R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_02
R E K L A M A

Chaos i zamieszanie w Żerkowie z niespodziewanym finałem

› Aktualności 9 miesięcy temu    30.12.2017
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 61 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

ŻERKÓW. POWIAT JAROCIŃSKI. BURZA W ŻERKOWIE. DYSKUSJA NAD BUDŻETEM

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

Ponad 7 godzin trwały obrady komisji i sesja w Żerkowie. Posiedzenia zostały wstrzymane i przełożone na kolejny dzień.

Drugi dzień obrad przyniósł niespodziewany finał. Nie obyło się bez dyskusji, zarówno na komisji, jak i na sesji. - Dochody majątkowe i bieżące są różne niż te, które tutaj mamy. (...) O co tutaj chodzi? Wprowadzacie chaos i zamieszanie. Czekaliśmy wystarczająco długo, żebyście nam dali te dokumenty - mówił były już wiceprzewodniczący rady Grzegorz Andraszak, zastanawiając się, jak to możliwe, że opinie komisji jak i Regionalnej Izby Obrachunkowej względem poprzedniego projektu budżetu mają dotyczyć również tego obecnego, przedstawionego przez opozycję. Poparł go radny Andrzej Stachowiak.

Szerzej w kolejnym numerze "Gazety Jarocińskiej".

 

 

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (61)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tutejszy
9 miesięcy temu ocena: 16%  61
Młodzi i glupi!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tamtejszy
9 miesięcy temu ocena: 92%  60
Młodzi i nie oszóstki
~ dworus z Raszew
9 miesięcy temu ocena: 90%  59
Co powiecie o pani Urbańskiej ? Całe życie na garnuszku gminy. Wpierw nauczycielka, później radna do siedemdziesiątki. Córka na etacie w szkole gminnej. Zięć na etacie w szkole gminnej. W przeciwieństwie do boba i Zosi nie powiem o pani Urbańskiej chytra świnia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kabanobus
9 miesięcy temu ocena: 30%  58
co powiecie o kabanie całe życie na garnuszku zus i opierdalenie sie w zamian za donoszenie jeszcze złotówki on nie wypracował
~ bob
9 miesięcy temu ocena: 24%  57
Bożejewicz obliczona chytra świnia poleci tam gdzie dają złotówkę więcej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ dworus z Raszew
9 miesięcy temu ocena: 83%  56
Bożejewicz nigdzie nie poleciał, jest tam gdzie nie ma szwindli. Żona sołtysem, ktoś ją wybrał. On radny, ktoś go wybrał. Syn nie pracuje w gminnej szkole. Cała rodzina bardzo porządna, szanowana w swojej miejscowości.
~ Zosia
9 miesięcy temu ocena: 24%  55
Masz rację, żona sołtysem - kasa z gminy; on radny - kasa z gminy; syn zatrudniony w szkole - kasa z gminy.
~ nie obiektywny
9 miesięcy temu ocena: 24%  54
Dlaczego łysy nie komentuje bzdetnych poprawek w budżecie kolesi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Raś kręci z Pawlickim?
9 miesięcy temu ocena: 47%  53
To ciekawe... bardzo ciekawe... trzeba się temu przyjrzeć głębiej... Jeszcze tam wiele wyjdzie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownik urzędu - anonimowy
9 miesięcy temu ocena: 73%  52
Gul gul gul okręt tonie i wpada w muł! Mariusz i Jacek, nie możecie pozwolić aby wypłynął! Trzeba utrzymać ten skład rady do wyborów i pokazać, że nawet w ciężkich warunkach można dużo rzeczy poprawić! Jeszcze tylko kilka miesięcy i Żerków zostanie uwolniony przez rodzinny klan burmistrza i sekretarza! Powodzenia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
9 miesięcy temu ocena: 43%  51
Najgorszy ptak co sra do własnego gniazda
~ 546722
9 miesięcy temu ocena: 32%  50
Dla mnie to najbardziej denny skład rady. To taka Nowoczesna opozycja w sejmie :-) Brak konkretów i planu . Najważniejsze koryto lub korytko
~ Yieceq
9 miesięcy temu ocena: 33%  49
Przykre jest to , że tacy ludzie jak ten kaban jak ktoś napisał pchają się do wladzy. Kiedys takie matoły były tylko w UB i SB bo takich potrzebowali. Nie zadawali dużo pytań tylko wykonywali rozkazy. I teraz jest podobnie. Opalony ma swojego pieska kabana czerwonomordego i tyle. Spotkania w restauracji w Jarocie itd i spowiedz...Jaki on jest żałosny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ radna
9 miesięcy temu ocena: 74%  48
Pomyłka, Ewa to nie ten adres.
~ do radnej
9 miesięcy temu ocena: 32%  47
Pani Ewo żal dzieci które pani uczy.Jeśli harcerzy ucz pani takiej nienawiści to współczuje tym dzieciom .Już 30 lat temu była pani najbardziej wysmiewaną nauczycielką w Żerkowie.Pani nazywa się pedagogiem
~ radna
9 miesięcy temu ocena: 71%  46
Do obserwatora. Jedraszczyka nie powazam,bo brakuje mu odwagi i charyzmy,którą miał Jajczyk. Nie mam powodu żeby żywić uczucia pogardy i nienawiści, bo to jego cechy wrodzone. Nadaje się tylko do remontu gminy, ale nigdy jej nie rozwinie
~ obserwator
9 miesięcy temu ocena: 30%  45
Pani radna pisze o nienawiści i pogardzie a co pokazuje wobec Burmistrza który został wybrany przez większość gminy
~ radna
9 miesięcy temu ocena: 81%  44
Zapraszamy. Startuj w wyborach, niech ludzie cię poprą, a potem rada wybierze na przewodniczącego. Pasuje, to do listopada. Chociaż osobiście ludzi twojego pokroju, pełnych nienawiści i pogardy nie chciałabym spotkać na swojej drodze.
~ Upo
9 miesięcy temu ocena: 37%  43
Porażka. Ras ma ledwo LO skonczone. Bożejewicz podobnie. Spojzcie na ich podwórka....a zabierają się za władanie gmina. Spotkania jak przejąć władzę robią bardzo często u siebie w domach i knują spiski hmm wielka ynteligęcja. Raś donosi wszystko Pawlickiemu co się w gminie dzieje . Takie ma zadanie. Opalony za to temu nieudacznikowi zawsze jakąś posade w oczyszczalni ścieków lub sortowni śmieci załatwi. Nic innego nie potrafi robic to sie tam przyda. Dotychczas w gminie Żerków Pawlicki nie mieszał ale teraz znowu zacznie. Taka prawda i tyle w temacie babolu.... :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie
9 miesięcy temu ocena: 30%  42
To ze ma wyższe wykształcenie o niczym nie świadczy.Chyba tylko o tym że był nieukiem i musiał tyle lat się uczyć .Życie i pokora uczy.
~ kabanobus
9 miesięcy temu ocena: 41%  41
kaban to ty sie OŚMIESZASZ nie porównuj szóstka czy stachowiaka do siebie miernoto mozna ich nie lubic ale umieja chociaz interes prowadzic i ludzi zatrudniać ty umiesz pasożycie tylko zus doic na wieczną szkołe lub na liście płac w śmieciarni lub kanalizacji wegetowac wzglednie za 3,5 asystować w szalecie
~ kabanobus
9 miesięcy temu ocena: 40%  40
Racja kaban czerwony na ryju i z przodków komuch czerwony pchał sie do pis ale pomylił pleć w deklaracji i go nie przyjeli. Bił swoją siostrę i prześladował jej dziecko musiała uciekać z domu rodzinnego. Mial startować na burmistrza bo mu w jarocinie kazali i 20 kg schudnąć. Teraz urobił kmiotka z którego komitetu startował żeby zrobić numer kuzdzała żeby był na liści wciagniety na powiat bo kaban wie ze nawet do rady miejskiej nie ma juz szans szuka godnego nastepcy. Ma kase płaconą za nic za kometarze tu i donoszenie on nic wiecej nie potrafi. W czasie przewrotu siedział na telefonie i dukał co robic bo nie wie matoł.
~ ośmieszasz się
9 miesięcy temu ocena: 80%  39
Nie przeszkadza Ci, że Paluszkiewicz ma skończone pięć klas, Stachowiak , Szóstek, Sołtysiakowa zawodówkę i władali gminą. W ósemce tzw.opozycji jest pięć osób z wyższym wykształceniem i to Cię boli. Spotykają się często na posiłkach w Morenie, Familijnej oraz Na Skarpie. Czy to zabronione ? Próbujesz straszyć mieszkańców naszej gminy Pawlickim. Pisze się spójrzcie a nie " Spójzcie" Czyżby Stachowiak znów się wziął za pisanie ?
~ debile dwaj
9 miesięcy temu ocena: 91%  38
Pieniacze krzyczą - "Wprowadzacie chaos i zamieszanie" a następnie całą siódemką głosują za budżetem przedstawionym przez tzw. opozycję. Żal dzieci które uczy Andraszak.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emerytowana barbara
9 miesięcy temu ocena: 88%  37
Najlepsze jest to, że Adnraszak całe 3 lata gada tylko o pijakach na rynku, a jak się ze stołka zdjął to nagle widzi szerzej i zabiera głos :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edek
9 miesięcy temu ocena: 89%  36
Kończy się era nieudaczników platfusów z PO w Żerkowie. Dobra zmiana . .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dobra zmiana
9 miesięcy temu ocena: 91%  35
Kończy się era PO w Polsce
~ nie stary
9 miesięcy temu ocena: 27%  34
Nie podoba mi się to mówienie Ten stary i ma tyle lat i powinien siedzieć w kapciach w domu,zobaczysz człowieku jak czas szybko leci też będziesz stary,i wtedy zobaczysz czy będzie Ci miło jak ktoś tak powie o Tobie,starszy to nie znaczy że głupi,a wręcz uważam,że bardziej doświadczeni i rozsądniej podchodzą do spraw,młodym się wydaje że oni zrobią lepiej,oby tak,ale nie ma takiej ustawy żeby ludzie na emeryturze to tylko siedzieli w domu a najlepiej zaraz umarli,bo młodym się należy,bardzo to przykre.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do siedemdziesięciolatków
9 miesięcy temu ocena: 90%  33
Gdybyście zarabiali 2500 zł brutto to uciekalibyście na emeryturę po sześćdziesiątce ale jak się doi co miesiąc 8 do 15 tys zł to trzeba odcinać siekierą od fotela.
~ Weteryniorz budowniczy
9 miesięcy temu ocena: 25%  32
Co to się dzieje w tym Źerkowie to włos sie na głowie jeży . Jeszcze na wiosne niejaki Kuzdźoł podpisywał z Pawlickim porozumienie na budowe ścieżki rowerowej . Dzisiaj jako specjalista od drogownictwa znowu chce coś podpisywać w tym temacie . Sami pisarze - a budować nie ma kto ?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jo
9 miesięcy temu ocena: 16%  31
Kaszkiecik trzeba było zostać w tych dybach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ L.Mał
9 miesięcy temu ocena: 85%  30
Należę do gminy Żerkow. Dno totalne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dno
9 miesięcy temu ocena: 95%  29
Wyprowadź się do Żernik
~ "Djeta" stachowiak
9 miesięcy temu ocena: 93%  28
andrzejku nie zabieraj głosu w sprawie liczb bo ty nawet pisać nie umiesz po polsku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OlekOle
9 miesięcy temu ocena: 10%  27
Byle nie Czas Zmian, bo to bardzooo Jarocińskie hasło!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szudrają się, bo wybory blisko...
9 miesięcy temu ocena: 7%  26
... i byle hyc - do koryta! Do koryta!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ doOlek
9 miesięcy temu ocena: 19%  25
To jest ta zmiana co 30 12 rozwoziła Świąteczne przepisy . Z serdecznymi życzeniami świątecznymi Jacek Kmieć Tomasz Cieślak Mariusz Łyskawiński
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trzy żenady...
9 miesięcy temu ocena: 27%  24
Były sobie Trzy Żenady...
~ info
9 miesięcy temu ocena: 46%  23
Pan Jacek jak bumerang... pojawia się regularnie przed wyborami:) a że z przepisami chłopaki ruszyły "trochę" po świętach... cóż... nie czepiajmy się... na "lajfie" się zagadali ;)))
~ do notesika
9 miesięcy temu ocena: 7%  22
Na Borze narodzenie zapóźno na Wielkanoc za wcześnie
~ Kaszkiecik od żony
9 miesięcy temu ocena: 96%  21
Zazdrościsz? :)
~ on
9 miesięcy temu ocena: 13%  20
Ten co na zdjęciu na młodego nie wygląda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ynoż do kiceikzsak
9 miesięcy temu ocena: 5%  19
Tak widać gospodarstwo pokazowe teraz znowu się podciągnie
~ Kaszkiecik od żony
9 miesięcy temu ocena: 89%  18
Ale ma świeże podejście i pomysły!
~ Olek
9 miesięcy temu ocena: 90%  17
Czas na dobrą zmianę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ łubudububasiazgrzesiem
9 miesięcy temu ocena: 88%  16
spuszczeni jak gó.no w sedesie!!!!!
~ antykaszkiecik...
9 miesięcy temu ocena: 11%  15
sam jesteś stary dziadek, marudzisz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do anty
9 miesięcy temu ocena: 17%  14
Bozejewicz150 Baran po120 strzyżeniu i ten bezdomny w koszuli flanelowej o jajogłowym szkoda mówić
~ do anty
9 miesięcy temu ocena: 90%  13
Basia 70, Bronia 69,Paluch 75, Jacek 70, Janusz 61 lat. Dalej nie trzeba wymieniać , widać same sta..cie. W sumie starsi niż USA.
~ Kaszkiecik od żony
9 miesięcy temu ocena: 84%  12
chaos i zamieszanie? Kobieto ogarnij się... ludzi mówią w końcu że stare dziadki zostały odsunięte ok koryta a Ty próbujesz kreować inną rzeczywistość? Finansują Was z budżetu czy jak? Dlaczego usuwanie komentarze? Były tu chyba już 2 albo 3
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do baba
9 miesięcy temu ocena: 75%  11
Teraz wiem skąd to trzęsienie ziemi. Ale jebłaś, aż karetka jechała w nocy do Komorza.
~ baba
9 miesięcy temu ocena: 72%  10
Konieczna rzetelna dziennikarka ?- ze śmiechu spadłam z krzesła.
~ mącicielka
9 miesięcy temu ocena: 69%  9
A co tam konieczna nic nie wartna i nic nie umie jak kaban robiła to na co jejj kazali i pozwalali
~ radna
9 miesięcy temu ocena: 78%  8
GJ wyraźnie staje po stronie Jedraszczyka. Brakuje p. Koniecznej rzetelnej dziennikarki.
R E K L A M A
R E K L A M A