R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

AWO 2018. Przekaż coś na licytację Ogrodu Marzeń

9 miesięcy temu    4.03.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 13 / 100%
A A A

Jeszcze przez tydzień można przekazywać rzeczy na licytacje, które będą przeprowadzane w ramach tegorocznej Akcji Wesołych Ogrodników. Pieniądze pozyskane z aukcji zostaną przekazane na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z naszego terenu.

 

R E K L A M A

 

 

Akcja Wesołych Ogrodników odbędzie się w tym roku w dniach 16 do 18 marca. Przez trzy dni wolontariusze będą zbierać pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń. W tym dniu w gminach Jarocin, Nowe Miasto, Kotlin i Żerków odbędzie się wiele imprez, podczas których przeprowadzane zostaną licytacje rzeczy przekazanych przez ludzi o dobrym sercu.

 

- Otrzymaliśmy z Kancelarii Prezydenta piękny obraz. Mamy koszulki drużyn piłkarskich z autografami, filmy DVD z autografami aktorów, ksiażki z podpisami autorów. Lokalni artyści przynoszą nam swoje dzieła sztuki. Licytować będzie też można karty upominkowe do sklepów, restauracji. Pani Danuta Maćkowiak, która pomaga fundacji od zawsze, przyniosła dwie ogromne piłki, które są fotelami dla dzieci. Na licytację można przekazać wszystko. Można np. podarować swój talent. Pani Marta zgłosiła dolicytacji 10 godzinny kurs przygotowujący do matury z angielskiego. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji - mówi Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes FOM. 

 

 

Do Akcji Wesołych Ogrodników przyłączyło się wiele organizacji z terenu Ziemi Jarocińskiej. Oragnizują różnego rodzaju imprezy. W sobotę 17 marca fundacja zaprasza na Charytatywny Pokaz Mody. Dzień wcześniej, w piątek, w Klubie Kontrapunkt (Spichlerz Polskiego Rocka) odbędzie się Rockowe Karaoke. W niedzielę organizatorzy zapraszają do zabawy przede wszystkim dzieci z rodzicami. Będą warsztaty bębniarskie i koncert oraz pokaz mody dziecięcej. Do udziału w Akcji zgłosiła się również Akademia Reissa, która w sobotę zorganizuje specjalny Turniej Piłki Nożnej nie tylko dla dzieci. Tradycyjnie Aneta Szlachciak zaprasza na Maraton Zumby.

Imprezy odbędą się również w innych gminach. Dom Kultury w Kotlinie już dziś zaprasza na koncert, który odbędzie się 18 marca. Stowarzyszenie „Zerknij Tu”, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Żerkowie, Stowarzyszenie Ziemia Żerkowska oraz Koło Gospodyń Wiejskich Żółków przygotowuje imprezę, która odbędzie się w Żerkowie.

W sobotę, 17 marca, właśnie w Żerkowie odbędzie się IV Zlot Charytatywny miłośników samochodów Alfa Romeo i Fiatów 126p. Przygotowuje go niezawodna Monika Niemczyk. Swój udział w imprezie potwierdziło blisko 160 załóg samochodowych z całego kraju.

Przedmioty na licytację można przynosić do 9 marca do siedziby fundacji, ul. Kasprzaka 1 a, w godzinach od 9.00 do 16.00 – od poniedziałku do piątku.

Akacji Wesołych Ogrodników 2018 i tym, jakmozesz pomóc czytaj również tu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 13 głosów: 13 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ G.P.
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
"REGULAMIN FUNDUSZU STYPENDIALNEGO [...] 5. PRAWA I OBOWIĄZKI STYPENDYSTY 5.1.Osoba, która otrzyma stypendium, ma obowiązek zostać wolontariuszem Fundacji i brać czynny udział w przedsięwzięciach prowadzonych prze Fundację "Ogród Marzeń" " ILE GODZIN ROCZNIE PRACUJE STYPENDYSTA "WOLONTARIUSZ" WG POWYŻSZYCH ZAPISÓW ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A