R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASopniewski_B1_
R E K L A M A

Atlas - zajęcia dla najmłodszych

› Sport i rekreacja 2 miesiące temu    13.03.2019
Reklama
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Uprawianie sportu daje dużo satysfakcji i pozwala uwolnić nadmiar energii, uczy nas koncentracji i panowania nad własnym ciałem. Wyrabia dobre nawyki takie jak systematyczność, wytrwałość, daje możliwość pokonywania własnych ograniczeń. Zasada ta dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci, zatem warto już od najmłodszych lat, wpajać naszym pociechom zdrowe postawy.  Dlatego też Atlas Fitness Club oprócz zajęć dla dorosłych w swojej ofercie posiada również zajęcia dla dzieci i młodzieży w dwóch  przedziałach wiekowych. Dla grupy 9-11 prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe CrossKids. Ważne jest aby pokazać najmłodszym, że sport to zabawa, która ma zachęcać do dalszego rozwoju i przełamania barier. Zajęcia CrossKids, to przede wszystkim gry, oraz zabawy, które mają kształtować szybkość, zwinność i koordynację ruchową dziecka. Instruktor/TRENER, czuwa nad tym aby również oprócz świetnej zabawy każde ćwiczenie było wykonywane poprawnie.

R E K L A M A

Dla starszej grupy 12- 15 lat  prowadzone są zajęcia boks + BJJ, są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Brazylijskiego Jiu-Jitsu oraz boksu. Podczas treningów dzieci  kształtują swoją sprawność, koordynację ruchową oraz pewność siebie. Zwiększają poczucie własnej wartości, pozwalają na wyładowanie agresji w sposób kontrolowany  ucząc panowania nad sobą w sytuacjach stresowych, szacunku dla przeciwnika i dla jego umiejętności.  W czasie zajęć mali „fajterzy” opanują  podstawy sztuk walki . Gry, zabawy i mocowania są gwarancją dobrej zabawy i naturalnego rozwoju.   

Podsumowując, oferta Atlas Fitness Club została przygotowana dla dzieci i młodzieży  tak aby mogły spożytkować nadmiar energii,jednocześnie rozwijając się i zdobywając nowe umiejętności, a wyszkolony sztab trenerski oprócz wiedzy merytorycznej przekazuje również swoje zamiłowanie do sportu.  Zapraszamy.

Godziny zajęć :
Crosskids  wtorki i czwartki godz. 16.00
Boks i BJJ poniedziałki i czwartki godz. 17.00

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monika
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Polecam Atlas! Super obsługa, która we wszystkim pomoze o doradzi. Zajecia o niebo lepiej prowadzone niz w Goldenie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A