R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Biegiem po ulicach Goliny

› Sport i rekreacja› Aktualności 9 miesięcy temu    12.06.2018
Paweł Witwicki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Paweł Witwicki

Już po raz jedenasty Golina włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Dzięki zaangażowaniu działaczy UKS i LZS Grom Golina, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Golinie oraz Sołectwa Golina i Stefanów odbyła się kolejna edycja imprezy "Biegaj z nami golińskimi ulicami".

R E K L A M A

 

W pierwszej części rozegrano IV Otwarte Mistrzostwa Goliny w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2001 i młodsi (w obu kategoriach dystans 1000 m) oraz rcznik 2000 i starsi (dystans 2000 m).

W drugiej części odbyły się biegi rekreacyjne. Dorośli w ciągu 30 minut mogli pokonać dowolną ilość razy kilometrową pętlę po osiedlowych ulicach, natomiast dzieci biegały dookoła boiska. Każdy z uczestników biegu rekreacyjnego otrzymywał odpowiednią do pokonanych okrążeń ilość losów, które następnie brały udział w loterii fantowej.

W czasie imprezy można było także wziąć udział w akcji charytatywnej. Zbierano datki na leczenie Franka, syna byłego piłkarza Gromu Golina - Mateusza Helwicha.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Piotrowicz komuch
  9 miesięcy temu 3
  Po co pisać komentarze skoro pisowska inkwizycja w postaci piotrowicza je usuwa. Taka oto wolność słowa w PRL PiS. Niech zdechną wszyscy pisowcy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Niegoliniak
  9 miesięcy temu 2
  Urszula k. do dymisji.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Niegoliniak
  9 miesięcy temu 1
  Kiedyś moje dziecko brało udział w tej pożal się Boże imprezie. Były oczywiście losy, ale dziwnie, zresztą jak zawsze w Golinie, fanty wygrywali bliscy dyrektorki u.k. Jeszcze dziwniejsze to, że były osoby z jej otoczenia, które każdy los miały wygrany. Moje dziecko mimo, że brało udział w imprezie, nie zostało przez wychowawczynie wspomniane w szkole, za to córkę aptekarza wychwalali pod niebiosy. Niech ta kobieta na honor i odejdzie już z oświaty, bo robi więcej złego niż dobrego, razem ze swoim mężem. Życzy jej połamania nóg.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A