R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Amazonki z Jarocina przypominały kobietom o tym, jak ważna jest profilaktyka [FOTO, VIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    17.10.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

O tym, ja ważna jest profilaktyka przypominały jarociniankom członkinie Klubu "Amazonka" w Jarocinie. W poniedziałek przez centrum miasta przeszedł Marsz Różowej Wstążki. Przez kilka dni urząd miejski jest też podświetlony na różowo, na znak solidarności z osobami chorymi. 

R E K L A M A

 

Październik jest miesiącem walki z rakiem. Od dziesięciu lat 15 października obchodzony jest jako Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. W Polsce ta choroba rozpoznawana jest najczęściej u kobiet w wieku 50-69 lat. Rośnie jednak liczba zachorowań u kobiet młodszych - szczególnie w przedziale wiekowym 20-49 lat. W tej grupie zachorowalność na raka piersi wzrosła prawie dwukrotnie w ciągu ostatnich trzydziestu lat.

 

Spotkania jarocińskiego Klubu "Amazonka" odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Początek  o godz. 10.00. Osoby, które chciałyby przystąpić do stowarzyszenia mogą się zgłaszać też w czasie dyżurów zarządu w JOK-u, które są pełnione w każdy trzeci poniedziałek miesiąca od godz. 16.00. Informacje można znaleźć na stronie http://www.amazonka-jarocin.cba.pl

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ha ha
  6 miesięcy temu 2
  Ciekawe, którą pierś stracił obecny na zdjęciu Pan burmistrz?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kwiat
  6 miesięcy temu 1
  Twoja durna wypowiedź świadczy tylko jakim jesteś durniem! Te kobiety straciły wiele, mimo tego widać uśmiech na ich twarzach. Spotykajcie się kobietki jak najczęściej, nie dajcie się strasznej chorobie. Jesteście cały czas wartościowymi kobietami- teraz to nawet więcej- jesteście dzielnymi siłaczkami! Dużo zdrowia dla Was drogie Panie! ;-**
  R E K L A M A
  R E K L A M A