R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Cech zaprasza na szkolenie podatkowe. Ważny temat

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    14.11.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały US w Jarocinie

Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie informuje, że w dniu 15.11.2017r. (środa) o godz. 15:00 w siedzibie cechu (ul. Wrocławska) odbędzie się szkolenie dla mikro przedsiębiorców (członków cechu) na temat Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

R E K L A M A

 

- Szkolenie z inicjatywy cechu przy współpracy z Urzędem Skarbowy w Jarocinie, organizowane i prowadzone będzie przez Izbę Administracji Skarbowej w Poznaniu – informuje Alina Krawczyńska, dyrektor biura cechu.

 

Szkolenie związane jest prowadzoną kampanią informacyjną przez Ministerstwo Finansów w sprawie nałożonych obowiązków na ostatnią grupę podatników jaką są mikro przedsiębiorcy (przedsiębiorcy zatrudniający do 10 pracowników), w zakresie przekazywania do administracji skarbowej elektronicznie ewidencji sprzedaży i zakupu VAT [ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ksiegowa
ponad rok temu 1
Pamietam , kiedys tez bylo takie szkolenie przy okazjim jakis zmian to panie z zus nie potrafily odpowiedziec na proste pytanie .zrobily z siebie posmiewisko .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A