R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Mikołaj Kostka
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Burmistrz ogłosił konkursy dla stowarzyszeń i fundacji

› Gospodarka› Inwestycje 10 miesięcy temu    5.12.2017
Jakub Niewiada
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Tomasz Bartkowiak/Urząd Miejski w Jarocinie

Jarocin. Otwarte konkursy ofert. Realizacja zadań. Burmistrz Jarocina. Kultura i sztuka. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

 

 

Burmistrz Jarocina ogłosił otwarte konkursy ofert na wsparcie i powierzenie realizacji zadań w zakresie m. in. turystyki, sztuki, ochrony dóbr kultury i pomocy społecznej.

 

Efektem przeprowadzonych konsultacji społecznych jest ogłoszenie po raz pierwszy konkursu ofert na wsparcie projektów turystycznych. Tym razem pula środków jest o 100.000 zł większa niż w bieżącym roku burmistrz przeznaczył na projekty kulturalne.

 

Dodatkowa kwota została także skierowana na wydarzenia związane z 100. rocznią wybuchu Powstania Wielkopolskiego i odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

[CZYTAJ]Jarociński rysownik nagrodzony w prestiżowym konkursie „Kreatury 2017”[KLIKNIJ]

 

Adam Pawlicki ogłosił także konkurs ofert na przydzielanie zadań z zakresu pomocy społecznej, świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych.

 

 

Pierwszy raz także została wydzielona kwota na projekty masowej aktywności sportowej, takiej jak spacery nordic walking czy biegi rekreacyjne.

 

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej również ogłosił konkurs ofert m. in na prowadzenie świetlic opiekuńczo-wychowawczych i socjoterapeutycznych, półkolonie w czasie ferii zimowych czy zajęcia promujące zdrowy styl życia.

 

 

 

W najbliższych dniach, burmistrz ma ogłosić kolejne konkursy na wsparcie zadań z zakresu edukacji pozaszkolnej i nauki, sportu szkolnego oraz opieki nad bezpańskimi zwierzętami.

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ xyz
10 miesięcy temu ocena: 60%  7
Znowu burmistrz sypnie groszem - kolejny raz niestety nie swoim
~ Skazany za ...
10 miesięcy temu ocena: 67%  6
Tylko jeszcze trzeba się ze mną podzielić, zanim posypię :-))
~ Tfu
10 miesięcy temu ocena: 53%  5
To Walczak Bartus juz nowa firme zaklada, zeby kasy publicznej uszczypnac?
~ Zadowolony wyborca Antoni
10 miesięcy temu ocena: 35%  4
To prawdziwy gospodarz . Ściezka rowerowa na Wrocławskiej jest już prawie na ukończeniu . Łącznik też w budowie . Rozbudowa Aquaparku na wiosne .To prawy i szlachetny człowiek . Prawdziwy patryiota . Świetny menager i ekonomista Sól tej ziemi .
~ Paw
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
No, Antuni to wreszcie ten twój ,,prawdziwy gospodorz i patryjota'' zajmie się (,,zrewitalizuje'') zabytki związane z Taczakiem,wszak 100 rocznica tuż,tuż.
R E K L A M A
~ czy Pawlickiego popierają ludzie z domu wariatów. Jeżeli tak, nakleży się zastanowić czy ta ekipa p[owinna dalej pełnić ważne funkcje państwowe?
10 miesięcy temu ocena: 58%  2
kiedy uciekłeś z domu wariatów????
~ dociekliwy
10 miesięcy temu ocena: 45%  1
Powiem Wam: ludzkie panisko, o wszystko zadba!
R E K L A M A
R E K L A M A