R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Bez tych pieniędzy by sobie nie poradzili

8 miesięcy temu    24.06.2018
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

W sumie prawie 50 tysięcy złotych dostały dwie wsie z powiatu jarocińskiego - Łuszcznów i Góra. - Bez tego nie bylibyśmy w stanie wszystkiego zrobić. Musielibyśmy podzielić to na kolejne lata albo przeznaczyć cały fundusz sołeckie. A tak będziemy mieli wszystko zrobione za jednym razem - tłumaczy Paweł Adamkiewicz, sołtys Łuszczanowa.

 

R E K L A M A

Wieś w gminie Jarocin otrzymała 30 tys. zł (maksymalna kwota dofinansowania) na drugi etap „doposażenia miejsca rekreacyjno-edukacyjnego na miejscowym stawem”. Natomiast do Góry w gminie Jaraczewo trafi 18,4 tys. zł na „rozbudowę, unowocześnienie i upiększenie centrum wsi”. Pieniądze pochodzą z programu "pięknieje Wielkopolska wieś".

 

Paweł Adamkiewicz, który jest jednocześnie wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Jarocina, nie kryje zadowolenia z pozyskanych środków. - Będziemy teraz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik - stwierdza.

 

I podkreśla: - W założeniach tego programu jest wliczona praca własna mieszkańców. Dostaniemy potrzebne materiały, natomiast wykonanie pozostaje po naszej stronie i jak zawsze zrobimy to w czynie społecznym.

 

Co za przyznane środki zostanie zrobione w Łuszcznowie, a co w Górze - przeczytasz w najbliższym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ a2
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Pozdrawiam wszystkich, którzy 10 lat temu walczyli o szkołę - publiczną szkołę w Łuszczanowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
8 miesięcy temu ocena: 50%  1
A w tej górze co tam ma pięknieć? Mało poszło na kościół?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A