R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Burmistrz Jarocina witany na konwencji Zjednoczonej Prawicy

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    6.11.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 83 ocen 26 / 23%
A A A
 fot. Konwencja PR

W weekend w Warszawie odbyła się Konwencja Zjednoczeniowa Polski Razem Zjednoczonej Prawicy, której liderem jest obecny minister Jarosław Gowin (w przeszłości Platforma Obywatelska).

R E K L A M A

 

Na spotkaniu zorganizowanym na stadionie PGE Narodowy stawiło się kilkaset osób – w tym posłowie i senatorowie, a także członkowie obecnego rządu - między innymi Mariusz Błaszczak (Prawo i Sprawiedliwość).

 

Zrobiona z rozmachem konwencja, której przyglądały się kamery ogólnopolskich telewizji, rozpoczęła się od przywitań. Prowadzący spotkanie przedstawili najważniejszych gości z imienia i nazwiska (zobacz wideo od 15 minuty).

 

Wielkopolskę w Warszawie reprezentowali między innymi prezydenci Kalisza i Leszna. - Są z nami również wójtowie i burmistrzowie – przedstawili prowadzący i wymienili całą listę samorządowców – z Proszowic, Trzebnicy, Supraśla, Baborowa, Nysy, Staszowa, Wieliczki, Skaryszewa, Osieka, Końskiego i Świątnik.

 

Wśród nich znalazł się Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, a także Piotr Psikus, burmistrza Kępna z którym nasz włodarz od dawna jest zaprzyjaźniony.

 

W przeszłości Stowarzyszenie Ziemia Jarocińska poparło Psikusa w wyborach parlamentarnych. Do niedawna szef kępińskiego samorządu zasiadał w radzie nadzorczej jarocińskiego PWiK. Z kolei burmistrz Adam Pawlicki jest członkiem rady nadzorczej Wodociągów Kępińskich (Prezesem jest tam pochodząca z Jarocina Katarzyna Dudziak, w przeszłości prezes JTBS-u).

 

Od dawna słychać, że Adam Pawlicki, który szczyci się tym, że jest bezpartyjny, sympatyzuje z ugrupowaniem Gowina. Przy każdej okazji podkreśla dokonania rządu – nie jednak bezpośrednio PiS-u, a właśnie „zjednoczonej prawicy” - choćby z kontekście programu Mieszkanie Plus czy budowy obwodnicy miasta [ZOBACZ TUTAJ].

 

- Nie udało im się z Kukizem, nie udało z PiS-em, to poszli tam – komentuje obserwator lokalnej sceny politycznej i przypomina wysiłki byłego starosty i członka ZJ Bartosza Walczaka, który już nawet płacił składki członkowskie w PiS-e. Okazało się jednak, że do partii nie został przyjęty [ZOBACZ TUTAJ]

 

Rzeczywiście w 2015 roku burmistrz Adam Pawlicki, starosta Bartosz Walczak, wiceburmistrz Robert Kaźmierczak i radny Mariusz Kaźmierczak gościli w Lubinie na oficjalnym wieczorze wyborczym Pawła Kukiza, który wtedy zrobił trzeci wynik w wyborach prezydenckich. Krótko po tym muzyk wystąpił w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ].

 

Na relacji wideo [ZOBACZ NIŻEJ] wśród gości sobotniej konwencji PR, nie widać burmistrza Jarocina. Sam Adam Pawlicki nie pochwalił się również tym faktem w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco pokazuje między innymi wydarzenia z życia samorządu ze swoim udziałem. Wszystko wskazuje na to, że szefa gminy nie było na spotkaniu w stolicy.

[AKTUALIZACJA 13:50]

Burmistrz Adam Pawlicki w rozmowie z portalem przyznaje, że rzeczywiście nie było go w Warszawie. - Jestem w stałym kontakcie z przedstawicielami PR, jednak zaproszenie na konwencję otrzymałem dopiero w czwartek. Wówczas miałem już plany na sobotę i nie mogłem ich zmienić. Myślę, że gdyby przyszło wcześniej, wybrałbym się na Narodowy - tłumaczy Adam Pawlicki.

Czy szefowi gminnego samorządu bliskie są ideały gowinowców? Czy zamierza wstąpić w szeregi Zjednoczonej Prawicy? O tym więcej wkrótce.  

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 6 głosów: 26 (23%) 20 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (82)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ !!!!!!!!!!!!!!
ponad rok temu ocena: 37%  82
TYLKO ADAM MICHAŁ PAWLICKI I BARTOSZ WALCZAK MOŻE ODNOWIĆ OBLICZE PIS I POZBYĆ SIE CZERWONEJ HOŁOTY MISIEWICZÓW I KAPUSI !!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żartowniś
ponad rok temu ocena: 90%  81
kiepski żart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Lentilek
ponad rok temu ocena: 67%  80
Ciekawe ile kasy na rogale PIS zebrał ? Ile dał Malina i Mirosławny, a ile Jacuś ? Też dostali stołki od PISu i też nic nie robią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oblicze dobrej zmiany
ponad rok temu ocena: 70%  79
to ich akcje rogaliki przedwyborcze bo moze ktoś zażrze i zapamieta odda głos a sprawy ludzi ich nie interesują i nic nie moga chyba że chodzi o ich rodziny dzieci do wsadzenia na posady to działają a tak marazm komus kto walczy dla ludzi potrafia tylko zarzucic bo oni muszą sie z tym zapozanawać to dopiero hańba jedno co umieją to zaszkodzić nic wiecej
~ pis
ponad rok temu ocena: 64%  78
dali równo 0 zł szczerbol tez nic dodatkowo wypowiedział się na okoliczność skarg ludzi na ich dobrą zmiane że ma dosyć już spraw ludzi i nie chce sie tym zajmować - niech zrezygnuje wielki społecznik a nie kase doi i synka do dps wciska i zabiega o liste pis bo nie ma z czego juz startowac
R E K L A M A
~ do kretyna poniżej
ponad rok temu ocena: 81%  77
Skończ już ośle jeden z tymi Kulkami i Miśiewiczami bo to już przesada . Z twoich wpisów idioto wnioskuje że coś ci w życiu nie wyszło i mścisz sie w internecie . Jak dla mnie to jesteś wyjątkową gnidą i kanalią !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Król
ponad rok temu ocena: 100%  76
typowy psychopata- nieudacznik.
~ dr. prozac
ponad rok temu ocena: 63%  75
dziadzia tabletki i do spania
~ Dorcia
ponad rok temu ocena: 33%  74
Adam Pawlicki jest wielki i wie co robi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dorek
ponad rok temu ocena: 100%  73
chyba bredzisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ modlić się do Pawlickiego a nie szczekać!
ponad rok temu ocena: 65%  72
wszyscy mają się modlić najpierw do Kaczyńskiego a potem do Pawlickiego, i cicho sza, wszyscy na kolana ciemniaki, modlić się do Pawlickiego a nie szczekać! Kaczyński Jarosław I Pawlicki Adam to wielcy ludzie, katolicy, chrześcijanie i prawdziwi Polacy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pudelek
ponad rok temu ocena: 30%  71
do psa; mąż - Polak, ojciec - Polak, kochanek - Polak, i takie coś - Polak
~ ZRZUTA NA CHUJSTECZKE DLA MALINY
ponad rok temu ocena: 54%  70
DLACZEGO KRUS NIE ZAJMUJE SIE ROLNIKAMI TYLKO OCIERA ŁZY NIEROLNIKOWI PO ZEBRANIACH PISU I POCIESZA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szuka swój swego
ponad rok temu ocena: 67%  69
Bo na razie to poziomki na wpuszczanie w maliny przyjdzie czas
~ wizerunek PIS
ponad rok temu ocena: 55%  68
Kto przyjął ateistów (3) do pisu jakie mieli rekomedacje i skierował jako misiewiczów do opieki - dręczenia ludzi którzy nie mają innych wartości jak pieniadz.? W komisji wyborczej licząc odpłatnie głosy pisu zono konkubina ich głosiła że kto by głosował na pis i ona napewno nie bo nie beda kazali jej ciaży usuwać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ immunitet
ponad rok temu ocena: 57%  67
Pawlicki moze do sejmu chce isc z Gowinkiem , az tak zalezy mu na immunitecie ? :_)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Omen
ponad rok temu ocena: 83%  66
Odbyło się zebranie partii rządzącej w powiecie, a GJ nic nie pisze i nic nie wie? Oj coraz to słabsze te wiadomości na GJ, trzeba się przerzucić na inny portal.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 11
ponad rok temu ocena: 83%  65
jan kazał mówić na czarne białe jak partia tzn oni karzą, został w myśl 11 przykazania " bronić interesu swego, maliny kulek i miro$ławnego, a po zatym zgnoić każdego"
~ Wszyscy żyją po zebraniu janek taca chyba czmychnął bo żyje i widziałemuciekł
ponad rok temu ocena: 71%  64
A ciekawo było-była jatka czy co?
~ Jarek Urbański
ponad rok temu ocena: 42%  63
Nie oddamy Adama Pawlickiego, bo lepszego nie znajdziemy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ IPN akta tajnego współpracownika
ponad rok temu ocena: 72%  62
malina ty nie tę teczkę z osiągnięciami przyniosłeś na pis hahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 85%  61
Pawlicki kiedy skończysz ten łącznik przy osiedlu Konstytucji 3 maja? Rozwalony cały teren, zieleń zniszczona, totalna rozpierducha tam zapanowała. Niech przyjadą i zobaczą jak wygląda budowa drogi u "największego lokalnego inwestora".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do rozpierduchy
ponad rok temu ocena: 36%  60
Najlepiej to nie robić nic, wtedy nie ma bałaganu prawda Staszku Rozpierducho ? Brać za to wiele tysięcy miesięcznie za etat członka powiatowego nieroba.
~ Irena Pakulska
ponad rok temu ocena: 22%  59
Wszyscy by chcieli naszego burmistrza bo jest najlepszym włodarzem w Polsce. Mam nadzieję że będzie dalej pracował dla Jarocina. Chociaż jak się czyta te bzdury na GJ to trudno byłoby mu się dziwić, gdyby zdecydował się przestać służyć wariatom różnej maści.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 91%  58
Dostaje niewiele mniej od prezydenta Poznania lub Wrocławia. Tyle, że to z Jarocina jadą do pracy do Poznania. A nie z Poznania do Jarocina.
~ dużo nie dużo
ponad rok temu ocena: 38%  57
7000 zł za taką robotę to nie jest dużo. Rzeźnik w zakładach mięsnych prawie tyle zarabia. On ma na głowie całą gminę i wielką odpowiedzialność. Taki członek zarządu Martuzalski to ma dużo kasy za to że nic nie robi tylko rozgłasza kłamstwa o Marcinie Jantasie.
~ Rumcajs
ponad rok temu ocena: 79%  56
Właśnie w tym nadzieja ze wszyscy może będą chcieli mieć takiego włodarza...byle daleko od Jarocina....bo np taki Kaźmierczak tylko 70 km pojechał zmieniać świat i szybko wrócił i zdziwaczał - drzewa, archeologia, renowacja zabytków....Adam przynajmniej twardy jest tylko moneta i zero skrupułów....
~ eska
ponad rok temu ocena: 84%  55
On nigdy nikomu nie służył, za wszystko bierze sowita zapłatę.
~ a kuku palanty!
ponad rok temu ocena: 73%  54
a Pawlickiego kto wystawi? moze klowny, bo tak go wcaż oklaskiwały i jakieś osobniki może z Tworek?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie ładnie tak mówić palanty do czytelników
ponad rok temu ocena: 60%  53
:-) jego nikt nie musi wystawiać. A kuku :-)
~ tylko referendyści
ponad rok temu ocena: 67%  52
Jurek z bagien razem z Jackiem są tak doskonali że stworzą własną listę i własnego burmistrza. Jurek zresztą jest zakochany i zaślepiony więc wystawi Hankę. PO nie chce Franka Matacza na burmistrza ale matacz chce, więc stworzy listę POpodobną i wystawi siebie. Sztabem wyborczym będą 3 gosie i ich dzieci. Pseudopisowcy z niedobitkami z PSL-u wystawią wspólną listę z Czechakową. A lewicy już nie ma bo po rządach ze Franciszkiem Mataczem skompromitowali się i wyzerowali. Czy uważacie że takie mapet szoł się przebije.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gęsto
ponad rok temu ocena: 50%  51
Dąbrowskiego 1 Cookies, i jeszcze nowoczesna kropka z błędem
~ jaki ojciec taki syn
ponad rok temu ocena: 68%  50
miro$ławny i malina odeszli dziś ze zboru pisu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ taka prawda
ponad rok temu ocena: 76%  49
I tak długo ich trzymali. Jeden syn UB-eka, PZPR-owiec szef POP za komuny, drugi zwerbowany przez Danielczyka agent w strukturach prawicy. Jak tacy ludzie mają być prawicą w Jarocinie to ja dziękuję
~ Jemioła
ponad rok temu ocena: 38%  48
W całej Polsce wiedzą że Jarocin ma najlepszego burmistrza i to dlatego chcieliby go mieć w swojej drużynie. Witają go nawet wtedy kiedy go nie ma a mógłby być.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ listopad 2017
ponad rok temu ocena: 73%  47
Jemioła, to krzew pasożytniczy.
~ Tylko rozwój jest podstawą do dobrobytu
ponad rok temu ocena: 40%  46
Ekipa z Dąbrowskiego nie śpi . Może coś sie da ugrać w następnych wyborach - myślą :)) Na razie skupiają się na urabianiu wyborców w internecie . To jedyne co potrafią i do czego się nadają .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nnj
ponad rok temu ocena: 31%  45
Ciekawe co wykombinują tym razem, będą wspierać Franciszka Stanisława czy wystawią swoją listę.
~ grutex
ponad rok temu ocena: 43%  44
Opluwać potrafią, tylko że nikt opluwaczy przy władzy nie chce. To nędzne kreatury na które zagłosowało 2% podobnych im kreatur
~ nie Skazany za...
ponad rok temu ocena: 74%  43
Oj drużyna Dobrej Zmiany musi uważać, bo człowiek Skazany za ... prawomocnym wyrokiem, zwany pierwszym Frankiem Mataczem Jarocina, próbuje się podpiąć do tej ekipy. Będę dzwonił osobiście do Prezesa !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie Skazany za...
ponad rok temu 42
Dobra zmiana jest nie dla PO i nie dla Skazanego za z ZJ, żeby było jasne, właśnie skończyłem rozmowę z Prezesem :-)))
~ partii PO wszystko było wolno, ale się skończyło
ponad rok temu ocena: 60%  41
Franka jeszcze nie skazali za przekręty i złodziejstwo w ZGO. Postępowanie jeszcze trwa. Od 3 lat. Ciekawe kiedy ich pozamykają Co myślisz Jurek i Darek?
~ Kicia
ponad rok temu ocena: 64%  40
Stanisław Franek Martuzalski oczywiście miałeś na myśli matacz ?
~ Adwokat
ponad rok temu ocena: 32%  39
Podpisuje się pod wypowiedzią poprzednika . To wspaniały człowiek o dobrym sercu a do tego świetny menager . Dzięki niemu miasto się rozwija a inwestycje nabierają tempa . Osobiście czekam na rozbudowe Aqua parku . Mam tylko nadzieje że nie odejdzie do polityki i nie zostawi Jarocina na pastwe nieudaczników .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Danka
ponad rok temu ocena: 35%  38
Idiotów nie brakuje, którzy chcieliby zająć miejsce Pawlickiego, a są obecni z hejtem na tym portalu. Wyobraźcie sobie takich wariatów u władzy.
~ Prokurator
ponad rok temu ocena: 84%  37
Pasuje do tej partii jak nikt...wykształcony, oczytany, elokwentny, kulturalny, katolik który szczególnie ceni sobie rodzinę i wierność małżeńską, abstynent, uczciwy przedsiębiorca , sprawiedliwy urzędnik, pisarz, erudyta....sejm i senat na takich czekają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Iliminata
ponad rok temu ocena: 35%  36
Myślę że burmistrz robi to tylko dla naszej małej ojczyzny - bo dobre kontakty polityczne mogą przysporzyć Jarocinowi sporo wielomilionowych dotacji na dalszy rozwój . A nic innego nie leży naszemu burmistrzowi na sercu . Dlatego mieszkańcy wybiorą go na następną kadencje . To pewne i nie ulega wątpliwości .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolo
ponad rok temu ocena: 74%  35
Masz krotka pamieć? W referendum około 7 tysięcy było przeciw A. Pawlickiemu!!! Jeżeli tak będzie za rok to cienko go widzę Zwłaszcza że inwestorów mamy w Jarocinie mnóstwo - zgodnie z jego zapowiedzią
~ zbawienie
ponad rok temu ocena: 60%  34
W ten sposób Adam Pawlicki rozwiąże problem lokalnemu PIS-owi który wśród swoich nie ma dobrego kandydata na burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zwolennik prawicy
ponad rok temu ocena: 33%  33
Pawlicki jest wielki i bez partii. Jeżeli się zapisze do POROZUMIENIA, to kompletnie pozamiata lokalny i tak już kiepski PIS. Dobra strategia Panie burmistrzu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bez moralnych hamulców
ponad rok temu ocena: 76%  32
pawlicki to dziwak, udaje kogoś kim nie jest, zajmowane stanowisko i pieniądze, często z kasy publicznej wykorzystywane jest do jego obrzydliwej gry o władze, nienażarty władzą, mścity i żądny władzy gość , po trupach do celu
~ sza
ponad rok temu ocena: 70%  31
partia ludzi bez kręgosłupów:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarota
ponad rok temu ocena: 24%  30
Tylko Pawlicki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ listopad 2017
ponad rok temu ocena: 67%  29
Tak, tak, dla Jaroty tylko Pawlicki. I w tym układzie Ci przyznam racje, bo jak by nie było zawsze gminne przeleje.
~ konto się rozwija
ponad rok temu ocena: 67%  28
Ciężkie jest życie byłych przestępców oj ciężkie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PZ
ponad rok temu ocena: 51%  27
muszę z niechęcią przyznać, że ten artykuł jest obiektywny... zupełnie mnie to zaskoczyło, ale tak jest, nie można nic zarzucić złego, żadnej propagandy, wszystko zwięźle opisane "w pigułce", duży plus dla gazety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hohoho?
ponad rok temu ocena: 61%  26
ale z cierbie znawca, ja pierdzioelę!!!hoho, ajaki lizydypa???!!hohoho, masz trochę honoru popaprańcu?
~ rumcajs
ponad rok temu ocena: 79%  25
Co na to Kaźmierczak który partiami się brzydzi....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oswiecony
ponad rok temu ocena: 100%  24
jak byłem młodszy nigdy nie wiedziałem czy kazmierczak to chłop kiedy go widziałem z postury pączusia przypominał faceta ale kiedy go usłyszałem to przypominał kobietę.
~ oswiecony
ponad rok temu ocena: 100%  23
jak byłem młodszy nigdy nie wiedziałem czy kazmierczak to chłop kiedy go widziałem z postury pączusia przypominał faceta ale kiedy go usłyszałem to przypominał kobietę.
~ dość Kaźmierczaka facet bredzi
ponad rok temu ocena: 71%  22
ten gość sam nie wie co bredzi!!!!!!!!!!!!!!!! daleko z takim nie wiadomo kim!!!!!!!!!!!!!
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 68%  21
Przecież to pocałunek śmierci dla gowinowców. Nie udało się podczepic do Kukiza i PiSu? Ani prezydent, ani premier nie odwiedza naszej metropolii? Ale u wszystkich sąsiadów już byli? No to może uda się z Gowinem. A jak nie Gowin to kto? Grześ Schetyna, czy Waldemar Pawlak?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie Skazany za...
ponad rok temu ocena: 82%  20
Ten, kto akurat będzie u władzy, Skazany za próbuje się podczepić ... do większego korytka..
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 28%  19
Nasz burmistrz wszędzie jest witany z otwartymi ramionami . Tylko w Jarocinie mieście komuchów , PO wców , rozmaitych Kodziarzy , oraz innych referendziarzy i pretendentów do stołków usiłują na siłe wbić mu nóż w plecy . Oczerniają i opluwają gdzie tylko mogą . Niezguły i nieudacznicy . POpaprańcy ! . Chcieliby porządzić ale nikt ich nie chce wybrać :) No i miotają się jak świnie po patyku . Im więcej pozyskanych środków na rozwój oraz inwestycje , tym większe larum podnoszą . Do Brukseli jeszcze nie pojechali , ale kto wie ?! Ale burmistrz to przetrzyma . Ambitne plany zrealizuje ku wielkiej złości i niezadowoleniu zawistników . Obiecany rozwój jest konsekwentnie realizowany .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna
ponad rok temu ocena: 69%  18
Piszac ten komentarz troche zwroc uwage na jezyk niezgula ,nieudacznikiem popaprancem i swinia miotajaca sie po patyku to tylko jestes ty
~ CBA
ponad rok temu ocena: 76%  17
Zmień ksywkę z "mieszkaniec" na "pracownik Drobudu", chyba to jest bliższe prawdy. No chyba, że jesteś mieszkańcem takiego ośrodka z białymi ścianami, bez klamek w drzwiach i z fartuszkami o przydługich rękawkach :)
~ kto chce niech się modli do Pawlickiego
ponad rok temu ocena: 72%  16
jaki ty jesteś głupi!!!!!!!!! możesz klękać przed pawlickim i zanosić do niego twoje szatańskie modły, ale przyzwoitych ludzi do tego nie namawiaj cepie jeden!!!!!!!!!!!!!!!
~ poszukujący rozboju
ponad rok temu ocena: 69%  15
Samoobrona? A może Narodowe Odrodzenie Polski?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żerkowiak
ponad rok temu ocena: 62%  14
Kampania ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hhhahahahahahahahahahahaha
ponad rok temu ocena: 75%  13
Pawlicki to największy rozpierducha Jarocina w całej jego historii i krzywdziciel mieszkańców Jarocina. Po co Gazeta pisze o tym, żeby forować pawlickiego w kampanii wyborczej? Pawlicki i tak nie będzie dalej burmistrzem!!!!!! już nie długo wszystko się ujawni, włosy ludziom staną dęba
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
ponad rok temu ocena: 32%  12
Stachu Gonada ksywa rozpierducha jest zarezerwowana dla ciebie.
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 32%  11
Nareszcie burmistrz wkroczył na salony . Znając jego troske o nasze miasto jestem pewien że przyczyni się to do znacznego rozwoju Jarocina .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 88%  10
Burmistrz (już jako Wójt) Jaraczewa dawno na salonach, obecnie nawet w Brukseli, a zaczynał od SLD, ciekawe kiedy do PiS.,ale tam go znają.Gdyby mieszkał na Warcianej - były by muldy.
~ CBA
ponad rok temu ocena: 74%  9
Gowin wkrótce dowie się z kim będzie miał do czynienia. Niech słońce narodu szykuje sobie miejsce w samolocie do kraju bez ekstradycji, a nie stołek w partii.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ i nie wracaj!
ponad rok temu ocena: 57%  8
Leć Adam,leć
R E K L A M A
R E K L A M A