W niedzielę po gminie Jarocin będą kursowały specjalne autobusy. Czterema trasami bezpłatnie dowiozą chętnych do lokali obwodowych komisji.
– Przedsiębiorca spoza naszej gminy postanowił udzielić nam pomocy w takiej formie. Zachęcamy wszystkich do korzystania – mówi Adam Zaworski, jeden z inicjatorów referendum.
Rozkład jazdy obejmuje 15 wsi. Autobusy będzie można łatwo rozpoznać po czerwonej kartce na przedniej szybie.
881 633 724 - numer do kontaktu w sprawie autobusów
KURSY AUTOBUSÓW DO OBWODOWYCH KOMISJI DS. REFERENDUM:
(przystanki „na żądanie”)
Okręg Siedlemin i Ciświca
1. kurs 2. kurs
10.10 15.10 Roszków (przy kościele)
10.15 15.15 Dąbrowa (przystanek)
10.20 15.20 Siedlemin
10.30 15.30 Potarzyca (przystanek przy kościele)
11.45 15.45 powrót: Dąbrowa, Roszków
12.00 16.00 powrót: Potarzyca
Okręg Prusy i Roszkówko
1. kurs 2. kurs
12.20 16.20 Witaszyczki (wyjazd przy salonie płytek)
12.25 16.25 Zakrzew (koło sklepu)
12.30 16.30 Prusy
12.40 16.40 Wilczyniec (przystanek autobusowy)
12.55 16.55 powrót: Wilczyniec, Zakrzew, Witaszyczki
Okręg Wilkowyja
1. kurs 2. kurs 3. kurs
9.40 11.40 15.00 Radlin (przy torach)
9.45 11.45 15.05 Radlin (przy kościele)
9.50 11.50 15.10 Kąty (przystanek autobusowy)
10.00 12.00 15.20 Wilkowyja
10.15 12.15 15.30 powrót: Kąty, Radlin
Okręg Wilkowyja
16.00 Bachorzew (przystanki autobusowe)
16.05 Tarce (przystanek przy stawku)
16.10 Kadziak (przystanek)
16.15 Łuszczanów (przy remizie)
16.25 Wilkowyja
16.40 powrót: Łuszczanów, Kadziak, Tarce, Bachorzew