R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Autobus stoi na pasie przed obwodnicą. Korek w Jarocinie

› Daj znać 10 miesięcy temu    5.12.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

- Na ul. Powstańców Wlkp. praktycznie od skrzyżowania z ul. Wrocławską w Jarocinie, jest potężny korek – informuje nas jeden z kierowców jadących w kierunku Kalisza.

R E K L A M ASRT - Szymkowiak

 

Jak się okazje, powodem takiej sytuacji może być autobus, który blokuje prawy pas tuż przez rondem na ul. Wojska Polskiego, które łączy starą jedenastkę z obwodnicą Jarocina.

 

- Na miejscu nie ma policji, pomocy drogowej, nikt nie kieruje ruchem, kierowcy w akcji desperacji objeżdżają autobus po wysepce – dodaje nasz rozmówca.

 

Kto może powinien w tej chwili unikać jazdy ul. Powstańców Wlkp. (z ronda kierunek Leszno, Krotoszyn) i wybierać tzw. starą 11 (ul. Wojska Polskiego).

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A