R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Były prezes jarocińskiej spółki z zarzutami

› Aktualności ponad rok temu    24.01.2018
Anna Konieczna
komentarzy 81 ocen 12 / 83%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki/archiwum portalu

Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wlkp. postawiła zarzuty byłemu prezesowi zarządu spółki Zakład Gospodarki Odpadami w Jarocinie Mariuszowi Z.

 

R E K L A M A

- Wydział Pierwszy Śledczy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim nadzoruje przejęte od Prokuratury Rejonowej w Jarocinie śledztwo przeciwko jednemu z prezesów gminnej spółki zajmującej się gospodarką odpadami komunalnymi - przyznaje Maciej Meler, rzecznik prokuratury w Ostrowie Wlkp.

[o sprawie już pisaliśmy, szczegóły TUTA]

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił Mariuszowi Z. zarzut nadużycia uprawnień w związku z pełnioną funkcją pomiędzy kwietniem 2013 roku a grudniem 2014 roku i niedopełnienia obowiązku zajmowania się sprawami majątkowymi spółki poprzez zawierania nieuzasadnionych ekonomicznie umów oraz zatwierdzanie płatności.W związku z tym doszło do znacznej szkody na majątku spółki w wysokości ponad 590 tys. zł. A także wprowadzenia niebezpieczeństwa w ocenie szkody w kwocie ponad 160 tys. zł - relacjonuje prokurator Meler.

 

I dodaje: - Podejrzanemu postawione zostały także zarzuty przywłaszczenia mienia w wysokości 45 tys. zł z majątku spółki oraz doprowadzenia przedstawicieli organów spółki do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez zawarcie nowej umowy o pracę na podstawie, której w przypadku rozwiązania stosunku pracy przysługiwać miałoby podejrzanemu jednorazowe odszkodowanie w wysokości ponad 115 tys. zł.

Ponadto Mariuszowi Z. zarzucono dopuszczenie się występku z ustawy o rachunkowości z uwagi na nieskładanie - wbrew przepisom ustawy - sprawozdań do Krajowego Rejestru Sądowego.

- Zarzucone czyny zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 8. Na podstawie zgromadzonego materiału prokurator przedstawił zarzuty i zastosował wobec podejzanego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 20 tys. zł oraz zakaz opuszczania kraju - relacjonuje rzecznik ostrowskiej prokuratury.

Maciej Meler podkreśla, że postępowanie jest cały czas w toku i akt oskarżenia nie trafił jeszcze do sądu.

Wcześniej były szef ZGO odpierał wszystkie zarzuty, albo podawał swoją wersję zdarzeń [ZOBACZ TUTAJ]

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 10 głosów: 12 (83%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (81)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dasz radę
ponad rok temu ocena: 57%  81
Stachu i cała ekipa PO nie ma już moralnego prawa bytowania w lokalnej polityce. To do czego dopuścił się Stachu woła o pomstę do nieba. Jeżeli ma odrobinę godności odejdzie w niebyt polityczny... Kwestia honoru
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jazda
ponad rok temu ocena: 57%  80
Puszka pandory z beczką gnoju się otwarła. Teraz będzie jazda. Już widzę te zeznania w sądzie przed kamerami. Ciekawe czy ciocia im pomoże? To taka jarocińska AMBER GOLD. PIS jarociński też w tym jest? To icj Jarek pozamiata i to szybko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Domino
ponad rok temu ocena: 71%  79
Donosił wilk razy kilka, donieśli i na wilka. Ciekawe jaka w tym procesie była rola Jurka Walczaka i Tomasza Kluzo z JRS. Przecież współpracowali z Martuzalskim, Walczak jako jedyny dał mu maksymalną pensję w radzie jak był radnym. Nie wykryli tych przekrętów? No. no. no Nieudacznicy jedni.Tyle energii wkładają w szukanie nieprawidłowości a tych nie znaleźli. Suzkali tam gdzie nie trzeba? Czy co?
~ jezeli mieszkańcy są przygłupami
ponad rok temu ocena: 42%  78
Nie dla przestępców, złodziejów czy oszustów, wybierz ludzi uczciwych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 100%  77
Uczciwi tez sa w polityce bo warto byc porzadnym człowiekiem tylko glupi prymitywny czlowiek mysli ze machlojki i zlodziejstwo nie wyjdzie na jaw to tylko kwestia czasu nie wiadomo co jeszcze wyjdzie z biegiem czasu i wcale sie nie zdziwimy
R E K L A M A
~ igor
ponad rok temu ocena: 0%  76
oj, trudno będzie, bo uczciwi nie biorą się za politykę.
~ Gosia odłącz mu internet, bo znowu za niego będzie cała rodzina musiała się wstydzić
ponad rok temu ocena: 61%  75
Gonada wczoraj z rozpaczy pochlałeś i nie było cię w pracy i widzę że dzisiaj znowu chlejesz, bo dorwałeś się do komputera. Żeby tylko nie skończyło się jak ostatnio na Facebooku gdzie po twoim występie oratorskim cały Jarocin się z ciebie śmiał przez rok znawco gonad.
~ jezeli mieszkańcy są przygłupami
ponad rok temu ocena: 55%  74
czy przestępca może zostać burmistrzem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do przygłupa powyżej
ponad rok temu ocena: 85%  73
Posiadanie wyroku politycznego z czasów PZPR jak i z czasów PO I PSL to powód do dumy i chwały. Naród nie taki głupi jakbyś chciał przygłupie platfiormiany. Nie dał się oszukać układowi polityczno - sedziowskiemu. Jakby ludzie byli przyglupami to sędzina koscilniakowa dzisiaj by piła szampana, a w Polsce rządziła by koalicja po z psl a w Jarocinie kiblowicz licealny Gonada.
~ Lolek
ponad rok temu ocena: 63%  72
Był ale krótko 3 lata w koalicji PO i PSL. Teraz jest w koalicji w powiecie z PSL i PIS> To niebywałe jak kameleon dopasuje się wszędzie byle przy korycie
~ Sikorsky
ponad rok temu ocena: 69%  71
Podobno miał trzy kancelarie prawne. Możemy poznać ich nazwy? Może to one doradzały mu jak stać się bogatym człowiekiem? Może jest jakaś z Jarocina?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Palący znicze przed sądem
ponad rok temu ocena: 72%  70
Mówią na mieście że zaczął sypać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niezależni sędziowie inaczej.
ponad rok temu ocena: 67%  69
Platfusy złodziejusy POsrane. A jeszcze niedawno było tak pięknie za czasów koalicji PO i PSL nawet szefa CBA Kamińskiego chcieli zamknąć i dali mu wyrok za rozpracowywanie złodziei bez zawiasów, bezwzględnej odsiadki. I dziwicie się że spośród nas są tacy co walczą nie z pisowską reformą sądownictwa tylko walczą o zachowanie status qwo w sądownictwie. Po co to zmieniać jak niewygodnych politycznie można skazać jak Adama i wywalić do kosza 10.000 głosów na niego oddanych albo wrzucić do pierdla Kamińskiego walczącego z korupcją a Sawicką POsłankę PO którą cała Polska widziała jak bierze w łapę unieważnić, bo podobno trzeba było odrzucić dowód z nagrania jako i tu uwaga "owoc z zatrutego drzewa". Jak za komuny tylko PZPR został zastąpiony skrótem PEŁO. PEŁO naród przegonił ale towarzystwo wzajemnej adoracji partyjno-sedziowskiej jeszcze się broni.
~ Heniu
ponad rok temu ocena: 64%  68
A ma inne wyjście?
~ do prezesa
ponad rok temu ocena: 60%  67
Nie ma się co z góry przejmować. W razie skazania napisze książkę"Skazany za sukcesy" i droga do burmistrzowania otwarta. Są jeszcze w Polsce takie miasta, gdzie skazani za sukces wygrywają wybory:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mem
ponad rok temu ocena: 67%  66
No Ty Juryś już nic mądrego nie napiszesz. Same bzdety razem z tym Klauzikiem. Jesteście sługusami PO. Szukaliście , szukaliście a prokurator znalazł tam gdzie nie szukaliście. U tych którym daliście maksymalną pensję jak był chwilowo przez układy sędziowsko-adwokackie załatwionym burmistrzem. Jak się teraz czujecie? Jak szmaty, Jak szmaty przegniłe i zakłamane.
~ PO fachowcy od VAT u
ponad rok temu ocena: 88%  65
Barbara K. Mariusz Z. Ekipa platfusa Stacha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obudzcie się. Jeszcze nie jest za późno.
ponad rok temu ocena: 75%  64
Trochę głupio to wygląda dla wyborców PiS ta koalicja z tymi przykrętami z peło i psel z poprzedniego gminnego rozdania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prorok
ponad rok temu ocena: 78%  63
Areszcik w rawiczu i wyspiewa wszystko jak na spowiedzi. Może niektóre decyzje ktoś mu kazał podejmować? Mamy uwierzyć, że był sobie zeglarzem, sterem i zaglem? Alfą i Omegą. Wolnym strzelcem? ROBIŁ CO CHCIAŁ? Przecież to nie była jego prywatna firma. Ktoś go powołał, ktoś go nadzorował. Może musiał podejmować niektóre decyzje, bo ktoś mu kazał? Na pewno byłaby to dla niego okoliczność łagodząca, choć nie zwolni go od winy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Świadek koronny
ponad rok temu ocena: 73%  62
Wątpię żeby chciał "umierać za Gdańsk "
~ Niestety matka partia w opozycji
ponad rok temu ocena: 82%  61
Będzie śpiewał albo już to robi. Najpóźniej jak pójdzie wniosek prokuratury do sądu z wnioskiem o areszt jak w przypadku koguta to POsraniec powie jak było licząc na złagodzenie kary.
~ Liczymy na szczerość panie Mariuszu
ponad rok temu ocena: 78%  60
2 lata odsiadki zamiast czterech albo zawiasy zamiast odsiadki może niejednemu rozwiązać język i może spowodować że nie będzie mataczył i powie prawdę.
~ Kota nie ma, myszy harcują
ponad rok temu ocena: 84%  59
Gdzie był wtedy Stanisław martuzalski? Może gj sprawdzić czy przypadkiem Martuzalski nawet nie powołał przez bodajże okres pół roku przewodniczącego rady nadzorczej ZGO i nie było nadzoru nad prezesem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Amber Gold z parasolem ochronym roztoczonym przez peło i arbuzów
ponad rok temu ocena: 83%  58
Wynikało to z braku wiedzy prawniczej? Mało prawdopodobne wszak druga połówka ma kancelarię prawną a wspolniczka żony doradzala pierwszemu. A jej synek też świadczył usługi prawne w sp. miejskich. A może zamierzone działanie? Miejmy nadzieję tylko że prokuratura to sprawdzi. No i oczywiście miejmy nadzieję że reforma sprawiedliwości nie padnie przez palenie świeczek przez tych co chcieliby aby złodziej mógł kraść bez konsekwencji.
~ W obronie układu
ponad rok temu ocena: 76%  57
Gdzie był? Nie wiadomo, może pod sądem świeczki palił?
~ kelner z witaszyc
ponad rok temu ocena: 28%  56
to obecny prezes musi uwarzać zeby nie wpaśc tak jak poprzednik
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociński SKOK na kasę
ponad rok temu ocena: 87%  55
Ekipa Martuzalskieko była taka że zachowywała się tak jakby to byłą jedyna szansa skoku na kasę.
~ Lejba Blumental vel Leopold Belmont - publicysta.
ponad rok temu ocena: 90%  54
Nic mu nie zrobią. Mechanizm jest zawsze ten sam. Szmatławiec rzuca niusa, prokuratura niby podejmuje działania w sprawie. A produkt finalny jest zawsze ten sam - umorzenie lub uniewinnienie w sądzie. Albo prokuratura odczeka jakiś czasookres i nie podejmie sprawy, ze wzg. na "niedopatrzenie" się przestępstwa. Nawet "dobra zmiana" nie jest zainteresowana takim stanem rzeczy. Niedawno MiG Jarocin skarżyło Martuzalskiego, i co? Wielkie gów...no z tego wyszło i wyjdzie takie samo po apelacji czy odwołaniu. Dlaczego jest cały czas tak i w prokuraturach, sądownictwie i adwokaturze? Ano dlatego, że po 1989r nie nastapiły tam żadne zmiany! Trafiają się tam tacy osobnicy co "orzekali" za PRLu. I obecny prezydent RP Duda niedawno umocnił ten układ; a wydawał się taki "propolski" prawicowy. Stawiam orzechy przeciw dolarom jankeskim że Mariuszowi Z., kłak z jego łba nie spadnie mu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ papuga
ponad rok temu ocena: 100%  53
to inna sprawa, bo tam gość palił świeczki przed sądem, więc trudno było oczekiwać innego obrotu sprawy....
~ "Brak nadzoru właścicielskiego" St. M.
ponad rok temu ocena: 84%  52
Martuzalski gdzie był twój nadzór właścicielski? Może gj zdobędzie komentarz od tego Pana?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rubin Nusbaum
ponad rok temu ocena: 79%  51
Gonada a GJ = ta sama opcja polityczna. Wątpię czy oni mu zrobią krzywdę. Tu by musiał orzec podmiot niezależny, a nie upolityczniona GJ, wiadomo jakiej opcji politycznej. Wywód dla kumatych.
~ przepraszam bardzo
ponad rok temu ocena: 19%  50
Przepraszam bardzo, czy Wy wszyscy piszecie o tym Zadrożnym, który sprawnie przeprowadził wszystkie postępowania przetargowe z kontrolą CBA na zlecenie Burmistrza, który rozpoczął budowę tego dużego zakładu, który odwalił zakusy śmieciarzy spod Środy, aby zamknąć zakład, który zwiększył zyski kilka razy ponad zyski Małynicza ? Itp. itd. Impreza za 60 tys. zł dla zakładu za 150 milionów ? Co to jest w stosunku do podobnej imprezy Małynicza dla zwykłego śmietniska, na której miałam okazję być ? Poczytajcie sobie stare wydania naszej kochanej gazety. Ja mam większość, to wiem. A tutaj tylko nasz jarociński hejt i pomówienia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ver
ponad rok temu ocena: 50%  49
Sprawnie? masz na myśli kto wygrał przetarg za ponad sto milionów (100.000.000)? że z jego fyrtla dolnośląskiego?
~ do "przepraszam bardzo"
ponad rok temu ocena: 83%  48
Niewinnemu zarzutów się nie stawia . A on brał z kasy państwowe pieniądze i wydawał jak by to były jego .
~ do "przepraszam bardzo"
ponad rok temu ocena: 83%  47
Niewinnemu zarzutów się nie stawia . A on brał z kasy państwowe pieniądze i wydawał jak by to były jego .
~ Miejmy nadzieję że ta ekipa już nigdy do gminy nie wróci
ponad rok temu ocena: 88%  46
o Kulterze z Joku która dostała wyrok za lepkie rączki do publicznych pieniędzy, też powołana za kadencji martuzalskiego. zachachmęciła kilkanaście tysięcy, co to jest w stosunku do takich fajnych imprezek kulturalnych które organizowała. Tak ja Warocki zarządcy ze "stajni" Stacha.
~ do idioty powyżej "przepraszam bardzo"
ponad rok temu ocena: 86%  45
Napisz jeszcze o Warockim z TBSu który zlecił kuzynowi burmistrza robotę drożej od oferty konkurencji o 43.000. i zresztą po doniesieniu prokuratury łaskawie to kwotę oddał. Co to jest 43.000 jak takie fajne bloki stawiał. Buhaahha
~ 590 tysi
ponad rok temu ocena: 100%  44
jak czytamy w newsie za darmo tego nie robił.
~ Byłem na referendum
ponad rok temu ocena: 70%  43
No i bardzo dobrze. Złodzieje muszą być rozliczeni. Mam nadzieję, że będą wszyscy i z okresu gdy burmistrzem był Martuzalski i ci dzisiejsi. Burmistrz jako nadzorujący spółki też powinien dostać wyrok. Może wtedy Jarocin by się przewietrzył.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 83%  42
Tylko kwestia czasu jak sie wszystko rozpieprzy i wyjdzie na jaw
~ Warto to sprawdzić czy to nie ta sama ekipa
ponad rok temu ocena: 78%  41
Czy te podejrzenia nie dotyczą okresu kiedy z powołania burmistrza Martuzalskiego w radzie nadzorczej nie zasiadał Pan który wybrał nowego prezesa w naszej lecznicy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ponton ile nas to będzie ostatecznie kosztowało?
ponad rok temu ocena: 84%  40
Ciekawe czy nie dołożyli już wykonawcy rozbudowy oddziałów do ceny przetargowej? Bo odniosłem wrażenie że bajdurzenie gonady o wadliwości projektów ma jakieś drugie dno
~ Ciekawy
ponad rok temu ocena: 50%  39
Może warto sprawdzić dzisiejsze umowy w ZGO, urzędzie i pozostałych spółkach?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sprawiedliwość nadchodzi powoli
ponad rok temu ocena: 82%  38
A zwierzchnik Zadroźnego bez zarzutów ? Przyjęcie dla kolesi z PO na wysypisku sporo kosztowało podatnika . Zadroźny i Kutera to tylko niektóre niechlubne twarze ostatniej ekipy . Teraz się nie dziwie że na rondo z budżetu obywatelskiego kasy zabrakło . Jakie to smutne i zatrważające .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stanisław Anioł
ponad rok temu ocena: 82%  37
Ja tylko przypomne tym co bardziej krewkim komentatorom, że człowiek który zrobił prezesem tego podejrzanego typa, teraz nadzoruje rozbudowe szpitala, obawiam się że nadzór może być na podobnym poziomie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ firma budująca szpital w teczce
ponad rok temu ocena: 89%  36
I ju z Martuzalski w radiu powiedział, że szpital kosztuje więcej 200.000,00 zł więcej niż cena w przetargu. Zaczyna się
~ Nie śpimy
ponad rok temu ocena: 36%  35
Suw Stefanow. Mówi wam to coś??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
ponad rok temu ocena: 86%  34
Szkoda że spałeś jak kutera że stachowego rozdania kradła i dostała za to wyrok, albo ten podejrzany typek harcował na wysypisku. Albo jak remontowali barak na pekaesie 6.000 za metr.
~ Nie śpij
ponad rok temu ocena: 81%  33
Jak tobie coś mówi to podaj dalej , chętnie posłuchamy . Chyba że chcesz kogoś pomówić , ale wtedy to już będzie inna rozmowa .
~ max
ponad rok temu ocena: 43%  32
W JLA -emki też rozjebka... -Rozwoj Pawlickiego ...sami fachiwcy cała rodzina roszoka z witaszyc.. sie pasie..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jurek Szczurek
ponad rok temu ocena: 72%  31
Jak tam mija dzień Juruś? Taki z ciebie obrońca samorządu, transparentności i uczciwości, na Pawlickiego to donosy już piszesz wszędzie i z byle powodu (najczęściej są to urojenia), ale przez osiem lat niczego nie znalazłeś i nie udowodniłeś. Ale tego że prezes mianowany przez twojego koleżke wyprowadzał kase ze spółki to nie zauważyłeś, na swojej stronie też nawet zdania na ten temat nie napisałeś. Taki z ciebie 'obiektywny i niezależny' polityk.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skazany za konkubinat
ponad rok temu ocena: 35%  30
Będzie jak z Adamem P, dwa lata w zawiasach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozpierducha
ponad rok temu ocena: 90%  29
Jak pójdzie na współpracę to może tak. Ale wtedy może niektórym z Jarocina zrobić się mokro między Głonadami w majtasach
~ Januszek
ponad rok temu ocena: 90%  28
Krawiec pis jarocin tez w wypowiedzenia miał z 5 zarzutów finansowych kiedy się za niego wezma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaro
ponad rok temu ocena: 100%  27
Już jest na tapecie - jeszcze 1 m-c
~ :(
ponad rok temu ocena: 29%  26
To ja na miejscu kelnera już bym się bał
~ Pis Jarocin
ponad rok temu ocena: 88%  25
A pis z Jarocina zawiera z nimi koalicję, ręce opadają. wiadomo też dla pieniędzy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łuidżi
ponad rok temu ocena: 74%  24
Co na to dociekliwy z wiecznie niezadowoloną miną książę Ługów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dociekliwy
ponad rok temu ocena: 54%  23
wreszcie, brawo dla wymiaru sprawiedliwości - rozumiem, że teraz kolej w prokuraturze na następne jarocińskie przetargi.
~ Józef Balcerek
ponad rok temu ocena: 85%  22
To jak tam Stachu, będziesz jeździł na widzenia do kolegi? Wyślesz mu paczkę od czasu do czasu za kraty, czy udasz że go nie znasz i nie wiesz co to za człowiek...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kelner z witaszyc
ponad rok temu ocena: 33%  21
Tamtego ukarać a ten co teraz jest to co Cisza o nim widac ze dobrze sie kryje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ janek kapitan
ponad rok temu ocena: 40%  20
ZGO to jest nie porozumienie co w tej firmie sie dzieje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MC HAMMER
ponad rok temu ocena: 79%  19
No to jak Martuzal, myślisz że twój podopieczny pójdzie na współprace i dogata się z prokuratorwm i wzamian za złagodzenie kary opowie mu o twoich poczynaniach? Oj chyba sie szykuje bezsenna nocka, będzie pite i to mocno...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciekawe czy ktoś z Jarocina będzie miał dzisiaj nieprzespaną nockę?
ponad rok temu ocena: 100%  18
Jak pokażą mu celę w areszcie to krawaciarz wszystkich wsypie żeby tylko tego uniknąć.
~ ncb
ponad rok temu ocena: 84%  17
Pójdzie na współpracę.
~ Haha
ponad rok temu ocena: 24%  16
Jest ROZWOJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan Ziutek
ponad rok temu ocena: 76%  15
Pan Mariusz Z. to prezes z czasów kadencji Martuzalskiego, przez niego wyszukany i powołany. Prosze w to nie mieszać Pawlickiego, bo własnie jedną z pierwszych decyzji Adama w 2014 bylo odwalenie tego malwersanta
R E K L A M A
R E K L A M A