R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Mikołaj Kostka
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Bezpłatne badania w Jarocinie. Ambulans stanie przy Kauflandzie

› Aktualności 9 miesięcy temu    12.01.2018
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. Gmina Jarocin. Badania w Jarocinie. Mammobus w Jarocinie.

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

Bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet zostaną przeprowadzone w poniedziałek - 15 stycznia w Jarocinie. Ambulans stanie na parkingu marketu Kaufland. Badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi są bezpłatne dla kobiet, które są ubezpieczone. Refundacja z Narodowego Funduszu Zdrowa pozwala na przeprowadzanie ich co 2 lata.Zdaniem specjalistów mammografia pozwala na wykrycie tak zwanych zmian bezobjawowych w bardzo wczesnym etapie rozwoju, wtedy kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

W badaniu [Zobacz TUTAJ kto wziął udział w innych bezpłatnych badaniach w Jarocinie] mogą uczestniczyć panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie są leczone onkologicznie i jednocześnie w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii lub otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie od lekarza (rak piersi wśród członków rodziny, mutacje w genach BRCA 1 i BRCA 2) i nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Na badanie należy się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić od poniedziałku do soboty pod nr tel. (58) 666-24-44 lub na stronie www.mammo.pl/formularz.

Do mammobusu należy zgłosić się z dowodem osobistym, ważnym dokumentem ubezpieczenia oraz zdjęciami mammograficznymi z ostatniego badania.

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A