R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Będą darmowe zajęcia dla dzieci jeśli zagłosujesz. Pomóż!

› Aktualności ponad rok temu    22.05.2017
Redakcja
komentarzy 6 ocen 6 / 100%
A A A
W ferie Fundacja prowadziła w ramach projektu MiniFABLAB zajecia z robotyki dla dzieci.W ferie Fundacja prowadziła w ramach projektu MiniFABLAB zajecia z robotyki dla dzieci. fot. Przemysław Niewiada

Dzieci z powiatu jarocińskiego będą się uczyć majsterkowania i nowych technologii. Za darmo! Wszystko zależy od ciebie. Wystarczy, że oddasz jeden głos.

 

R E K L A M A

Przez rok dzieci z naszego powiatu będą mogły się uczyć bezpłatnie programowania, drukowania 3d, tworzenia aplikacji, filmowania i wielu innych rzeczy związanych z nowymi technologiami, ale też majsterkowania: stolarki, elektroniki. Tak będzie jeśli Fundacja "Ogród Marzeń" otrzyma grant w programie "To dla mnie ważne", który prowadzi Fundacja Aviva. Do konkursu zgłoszono bardzo wiele projektów z całej Polski. W głosowaniu internetowym zostanie wybranych 20, które otrzyma dofinansowanie na realizację projektu.

Fundacja "Ogród Marzeń" zgłosiła projekt "FABLAB dla dzieciaków" i prosi o głosy na niego.

To dla nas niezmiernie ważne. Jeśli otrzymamy grant będziemy mogli prowadzić przez rok niesamowite zajęcia dla dzieci z całego powiatu. Planujemy stworzyć pracownię dla dzieci u nas w fundacji, ale też chcemy prowadzić zajęcia wyjazdowe w świetlicach wiejskich. Bardzo prosimy zagłosuj na nas - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

Jak zagłosować? To proste. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ i na stronie która się pojawi oddać swój głos na projekt "FABLAB dla dzieciaków". Głosować można tylko raz na jeden projekt.

Prosimy udostępniajcie te informację na Facebooku i poproście swoich znajomych by również zagłosowali na nasz projekt - dodaje prezes.

Fundacja "Ogród Marzeń" od lutego organizuje już podobne zajęcia w ramach projektu MiniFABLAB, które były finansowane z Fundacji BZ WBK oraz Fundacjo Batorego. Ten projekt kończy się w czerwcu.

R E K L A M A
+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ burmistrz
ponad rok temu 6
co kulwa tlupy leza !!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DJ
ponad rok temu ocena: 100%  5
Zagłosowałem na dzieci z Wielkopolski lubię tak w ogóle tu ludzie są spoko wiec trzeba pomagać każdy głos jest potrzebny komuś się pomaga.. "
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fundacja
ponad rok temu ocena: 100%  4
Dziękujemy:)
~ magda
ponad rok temu ocena: 67%  3
Jeśli by nie trzeba było podawać danych osobowych, to myślę, że więcej osób oddałoby głos.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fundacja
ponad rok temu ocena: 67%  2
Takie są zasady konkursu. My ich nie ustalamy.
R E K L A M A
~ Ada 296
ponad rok temu ocena: 0%  1
i na stronie która się pojawi ODSAĆ swój głos na projekt "FABLAB dla dzieciaków :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A