd zabezpieczył w swoim budżecie 90.388 zł.

 

Drugi wniosek władze gminy złożyły do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego pieniądze mają trafić na przebudowę gminnego boiska sportowego w Magnuszewicach wraz z rozbudową zaplecza o świetlicę oraz nadanie obiektowi nowych funkcji społecznych. Całkowita wartość projektu została skalkulowana na 1.261.917 zł, a samorząd chce pozyskać 1.072.629,69 zł.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eleonora
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dlaczego te 4 gminy powiatu nie współpracują i nie pisza wspólnie, większych projektów? Inne gminy już dawno to wprowadziły, wprowadziły związki gmin i wygrywają w większości konkursów, a tutaj jak zawsze wiejskie zacofanie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A