ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

Całe życie przepracowała w urzędzie [WIDEO, ZDJĘCIA]

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    13.04.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 Radni dziękują za wspołpracę Elżbiecie Wyrembelskiej Radni dziękują za wspołpracę Elżbiecie Wyrembelskiej  fot. Elżbieta Rzepczyk

- Pani Ela pracowała w urzędzie od 1979 roku. Wcześniej krótko była zatrudniona w Państwowym Gospodarstwie Rolnym. Praktycznie całe swoje życie zawodowe związała z gminą Jaraczewo i z pracą w urzędzie gminy - mówił Dariusz Strugała, burmistrz Jaraczewa, dziękując za pracę Elżbiecie Wyrembelskiej, która przeszła na emeryturę.

 

W marcu minęło 40 lat, kiedy rozpoczęła pracę w jaraczewskim urzędzie. Na ostatniej sesji usłyszała wiele ciepłych słów od burmistrza Dariusza Strugały, radnych i sołtysów, którzy przygotowali dla niej kwiaty i upominki. Wyraźnie wzruszona Elżbieta Wyrembelska podziękowała wszystkim za życzliwość i wyrozumiałość.

Rozmowę z Elżbietą Wyrembelską czytaj w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”[ZOBACZ TUTAJ]

Pamięta pani dzień, w którym przyszła do pracy w jaraczewskim urzędzie?

 - Tak. Było to 16 marca 1979 roku. Razem rozpoczynałam pracę z moją koleżanka Marią Jakrzewska, która jest zatrudniona w Komunalnym Zakładzie Budżetowym w Jaraczewie. Przyjmowana byłam przez naczelnika Jerzego Sobczaka - wspomina urzędniczka
 

 W listopadzie ubiegłego roku podziękowano na pracę jednemu z najbardziej rozpoznawalnych samorządowców w gminie Jaraczewo -  Romanowi Skrzypczakowi - byłemu przewodniczącemu.

- Wracamy do wspomnień sprzed 24 lat, kiedy w gminie Jaraczewo nie było telefonów, miejscowości nie były tak oświetlone jak teraz - mówił  Roman Skrzypczak
 
- W kolejnej kadencji zostałem przewodniczącym, a obecny burmistrz - wójtem i tak po kolei te kadencje mijały. Były to kadencje pełne pracy i wizji, które po kolei były realizowane. Działaliśmy wspólnie. Dziękuję tobie. Najpierw byłeś kolegą. Dzisiaj mogę powiedzieć przyjacielu  burmistrzu Dariuszu - dodał  wzruszony Skrzypczak [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Włodek M.
  2 miesiące temu ocena: 86%  6
  Gratuluję wytrwałości.Witaj w gronie ludzi wolnych.Pozdrawiam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Vvv
  2 miesiące temu ocena: 50%  5
  Pytanie jaką cenę za to zaplacila....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ były
  2 miesiące temu ocena: 85%  4
  O , co ci biega,???Pracowała , a nie urzędowała, tak było do ""zwycięstwa" nad komuną, której nie było. To dzięki niej , niektóre drogi były remontowane. Ela , na emeryturze nie śpij, pracuj na działce. Pamiętam , że po godzinach pracy po 15-tej , też byłaś na interwencjach drogowo-śmieciowych ( Parzęczew). . Wtedy była wspólnota pracowników i szefa. Nie liczono godzin pracy. PS. Vvv. Zapłaciła ,czy zyskała.????Gratulacje , że z obecnym jeszcze wytrzymałaś- albo ??????
  ~ Tomasz
  2 miesiące temu ocena: 18%  3
  To rączki normalnej pracy nie widziały....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sasiadka
  2 miesiące temu ocena: 100%  2
  Znam Ele od ponad 30 lat i jest gigantem pracowitosci w pracy jak i poza nią. Odpoczywaj Elka choc znajac ciebie i tak nie usiedzisz na miejscu bo zawsze znajdziesz cos do zrobienia :)