R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Biegali z sikawkami na czas

› Społeczeństwo 4 miesiące temu    11.06.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Ponad 100 ochotników rywalizowało w Klęce o puchary podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych.

 

Strażacy wystartowali w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy i ćwiczenie bojowe. W kategorii drużyn żeńskich powyżej 16 lat zwyciężyła reprezentacja OSP Nowe Miasto, natomiast wśród drużyn męskich - OSP Klęka.

R E K L A M A

Kto zdobył najwięcej punktów i statuetki - czytaj w kolejnym wydaniu "Gazety"

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  R E K L A M A
  R E K L A M A