R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Audi roztrzaskane na drzewie. Kierowca uwięziony [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale 7 dni temu    15.04.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Dobrzyca

Jarocińscy ratownicy uczestniczyli również w akcji po dramatycznym wypadku, jaki w weekend wydarzył się w Polskich Olędrach (pow. pleszewski). Po uderzeniu w drzewo mężczyzna został zakleszczony w aucie

- Jedna ranna osoba i rozbite auto – to efekt wypadku, do którego doszło w Polskich Olędrach – mówi asp. Mariusz Glapa, rzecznik prasowy KP PSP w Pleszewie. Osobowe auto uderzyło w przydrożne drzewo. - Ze zgłoszenia wynikało, że w środku rozbitego samochodu znajduje się poszkodowana osoba, do której dostęp jest utrudniony.

R E K L A M A

 

Na miejsce tego zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze w Pleszewie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzycy oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Jarocinie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Golinie – relacjonuje funkcjonariusz.

 

Tak też było. Rozbite auto i uwięziona osoba. - Za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego mężczyzny, ewakuowali go ze zniszczonego pojazdu i przekazali przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego – mówi asp. Glapa.

 

Dalsze działania straży pożarnej polegały na zneutralizowaniu i usunięciu wyciekających z rozbitego samochodu płynów eksploatacyjnych. Akcja ratownicza oraz usuwanie skutków wypadku trwała ponad godzinę, natomiast dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala pleszewska policja.

 

ZOBACZ TEŻ - Kamery na mundurach policjantów - ZOBACZ TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Aaa
  6 dni temu ocena: 50%  5
  140 na pewno nie bo to audi tyle nie wyciągnie ale bez przesady na pewno też nie jechał 60. Marcin nie przesadzaj.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marcin
  7 dni temu ocena: 38%  4
  Wbrew pozorom i wychodząc naprzeciw komentarzom, które zapewne się tu pojawią podpowiem, że takie 30 letnie Audi ze względu na stary typ konstrukcji może tak wyglądać po uderzeniu w drzewo nawet przy 60km/h. Darujmy sobie więc prorocze komentarze typu "na pewno leciał 140".
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Lol
  6 dni temu 3
  Zobacz sobie nowe typy konstrukcji włókno i plastik a metal z plasteliny kilkuletnie badziewia i złomy nic poza tym te stare typy konstrukcji przy wypadkach jak widać jakoś się sprawdzają
  ~ Rzeczoznawca
  7 dni temu ocena: 80%  2
  Chyba leciał 140 /h
  ~ Bartek
  7 dni temu ocena: 100%  1
  Wiedza nie boli. Jest dostępna na wyciągnięcie ręki :) https://www.youtube.com/watch?...
  R E K L A M A
  R E K L A M A
  R E K L A M A