R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Burmistrz Jarocina opowiedział o nagrodzie zdobytej w Portugalii

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    17.03.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 103 ocen 22 / 5%
A A A
 fot. Anna Konieczna

Jarocin. Burmistrz Jarocina. Adam Pawlicki. Lizbona. Konferencja w Portugalii. Wex Global. Nagroda dla gminy Jarocin.

 

R E K L A M A

Tematem ostatniej konferencji prasowej władz Jarocina, była trwająca jak i planowana współpraca rządu z samorządem. Było to też okazja do poruszenia tematu zdobytej nagrody przez gminę Jarocin na międzynarodowej trzydniowej konferencji Wex Global 2018, która odbyła się w stolicy Portugalii, w Lizbonie.

Nagroda została przyznana miastu w kategorii "Finanse i partnerstwo".

Więcej o nagrodzie przeczytasz TUTAJ [KLIKNIJ]

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MATERIAŁU Z KONFERENCJI I KRÓTKIEJ ROZMOWY Z ADAMEM PAWLICKIM, BURMISTRZEM JAROCINA.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 22 (5%) 21 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (100)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kenkoiii
9 miesięcy temu 100
Platforma ma to do siebie że zarzuca innym swoje grzechy. Nie wszyscy są tacy jak Wy. Choć pewnie w każdej partii są czarne owce. http://bouncingballsgame.com...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ idzie s
ponad rok temu ocena: 8%  99
wszedłem sobie przypadkiem na profil Pana byłego burmistrza Martuzalskiego, tam to super "kultura" obowiązuję, niejaki Adam Ka..r! Oraz jakiś Seba obrazaja ludzi tylko dlatego, ze maja inne poglady polityczne niz oni , nawet "od debili"! Adam Pawlicki w zwiazku z tym przewyższa go klasą i kulturą !!! Mimo, że nawet Panu Adamowi zdarzaja sie wpadki , głównie z poprawną polszczyzną, ale na Boga nie o to chodzi, ważne by dobrze rządził gminą, a nie ładne słowka mówił!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Damian Wojewoda
ponad rok temu ocena: 8%  98
Jesteśmy dumni z Jarocina i z naszego burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 88%  97
Mów za siebie
~ Oto jak jest
ponad rok temu ocena: 15%  96
Burmistrz Pawlicki to jest jak Morawiecki, tylko że ma jeszcze lepsze efekty :-) ale ważne że razem współpracują. W jedności siła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ mówmy prawdę i nie pomawiajmy
ponad rok temu ocena: 8%  95
Platforma ma to do siebie że zarzuca innym swoje grzechy. Nie wszyscy są tacy jak Wy. Choć pewnie w każdej partii są czarne owce. Tak u nas jak i na górze. Morawiecki i Pawlicki to najwyższa klasa polityka i samorządowca w Polsce. Zarzucanie im ukrywania majątku to rzecz nieprzyzwoita. Tych jednak opluwających ludzi na GJ nie brakuje.
~ Duda, Marawiecki, Pawlicki, czyli nie wiem co łykasz, ale mocne to jest
ponad rok temu ocena: 84%  94
Adam! Sam to pisałeś? Morawiecki jest pośmiewiskiem i synonimem obciachu. Podobnie jak Gowin, któremu nie starcza do końca miesiąca. Beata Szydło lśni na ich tle i to mimo nagrody dla samej siebie. Współpraca, a w jakim zakresie? Szkolił Cię jak "schować" majątek prywatny? Adamie Pawlicki nie idź tą drogą :) http://thefad.pl/aktualnosci/m...
~ qp
ponad rok temu ocena: 33%  93
dlaczego Jarocińska zablokowała komentarze obrażające pieprzonego mordercę z Cerekwicy, Eryka J. a pozwala na opluwanie burmistrza???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 32
ponad rok temu ocena: 100%  92
żyjemy w "poprawnie politycznym swiecie" podziekuj Rothschildom to dzieki nim
~ Derek
ponad rok temu ocena: 24%  91
Od lat zarabiają na opluwaniu burmistrza. Obrzydliwe. Chronią morderców?
~ sektor
ponad rok temu ocena: 84%  90
Jak się mizdrzy do Kalety, widać że ten był zdegustowany jego zachowaniem. Pawlicki próbowałeś zniszczyć PIS i jego członków i to nie zostanie Ci zapomniane.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ real
ponad rok temu ocena: 17%  89
Was już nie ma. Jesteś planktonem na prawicy, a Pawlicki jest gwiazdą, która Was przykryła. Kaleta przyjeżdża do Pawlickiego na konferencję a nie do Was, aby przy nim się trochę ugrzać. Was się wstydzi po tym co robicie w PCPR i DPS Kotlin
~ Oto jest jakość
ponad rok temu ocena: 21%  88
Gardła pękły wszystkim zawistnikom Pawlickiego ! :-) Gratulacje !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Demon
ponad rok temu ocena: 18%  87
Tak, pozostało im tylko swoje frustracje wypalać na GJ. Żałosne jak te wypociny się czyta. Co za wariaci to wypisują? Widać ich nie brak w Jarocku.
~ ap
ponad rok temu ocena: 93%  86
czy to prawda ze decyzja wojewody dotyczaca budowy lacznika zostala uniewazniona ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jak brakuje argumentów to bzdury piszą
ponad rok temu ocena: 21%  85
Kłamstwo , jak wszystko co paplają popaprańcy.
~ uciekający przed listonoszem
ponad rok temu ocena: 89%  84
Gazeta kasuje, to ja publikuję: http://www.jrs.org.pl/uncatego...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Johny
ponad rok temu ocena: 94%  83
Portugalia gospodarczo znaczy w Europie tyle ile Jarocin w Wielkoposce. Powiat jarociński na przedostatnim miejscu pod wzgledem zamożności mieszkańców i rozwoju gospodarczego. Tylko powiat kępiński jest niżej od nas. I czym się chwali ten Burmistrz nie mam pojęcia ? Jakie wymierne korzyści nam mieszkańcom daje ta nagroda? Ludzie dalej będą pracować w Środzie , Poznaniu czy Wrześni a nam nabudują asfaltów bo z tego czerpie zysk wiadoma firma i wiadomi ludzie. Jedż lepiej do Ciświcy i tam zrób droge tym ludziom a nie rozpieprzasz centrum Jarocina jakimiś bezsensownymi lącznikami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zgłoś się
ponad rok temu ocena: 0%  82
Z sprawami powiatowymi do lesnych dziadków
~ do Tomala
ponad rok temu ocena: 89%  81
Burmistrz nic nie buduje, on wydaje dyspozycje w naszym- mieszkańców imieniu. Czy to będzie pan X czy pan Y - wybrany przedstawiciel ma wykonywać zadania samorządowe i czy je wykonuje dobrze, czy źle - oceniamy. Burmistrz jest reprezentantem a nie osobą prywatną i nic dzięki konkretnej personalnie osobie nie ma. to zespół poleceń i finansów, które są wydatkowane z konkretnych samorządowych środków. Jeśli są dobrze wydatkowane, to oczywiście chwała za właściwe decyzje, ale złe są też oceniane - stąd te wszystkie wpisy.
~ do Johny - Tomala
ponad rok temu ocena: 8%  80
Jak chcesz to sam pojedż a wtedy zobaczysz chodnik do końca Wrocławskiej który wybudował burmistrz . I nie pierd....
~ idź precz kmiocie
ponad rok temu ocena: 88%  79
I to jest właśnie trafne podsumowanie tej propagandowej i zarobkowej działalności pawlickiego....
~ nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 93%  78
Liczy się ROZWÓJ Skazanego za ..., a nie mieszkańców gminy i miasta. No ale jak wyborcy są jacy są to Skazany za... to wykorzystuje i ich dyma ....
~ agent zerosiedem
ponad rok temu ocena: 24%  77
mam wrazenie, ze wszystkie negatywne komentarze pisze polonistka, ktora wysmiewała dzieci pochodzące ze wsi..wykształcenie, nie swiadczy o kulturze, moze Pani miec 6 fakultetow , ale kultury ucza nie w szkole! Pan Adam moze nie jest wirtuozem jezyka polskiego, ale obiektywnie mimo wycieczej do Portugalii itd. przez , ktore wam gul skacze, duzo ogarnął w Jarocinie spraw i zrobił troche dla miasta. Pan Martuzalski tylko go krytykowac potrafi, ale niech pokaze co zrobił za swojej kadencji! Byc moze Pan b. czasem powie cos nie pijarowego, ale licza sie czyny nie słowa!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ agentzerosiedem
ponad rok temu ocena: 0%  76
Jaki jest mój poziom? Wg Ciebie niski, a Ty masz wysoki tak? Ciekawe kim jesteście, że tak otwarcie gardzisz ludźmi! Czuję tutaj ciało pedagogiczne. Dlaczego gardzi ludzmi? Najgorsze co moze byc! Bo mam inne poglady niz Ty, bo popełniłem kilka błedów przez zbyt szybkie wpisywanie na klawiaturze! Co za ludzie:(
~ marzec 2018
ponad rok temu ocena: 100%  75
Tylko odpowiadam ~agentowi zerosiedem. Nie jestem zwolennikiem Pana Martuzalskiego i PO, tak oddać swój głos w referendum byłam, bo to mój obywatelski obowiązek jeżeli takowe się odbywa. Nie podlizuje się Burmistrzowi, tylko oceniam jego działanie na rzecz społeczeństwa. Nie będę polemizowała z Tobą, bo nie będę się zniżała do twego poziomu.
~ agentzerosiedem
ponad rok temu ocena: 0%  74
Taki sposób myślenia (ze popełnianie bledow jest złe) niszczy kreatywność dzieci i buduje u nich stałe poczucie strachu przed podejmowaniem działań i eksperymentowaniem. To w większości przypadków na zawsze kształtuje psychikę człowieka i jest jednym z najważniejszych powodów, dla których tak wielu z nas żyje przeciętnym życiem(stad ta zazdrosc gdy ktos ma lepiej w Polakach) Popełnianie błędów jest nieodłącznym i koniecznym elementem nauki i każdy człowiek powinien być gotowy, a nawet ciekawy niepowodzeń - to najlepszy sposób na szybkie uczenie się na bazie doświadczenia, a nie suchej teorii.
~ agentzerosiedem
ponad rok temu ocena: 0%  73
System edukacji powstał na potrzeby gospodarki industrialnej ubiegłych wieków. Ma na celu szkolenie armii bezmyślnych robotów, które będą posłusznie pracować na rzecz obecnej gospodarki. Śmianie sie z angielszczyzny Pana burmistrza jest poniżej pasa. Szkoła wtłoczyła nauczycielom do głowy mit, że uczymy sie przez teorię! Nie najlepiej uczymy sie uaktywniajac wszystkie zmysły, czyli przez praktykę. Popełnianie błędów jest nieodłącznym i koniecznym elementem nauki i każdy człowiek powinien być gotowy, a nawet ciekawy niepowodzeń - to najlepszy sposób na szybkie uczenie się na bazie doświadczenia, a nie suchej teorii! Tylko ten , kto nic nie robie nie popełnia błędów! Schemat “Popełnianie błędów jest złe”, lezy u podstaw polskiej szkoły! .Już od pierwszej klasy szkoły podstawowej dzieci są ofiarami polityki strachu, według której nauczyciele traktują popełnianie błędów jak jako oznakę bycia “gorszym uczniem”.
~ agentzerosiedem
ponad rok temu ocena: 0%  72
Do marzec 2018, a Ty kim jesteś by każdego potępiać, oceniać ? Nauczycielką? To nie szkoła, tutaj ocen nie wystawiamy! Pamiętam jak się Pani Szałkowska śmiała z angielskiego Pana burmistrza, jak mnie takie małostkowe osoby bawią. Ważne, że się dogadać potrafi, a nie , że mówi poprawnie i gramatycznie. Tego właśnie uczy szkoła, aby czuć lęk przed popełnionym błędem, bo przyjdzie nauczycielka z prowincji ( z Jarocina) i ta Ci reprymendę. Szkoła wychowuje ludzi posłusznych systemowi, zabija kreatywność ( udowodniono w badaniach) i wtłacza w głowę miliony informacji, do których dzisiaj każdy ma darmowy dostęp. Szkoła promuje lizusostwo i bierną służalczą postawę. Najbardziej mnie bawi, że ktoś od "was" od Stanisława i Pani wiceburmistrz ciągle popełnia błąd pisząc: "Wilkowyji"!! To kardynalny błąd, a napisał to ktoś , kto nie cierpi Pana Adama!!! Albert Camus powiedział kiedyś, że szkoła przygotowuje dzieci do życia w świecie , ktory nie istnieje!
~ Agentzerosiedem
ponad rok temu ocena: 5%  71
O Tobie można wywnioskować, ze wyrosłeś na chamskiego człowieka !!! Mogę się założyć, że jesteś od referendystów lub od wielmożnej Pani Szałkowskiej !!!
~ marzec 2018
ponad rok temu ocena: 97%  70
Do ~agent zerosiedem. Twój sposób wypowiedzi i błędy, bo nie pisze się: skad, mowie, sie , moze, cos, licza, to raczej wskazują na kiepską podstawówkę a nie na doktorat. Z twojej wypowiedzi można tylko wywnioskować, że wyrosłeś na czarnej Ziemi Jarocińskiej.
~ agent zerosiedem
ponad rok temu ocena: 19%  69
Pani nauczycielka robiła aluzje dzieciom ze wsi! TO nawet na studiach doktoranckich nikt mnie nie pytał skad pochodze, ale liczyło sie to umiem, co mowie...
~ Nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 56%  68
kupię klipsy na sutki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 89%  67
A dupę Skazanemu za ... liżesz ??? Lubisz ten sport :-))))))
~ Hubert
ponad rok temu ocena: 11%  66
Tak dużo ile się dzieje dobrego w Jarocinie za czasów Pawlickiego jest niepojęte dla jego przeciwników a wręcz wrogów. Dlatego stać ich tylko na prymitywny hejt na stronach GJ. Dobra robota i większość to widzi, choć nie krzyczy i i nie wypisuje z zachwytu, ba tacy jesteśmy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
12 miesięcy temu 65
Wiekszosc to znaczy kto dla mnie Burmistrz nie zrobil nic dobrego i nic dobrego o nim nie powiem
~ agent zerosiedem
ponad rok temu ocena: 7%  64
ale duzo robi Pan Adam do Jarocina! Taka jest obiektywna prawda. Ładniej może wypowiada, się Pani wiceburmistrz szałkowska, ale licza sie czyny nie słowa!!!
~ marzec 2018
ponad rok temu ocena: 89%  63
To nie prymitywny hejt, tylko rozsądne myślenie sprawia, że coraz więcej Jarociniaków widzi co się dzieje złego w Jarocinie.
~ Robert
ponad rok temu ocena: 93%  62
Adam! Sam to pisałeś?
~ Jarociński wyborca
ponad rok temu ocena: 22%  61
Może i nagroda mało prestiżowa ale o Jarocinie nawet w Portugali głośno . A więc z mojego punktu widzenia jest to powód do dumy z naszego włodarza . Zresztą powodów jest wiele : mieszkalnictwo , łączniki , czyli ułatwienia w ruchu ,rewitalizacja parku , rozbudowa Aquaparku i lodowiska z prawdziwego zdarzenia oraz inne przedsięwziecia jak budowa zakładu pracy w Golinie itp .. itd .... Jak to się ma do wpompowania 500 tys w stary PKS dla golibrody Toma to wyborcy sami widzą i właściwie wybiorą włodarza na następną kadencje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
12 miesięcy temu 60
Ale za co ta nagroda bo nie wiem
~ Kupa
ponad rok temu ocena: 92%  59
W Portugalii głośno o Jarocinie ? Na czym opierasz ten osąd? Na bujdach pawlickiego ?
~ anna
ponad rok temu ocena: 89%  58
Do Jarocinski wyborca mow sam za siebie kto zostanie Burmistrzem Jarocina wyborcy beda wiedzieli kogo maja wybrac nie ma sie czym zachwycac dopoki sa pieniadze z Unii kazdy glupi zrobi jak sie skoncza wtedy juz nikt nie bedzie sie pchal na stolek
~ wicestarostach
ponad rok temu ocena: 85%  57
Ja wrócę na stołek i to się skończy!!
~ Nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 90%  56
Bez niespodzianek. Tak jak napisałem frajerów nie brakuje i Skazany za.. To wykorzystuje :-)))
~ Juzdziadziuśsięrobie
ponad rok temu ocena: 83%  55
Nie da się ukryć, ze wygląda dosc staro.. i siwych wlosow juz ile.. w porównaniu do pana od galerii to dziadek calkowity
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
12 miesięcy temu 54
Do jarocinskiego wlozka ty mozesz glosowac na Pawlickiego teraz pora na zmianę zawsze tak bylo jest i bedzie ze stolki sa ulotne
~ anna
ponad rok temu ocena: 90%  53
Wszystko jedno kto bedzie rzadzil Jarocinem byle dobrze rzadził Burmistrz powinien byc gora 2 kadencje i koniec
~ do jarocińskiego wlozka "anna"
ponad rok temu ocena: 23%  52
Za poprzednika unijnych pieniędzy nie brakowało i z nich to powstał coś co nazwano Skate parkiem :))) Wizualizacja rynku powstała , afery się narodziły (Kutera , Zadroźny) no i powstało rondo z budżetu obywatelskiego (Dąbrowskiego - Wrocławska ) . Ja na takich nieudaczników w Jarocinie na posadzie burmistrza nie chcę i dlatego zagłosuje na Adama Pawlickiego .
~ Hahahahaha
ponad rok temu ocena: 82%  51
Widać , ktoś nadepnął komuś na czuły punkt =wyglad ! Prawda jest taka ze facet nie musi być ładny bo to takie ech nie będę mówić jakie bo jest poprawność polityczna
~ hyh
ponad rok temu ocena: 12%  50
pokaż swój parszywy ryj z liszajami, pośmiejemy się
~ Makumba
ponad rok temu ocena: 88%  49
Polski trudna język. Ja być mścity i dbać o swoja rozwój. Ja wam dać zupa, pifko i disco. Resztę ja sobie dać sam. Ja kochać swoja barany. Kochać was i swojego kelnera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ janek
ponad rok temu ocena: 79%  48
A gdzie miejsca pracy obiecane Panie Burmistrzu....?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ odpady
ponad rok temu ocena: 85%  47
Miejsca pracy są tylko dla opalonych śmieci
~ saodi
ponad rok temu ocena: 17%  46
weź się za szukanie nierobie
~ Jarocińsku wyborca
ponad rok temu ocena: 23%  45
Ale to ja będe się śmiał i cieszył gdy przez następną kadencje rządził będzie miastem i gminą burmistrz Pawlicki i starosta Walczak :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
12 miesięcy temu 44
Smieje sie ten kto sie smieje ostatni juz tak dlugo jest Burmistrzem nikt na stolku nie jest na stale
~ :)
ponad rok temu ocena: 80%  43
Twoje niedoczekanie kelnerze.
~ olo
ponad rok temu ocena: 85%  42
Jezu jaki on śmieszny jest w tej wypowiedzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kadź
ponad rok temu ocena: 85%  41
- dlatego powinien pisać . ,,Opowieści fantastyczne'' np. o rozwoju.
~ Nasz burmistrz - nasza duma
ponad rok temu ocena: 19%  40
Następna kadencja burmistrza Pawlickiego w obliczu ostatnich przedsięwzięć (pro publico bono) nie budzi wątpliwości .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dorota
ponad rok temu ocena: 31%  39
ja bym dała jakąś wyjątkową nagrodę rzecznikowi powiatu Szczepaniakowi Jakiemu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
ponad rok temu ocena: 75%  38
Ja się pytam kto za jego - burmistrza wycieczkę do Portugalii zapłacił? z tego co pokazał w oświadczeniu majątkowym ma kilka milionów więc powinien jechać za swoje a nie za nasze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 82%  37
Do skurwysynstwo moze tk bronisz bo sam dostajesz i sie boisz ze skonczy sie dojenie
~ Znawca przetargów
ponad rok temu ocena: 90%  36
Burmistrz to jeszcze można zrozumieć jeśli poleciał za gminne, ale wiadomo też, że leciał z nim prezes tajemniczo nazywanej przez Gazetę "firmy PRowskiej działającej na zlecenie magistratu". Pytanie czy ten pan sam płacił za swój bilet na konferencję i przelot czy może z gminnej kasy?
~ sku*wysyństwo
ponad rok temu ocena: 13%  35
A ja się pytam czemu nie startowałeś w wyborach zamiast teraz zazdrościć? Odpowiem ci, bo jesteś zerem jak tobie podobni w komentarzach, tylko psioczą, że komuś się powodzi, a sami nawet się nie garną do pracy, tylko "daaaj daaaj..."
~ nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 83%  34
Frajerzy, którzy na niego głosowali i reszta która musi płacić podatki w gminie, którą rządzi Skazany za ... i ZJ
~ Srac na ZJ
ponad rok temu ocena: 88%  33
Za wszystko płaci społeczeństwo....król się bawi lud finansuje
~ Fred
ponad rok temu ocena: 88%  32
Uwielbiam to dukanie pawlickiego łamaną polszczyzną i oczywiście polecam współpracę z „włoskim dostawcą nowoczesnej technologii”
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tej pinokio
ponad rok temu ocena: 83%  31
W doopie mam taki sukces. Gdzie jest obiecany inwestor i praca ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kadź
ponad rok temu ocena: 89%  30
teee Kiepski nie kazdy za robienie lachy dostaje robote w gminie.
~ Gepetto
ponad rok temu ocena: 16%  29
Jedź do Goliny głąbie ! Budowa w toku aż furczy !!! Na Boże Narodzenie kurczaczki będą wyjeżdżały z Goliny aż miło !!!
~ teee Kiepski
ponad rok temu ocena: 18%  28
ryj w oferty pracy i jedziesz, a nie ku*wa czekasz na mannę z nieba
~ Aga
ponad rok temu ocena: 86%  27
To co on wyprawia to sie w głowie nie mieści. I jeszcze w żenujący sposób tłumaczy jaki to sukces. Kończ już, wstydu oszczędź.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 32
ponad rok temu ocena: 22%  26
myslałam, ze go lubisz Aga , wydaje sie , ze ma kochajaca sie rodzine , a ludzie juz tak p...dola na gj ze szok o nim
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 28%  25
Referendyści i wydaleni nueudacznicy z urzędu to się tak rozpuścili na tym portalu jak dziadowski bicz . Szkalują burmistrza na każdym kroku i nic im się nie podoba . Burmistrz wycina drzewa w parku - źle ! Burmistrz nie wycina drzew - też źle . Burmistrz buduje i robi łączniki - oj źle bardzo ! Burmistrz nie zrobił by łączników i nie pobudował osiedli - oj to bardzo źle , bo nic nie robi ! Typowe platformerskie zachowanie . Opozycja totalna . Tylko obfite koryto uspokoiło by sytuacje - ale niestety ... gadułe i lansera już mieliśmy i społeczeństwo szybko mu podziękowało . Ale to człowiek bez honoru i wepchnął się tylnimi drzwiami .Miejmy tylko nadzieje że zbyt dužo nie napsoci . Na tą chwile Jarocin cieszy się że burmistrza Pawlickiego doceniają nawet w Portugali . Myślę że będą to owocne kontakty .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 79%  24
Do Mieszkanca nie wypowiadaj sie w imieniu Jarocina bo Jaociniacy sobie tego nie zycza Burmistrz Pawlicki powinien juz odejsc wystarczy
~ marzec 2018
ponad rok temu ocena: 84%  23
Też tak myślę, że będą to owocne kontakty, ale dla Burmistrza, a nie dla Jarocina. Jarocin, to już tonący okręt , na każdym osiedlu, na każdym łączniku, na każdym drzewie słychać SOS.
~ WixA
ponad rok temu ocena: 85%  22
Pawlicki doi Jarocin jak najlepiej umie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do "anna"
ponad rok temu ocena: 28%  21
Ty nie jesteś z Jarocina - ty jesteś "wlozek"
~ ewa
ponad rok temu ocena: 87%  20
W CZYM POMAGA TA NAGRODA? CO ZYSKAJA MIESZKAŃCY? BO PRACODAWCA BURMISTRZA SA MIESZKANCY? TAK CZY NIE?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kadź
ponad rok temu ocena: 92%  19
- w czym pomaga ? Za kilka tygodni będa podwyżki cen za wode,kanalizacje,śmieci.
~ Lizbonaserio?
ponad rok temu ocena: 88%  18
Przeciez to jest śmieszne. Ludzie w spkolkach gminnch musza robić za grosze czyli max 1700-1800 zł a szef tej całej szopki za taka kwotw kupuje sobie bilety lotnicze za gminna kase. Wszystko zapewne zaplacone jako delegacja... bo to naprawde wazna i potrzebna nagroda dla Jarocina ze trzeba bylo po nia leciec az do Lizbony. Panie Burmistrzu wiecej czasu dla rodziny może
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 83%  17
Po przeksztalceniu oswiaty ja pracuje za najnizsza krajowa po 35 latach pracy nie jestem nauczycielem bo w oswiacie nie tylko oni pracuja sa jeszcze inni pracownicy no ale jak sie komus wydaje ze na wszystkim sie zna i wszystko mozna przeksztalcic mam nadzieje ze nie na tym rzadzenie polega Jak sie chce rzadzic i pokazac ludziom ze to dla dobra nas wszystkich to Panowie burmistrzowie zacznijcie oszczędnosci od siebie zamiast 12 tys pensji zrezygnujcie z polowy i przekazcie do kasy gminnej bo Ja gdybym byla burmistrzem tobym tak zrobila no ale trzeba byc Czlowiekiem
~ ewa
ponad rok temu ocena: 83%  16
było takich dwoch posłów Hoffman i jeszcze jakis, co bardzo lubili delegacje, za pieniadze Panstwowe:), szybko sie to skonczyło? Wywalili ich z Partii pis?:)
~ nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 84%  15
Tak jak napisałem poniżej: FRAJERÓW nie brakuje, a Skazany za ... to wykorzystuje i się ROZWIJA :-))))
~ sługa?
ponad rok temu ocena: 84%  14
w JFPK średnia pracowników płaca jaka ?
~ sługa?
ponad rok temu ocena: 86%  13
a dlaczego milczycie o aktualnej bieżącej poważnej kolejnej sprawie w G.K.O. ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uciekający przed listonoszem
ponad rok temu ocena: 83%  12
A poczta tam dociera bo do gazety raczej nie bo milczy.
~ nie będę głosował na ZJ
ponad rok temu ocena: 81%  11
:-)))))) Propaganda SUKCESU ! A frajerów nie brakuje i łykają ROZWÓJ Skazanego za ... jak ciepłą bułkę :-)))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xnmdmdkd
ponad rok temu ocena: 18%  10
łykają jak twoja stara cumshoty
~ Nagroda?
ponad rok temu ocena: 83%  9
http://ojarocinie.pl/?p=4691...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ marzec 2018
ponad rok temu ocena: 79%  8
~43 prawda Cię zaczyna męczyć.
~ 43
ponad rok temu ocena: 18%  7
jrs mam jedno pytanie? zazdrosc was zdżera? dwa zróbcie cos dla Jarocina, zamiast szukac sensacji!
~ marzec 2018
ponad rok temu ocena: 82%  6
Dzięki za info. Już od dawna można zauważyć jakimi ścieżkami nasz Burmistrz spaceruje.
~ Try
ponad rok temu ocena: 85%  5
A co to za nagroda? Finansowa dla Miasta i Gminy czy jaka?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 87%  4
Cholera wie. W czym ta nagroda pomoze Jarocinowi? W wiekszym zadluzeniu chyba oplacajac te wycieczki po nią
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 23%  3
Brawo Panie Burmistrzu!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A