ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 Mądrakiewicz mpremium 12-18.11.2019
R E K L A M A

Brawurowa jazda zakończyła się utratą prawa jazdy [SONDA]

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    8.07.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pixabay

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. To z tego powodu tylko podczas wakacji 2018 roku, kierujący jadący zbyt szybko spowodowali prawie 1.400 wypadków drogowych -  poinformowała niedawno Komenda Główna Policji [ZOBACZ TUTAJ]

 

Na drogach powiatu jarocińskiego nie brakuje kierowców, którzy przekraczają prędkość. W ciągu dwóch dni dwoje kierujących na naszym terenie straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

 

W piątek w Zakrzewie policjanci wypatrzyli jadącego renaultem talismanem 42-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego przekroczył prędkość o 62 km/h. W obszarze zabudowanym pędził 112 km/h.

 

 

W sobotę późnym popołudniem funkcjonariusze prowadzili nadzór nad ruchem w Żółkowie.

 

Zwrócili uwagę na toyotę corollę, która jechała z nadmierną prędkością. Przyrząd do jej pomiaru, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu pokazał 110 km/h.

 

 

Obojgu kierującym zatrzymano prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zostali ukarani mandatami w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi.


To już kolejny kierowca, który został przyłapany na zbyt szybkiej jeździe w Żółkowie [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Czy przekraczasz prędkość?

Czy przekraczasz prędkość?

ankieta dodana 04.07.2019, ilość wszystkich głosów: 197
CZĘSTO
31%
SPORADYCZNIE
51%
NIGDY
18%
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A