ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Będzie można się pośmiać z kabaretem "Jurki". Jutro w JOK-u

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    10.10.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Nie masz planów na czwartkowy wieczór? Może wybierzesz się na występ kabaretu "Jurki"? Już jutro w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

 

 

Kabaret "Jurki" pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994 r. Tworzą go: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin, czyli czwórka scenicznych indywidualności, którzy doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Biorą udział w różnego rodzaju przeglądach i maratonach kabaretowych. Ich programy są dynamiczne, śmieszne, z treścią i dużą dawką improwizacji, a skecze dotyczą głównie absurdów codzienności, z tematów społeczno-obyczajowych. W programie znajdują się też piosenki kabaretowe. O tym, co potrafią można się będzie przekonać w czasie występu na żywo.

 

Początkowo „Jurki” prezentowały tzw. kabaret form sierocych ze specyficznym wyglądem, egzaltowaną mową i „przepraszającym” zachowaniem. W ten właśnie sposób pokazali się na Pace w 1996 roku. Zdobyli za ten występ pierwszą nagrodę. Ich kolejne programy miały już nieco inną formę. Występ w Jarocinie rozpocznie się o godz. 20.00. Ostatnie bilety w cenie 40 i 50 zł można nabyć w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz na stronie www.biletynakabarety.pl.

 

Na naszym profilu fb mamy konkurs, w którym nagrodą są wejściówki na występ "Jurków". Zapraszamy do zabawy. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!