ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M A

Będzie nowa droga. Zobacz, gdzie!

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    3.10.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. źródło: Pixabay

Gmina Żerków ogłosiła kolejny przetarg na przebudowę drogi gminnej. Tym razem sprawa dotyczy Ludwinowa.

 

R E K L A M A

W ostatnich kilku miesiącach w Żerkowie dość często ogłaszane są przetargi, które dotyczą modernizacji gminnych dróg. Pieniądze na wykonanie zadań gmina stara się również pozyskiwać z zewnętrznych funduszy. Przykładem może być planowana przebudowa drogi w Dobieszczyźnie o czym pisaliśmy szczegółowo TUTAJ lub realizacja zadania prowadzona w Chrzanie [czytaj TUTAJ].

 

 

[Medale od prezydenta dla 22 par małżeńskich - GALERIA].

 

Tym razem gmina zajmie się drogą w Ludwinowie, która należy do klasy technicznej D (trasa dojazdowa). Przebudową objęty będzie odcinek o długości prawie 800 m. Projekt przewiduję budowę jezdni o szerokości 4 m oraz wykonanie pobocza z tłucznia.

 

Termin składania ofert upływa 11 października o godzinie 10.00 Jeszcze tego samego dnia nastąpi ich otwarcie. Zakończenie robót przewidziano na 29 listopada tego roku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Grr
4 miesiące temu ocena: 100%  1
A w Bieździadowie oczywiście drogi nie będzie. Radny ma gdzieś żeby się o coś starać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A