R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Była prezes zwróci premię byłej prezes

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    5.02.2014
bnawrocki
komentarzy 34 ocen 0 / 0%
A A A
W sądzie zapadła ugoda między jarocińską spółką a jej byłą prezes

Ugodą zakończył się przed kaliskim sądem gospodarczym spór między Jarocińskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego, a byłą prezes spółki Katarzyną Dudziak.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, na mocy porozumienia była szefowa mieszkaniówki, ma zwrócić do kasy JTBS-u ponad 24 tys. zł (pierwotnie informowano, że tylko ponad 18 tys. zł) odprawy, jakie wypłaciła swojej poprzedniczce Anieli Łabędzie w czasach poprzedniego burmistrza.  

Co ciekawe pieniądze  gwarantował aneks do umowy podpisany przez byłego szefa rady nadzorczej.

Katarzyna Dudziak, która już nie pracuje w Jarocinie, nie chce nie chce komentować sprawy. Nie udało nam się potwierdzić, czy jest prawdą, że była prezes wczesniej chciała pójść na ugodę pod warunkiem partycypacji wszystkich ówczesnych członków rady nadzorczej JTBS-u (Krzysztof Rajczewski, Szymon  Muszyński i Michał Żabiński - przyp. red.).

Szef JTBS Tomasz Wawrocki potwierdził, iż ugoda została zawarta.

Więcej o sprawie również w aktualnym wydaniu Gazety Jarocińskiej.
(nba)

R E K L A M A

Fot. Bartek Nawrocki/Archiwum GJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (34)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ P R A W D A
ponad rok temu ocena: 67%  34
[quote name="mariusz kqna"]wiadomość dnia - Katarzyna Dudziak musi oddać 24 tys. do JTBS, opaleni udają jak zwykle że nic sie nie stało[/quote]Bo dla nich to grosze i publiczne pieniądze. Się pożyczy - podatnik spłaci np ceną za wodę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kitaro
ponad rok temu ocena: 56%  33
Adam kazał ciotce wypłacić a p.Kasia musi zwrócić - jak Adam wygra to się odwdzięczy - zróbmy wszystko by w Jarocinie żyło się lepiej (ale nie wszystkim)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ endi
ponad rok temu ocena: 53%  32
A czy ta 'biedna pani" jest ze Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska" Jeżeli tak to Adam P - jej wódz ją obroni.By żyło się nam w lepszej jakości
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ferel
ponad rok temu ocena: 58%  31
Wawrocki niech odda 60.000 zł które niegodnie z prawem dał zarobić kuzynowi Martuzalskiego. To jest skrajny nepotyzm. Precz !!!! Precz Martuzalscjy od koryta. :-* Dudzuiakowa jak zapłaci to za błedną umowę rady nadzorczej z poprzednią panią prezes i nie ma to nic wspólnego ze skokiem na kasę z premedytacją jak zlecenie Wawrockiego dla kuzyna burmistrza Martuzalskiego mimo jego przegranego przetargu. Ma to związek za to z zemstą za to że Dudziakowa tem przekręt odkryła i przekazała organom ścigania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mariusz kqna
ponad rok temu ocena: 56%  30
wiadomość dnia - Katarzyna Dudziak musi oddać 24 tys. do JTBS, opaleni udają jak zwykle że nic sie nie stało
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ wierny sługa
ponad rok temu ocena: 45%  29
[quote name="MC_HAMMER"]no, no widzę że chyba niektórym pali się grunt pod nogami, bełkotliwa argumentacja i zafałszowywanie rzeczywistości, do tego strach przed powrotem Pawlickiego i utraty stanowiska, że chodzą i nagrywają, tak bardzo się boi prawdy obecna władza i tego że jej nieróbstwo i totalny brak kompetencji zostaje wreszcie obnażany?P.s. Obecny wiceburmistrz tak bardzo pozował na kompetentnego fachowca i zarzucał poprzednikom niewiedze i niekompetencje, jednak wszystkie możliwe wskaźniki rozwoju gminy obecnie dołują. Dlaczego? No i panie Kostka jeśli pan stracisz stanowisko to co tak naprawdę w życiu poczniesz? Czy ty cokolwiek potrafisz?[/quote]Jak wygra Pawlicki to natychmiast zapisze sie do Ziemi Jarocińskiej 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szalona kuna
ponad rok temu ocena: 56%  28
[quote name="cwaniaczka"]koleżanka opalonego musi zwrócić kasę ciekawe, adam może konferencja z Bartoszem W. ( taki Ibisz ZJ)? ale niefart adaś nie?[/quote]Już lepiej być lokalnym Ibiszem, niż wsiowym pseudolanserem w garniturku Vistuli i sztucznym, fałszywym uśmiechem który i tak ma słome w butach a we łbie siano
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MC_HAMMER
ponad rok temu ocena: 47%  27
no, no widzę że chyba niektórym pali się grunt pod nogami, bełkotliwa argumentacja i zafałszowywanie rzeczywistości, do tego strach przed powrotem Pawlickiego i utraty stanowiska, że chodzą i nagrywają, tak bardzo się boi prawdy obecna władza i tego że jej nieróbstwo i totalny brak kompetencji zostaje wreszcie obnażany?P.s. Obecny wiceburmistrz tak bardzo pozował na kompetentnego fachowca i zarzucał poprzednikom niewiedze i niekompetencje, jednak wszystkie możliwe wskaźniki rozwoju gminy obecnie dołują. Dlaczego? No i panie Kostka jeśli pan stracisz stanowisko to co tak naprawdę w życiu poczniesz? Czy ty cokolwiek potrafisz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ USSR
ponad rok temu ocena: 58%  26
[quote name="cwaniaczek"]Kolczyk ale żeby nie było później lamentów i żali bo sam się prosisz.idź lepiej pastuj letnie "czewiki".[/quote]Idzie lato, może wyciągnie walonki z kredensu ;-) P.S. dwuznaczny zwrot "się prosisz", bardzo tutaj pasuje :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolczykowski
ponad rok temu ocena: 44%  25
Ja czekam aż wygra Adam, ponieważ kilka qooorew zapowiedziało, że wyjedzie z Jarocina, np. kostaka vel kolczyk. Będzie kolczykował wałachy u sPUTINA haaaaaaaaa haaaaaa haaaaaaaaaaa haaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ telewizja adama
ponad rok temu ocena: 37%  24
[quote name="Dziadek Mojsze"]Przez sześć lat nie zrobiono nic sensownego, premier tylko organizuje coraz to nowe konferencje prasowe, z których nic nie wynika. Propaganda w mediach sięga zenitu, wszyscy widzą że jest żle, a wmawia nam się że jest super. Ja już się nie dam dłużej oszukiwać przez ten śmieszny rząd, czy nie wiem jak to nazwać raczej Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. J. Mógłbym tu pisać długo na temat spraw, które zepsuł ten śmieszny rząd i pewnie napisałbym solidną książkę, gdybym chciał w to szczegółowo wnikać, ale jestem już tym zmęczony i wiecie co jak sobie pościelicie tak się wyśpicie. Tyle dziękuję za przeczytanie tego posta do końca i pozdrawiam myślących.[/quote]dziadek ksiązki to ty nie napiszesz, jak ci sie wydaje tak jak adam nie będzie burmistrzem, co najwyżęj może liczyć na nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową buahaha w tv cielaka i walusia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolczyk vel hyży ruj
ponad rok temu ocena: 59%  23
[quote name="Przyjezdny"][quote name="kolczyk news"]Kolczyk mówi:"Jedzmy gówno - miliony much nie mogą się mylić"Taka od jego retoryka.[/quote]Sorry bardzo ale wróciłem do Jarocina i nie jestem w temacie - kto to jest ten "kolczyk" i czemu tak go internauci nazywaja ? Prosze o wyczerpujacą odpowiedz :-)[/quote]To osobnik który kolczykował świnie w ARiMR, a obecnie jest sam przy korycie :-? i korzysta z nienależnych mu profitów :eek:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziadek Mojsze
ponad rok temu ocena: 59%  22
Przez sześć lat nie zrobiono nic sensownego, premier tylko organizuje coraz to nowe konferencje prasowe, z których nic nie wynika. Propaganda w mediach sięga zenitu, wszyscy widzą że jest żle, a wmawia nam się że jest super. Ja już się nie dam dłużej oszukiwać przez ten śmieszny rząd, czy nie wiem jak to nazwać raczej Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Jeżeli wy moi drodzy chcecie dalej dawać się oszukiwać to gratuluję intelektu. Głosujcie dalej na PO zobaczymy za kilka lat jaki będziecie mieć raj na ziemi. Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie myśleć bo chyba większość z Was wyborców PO ma głowy tylko do noszenia czapki. Mógłbym tu pisać długo na temat spraw, które zepsuł ten śmieszny rząd i pewnie napisałbym solidną książkę, gdybym chciał w to szczegółowo wnikać, ale jestem już tym zmęczony i wiecie co jak sobie pościelicie tak się wyśpicie. Tyle dziękuję za przeczytanie tego posta do końca i pozdrawiam myślących.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przyjezdny
ponad rok temu ocena: 42%  21
[quote name="kolczyk news"]Kolczyk mówi:"Jedzmy gówno - miliony much nie mogą się mylić"Taka od jego retoryka.[/quote]Sorry bardzo ale wróciłem do Jarocina i nie jestem w temacie - kto to jest ten "kolczyk" i czemu tak go internauci nazywaja ? Prosze o wyczerpujacą odpowiedz :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziadek Mojsze
ponad rok temu ocena: 52%  20
Za rządów PiS-u ja osobiście zaobserwowałem zauważalną poprawę koniunktury gospodarczej, było lepiej z pracą powstawały nowe firmy i przedsiębiorstwa. Czułem się dosyć bezpiecznie we własnym kraju. Człowiek z coraz większą nadzieją i uśmiechem patrzył w przyszłość, wydawało się że kraj wreszcie zacznie się dźwigać z zapaści. Polska liczyła się na arenie międzynarodowej i umiała tworzyć sensowną politykę zagraniczną i europejską. Prezydent był człowiekiem na poziomie i dbał o Polską rację stanu. Dziś duża część przedsiębiorstw w kraju jest na granicy bankructwa, pracy nie ma , emigracja młodych wzrosła radykalnie przez ostatnie 6 lat rządów Platformy. Ludzie młodzi boją się zakładać rodziny i mieć dzieci ponieważ nie mają żadnej stabilizacji. Kiedy chodzę na zakupy to wyraźnie widzę że pieniądz traci na wartości. Nie widzę żadnego światełka w tunelu do najbliższych wyborów, Platforma gra na przetrzymanie do końca kadencji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ setunia
ponad rok temu ocena: 43%  19
[quote name="Hyży ruj"][quote name="telewizja adama"][quote name="cwaniaczek"]Kolczyk ale żeby nie było później lamentów i żali bo sam się prosisz.idź lepiej pastuj letnie "czewiki".[/quote]pani Dudziak musi oddać 24 tysiące do JTBS, jakiś komentarz? brak słów, prawda?[/quote]kolczyk= stolec :cry:[/quote]Cielak = ojscus :cry:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziki świński kolczy
ponad rok temu ocena: 53%  18
Bo się zasapiesz dziki kolczyku tfuuuuuuuu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ telewizja adama
ponad rok temu ocena: 51%  17
[quote name="cwaniaczek"]Kolczyk ale żeby nie było później lamentów i żali bo sam się prosisz.idź lepiej pastuj letnie "czewiki".[/quote]pani Dudziak musi oddać 24 tysiące do JTBS, jakiś komentarz? brak słów, prawda?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cwaniaczek
ponad rok temu ocena: 58%  16
Kolczyk ale żeby nie było później lamentów i żali bo sam się prosisz.idź lepiej pastuj letnie "czewiki".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cwaniaczka
ponad rok temu ocena: 46%  15
[quote name="cwaniaczek"]Kolczyk nic się nie bój. Jeszcze będziesz prosił żeby konferencji nie robić ... :-* :cry: :o :-x :P[/quote]zróbcie wyjazdową konferencje w np. jak to mówi bartosz walczak 'sieremie' hahaha i powiedzcie o tym jak to pani dudziak musi oddać kasę do JTBS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ P R A W D A !!!
ponad rok temu ocena: 48%  14
[quote name="wyborca"]Niech ktoś mi powie ile mieszkań wybudowano za rządów Martuzalskiego?Z tego co wiem to zero![/quote]Widocznie szybka budowa to wały :)Ogólnie dobrze jej tak :) miała zdolność szybkich awansów ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolczyk news
ponad rok temu ocena: 58%  13
Kolczyk mówi:"Jedzmy gówno - miliony much nie mogą się mylić"Taka od jego retoryka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cwaniaczek
ponad rok temu ocena: 52%  12
Kolczyk nic się nie bój. Jeszcze będziesz prosił żeby konferencji nie robić ... :-* :cry: :o :-x :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzina na swoim
ponad rok temu ocena: 60%  11
oczywiście były skarbnik bo teraz podobno 'robi' w starostwie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzina na swoim
ponad rok temu ocena: 59%  10
to szwagier kazimierczaka był w radzie nadzorczej JTBS? RODZINA NA SWOIM rządzi!Nazywa się Michał Żabiński - szwagier byłego wice burmistrza i zarazem skarbnik gminy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ carlos
ponad rok temu ocena: 59%  9
Co by nie powiedzieć o pani Kasi..to ma wygląd i aparycje na panią prezes wręcz idealną!!!!!!!!!!!!A pieniądze które zwróci to zupełnie inna historia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cwaniaczka
ponad rok temu ocena: 49%  8
koleżanka opalonego musi zwrócić kasę ciekawe, adam może konferencja z Bartoszem W. ( taki Ibisz ZJ)? ale niefart adaś nie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cwaniaczka
ponad rok temu ocena: 59%  7
[quote name="igor"]Pani Kasia wśród tłumu jak perełka wśród wieprzy![/quote][quote name="igor"]Pani Kasia wśród tłumu jak perełka wśród wieprzy![/quote]niech zwraca kasę i nie pierd...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wal
ponad rok temu ocena: 43%  6
"Zgromadzenie wspólników reprezentuje burmistrz Adam Pawlicki." to z poprzedniego artykułu. Zarząd to też ciekawy twór - sami wybrańcy. Pamiętajcie ludzie to przy urnie bo to może wrócić to w jeszcze gorszej i bardziej łapczywej postaci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nowi zieloni bracia!
ponad rok temu ocena: 48%  5
Widzę , że od dłuższego już czasu w komentarzach nie jest ruszany PSL. To znaczy , że koalicja ZJ i PSL oraz PIS staje się całkiem realna, albo już znakomicie funkcjonuje. Cieszymy się w zielonej partii przemówił rozsądek i już nikt nie myśli o dalszym popieraniu obecnej władzy w gminie, ani obecnie , ani w przyszłości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ frico
ponad rok temu ocena: 72%  4
[quote name="lucek"]K..., takie małe miasto, a ludzie takie lody kręcą :eek:[/quote]- to nie ludzie krecą (kręcą :zacząłeś tym słowem )- ludzie to zapieprzają za 1000 na miesiąc.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ igor
ponad rok temu ocena: 47%  3
Pani Kasia wśród tłumu jak perełka wśród wieprzy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 54%  2
Niech ktoś mi powie ile mieszkań wybudowano za rządów Martuzalskiego?Z tego co wiem to zero!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lucek
ponad rok temu ocena: 76%  1
K..., takie małe miasto, a ludzie takie lody kręcą :eek:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A