R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Akcja Wesołych Ogrodników. Wylicytuj przejażdżkę Ferrari!

› Aktualności ponad rok temu    11.03.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 13 / 100%
A A A

Podczas tegorocznej Akcji Wesołych Ogrodników będą przeprowadzane licytacje wielu wartościowych przedmiotów i usług. Wśród nich jest przejażdżka Ferrari, dzień na planie filmu "Ojciec Mateusz", metamorfoza wraz z sesją zdjeciową, suknie i wiele innych wspaniałych rzeczy. Przejażdżkę Ferrari można licytować od dziś.

R E K L A M A

 

Licytacje przeprowadzane w ramach Akcji Wesołych Ogrodników to już tradycja. W ubiegłym roku, dzięki nim udało się pozyskać 12 tys. złotych na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym. W tym roku licytacja zapowiada się jeszcze ciekawiej.  Właśnie na Facebooku rozpoczęto sprzedaż przejażdżki czerwonym Ferrari!. Firma CAR-AS ufundowała 30 minut niezwykłej przyjemności dla fanów motoryzacji. Ktoś, kto, chce zostać przez pół godziny pasażerem wspaniałego samochodu może wejść na Facebook i wziać udział w licytacji przejażdżki czerwonym Ferrari  [LICYTUJ] 

To pierwsza licytacja, jaką rozpoczęła Fundacja "Ogród Marzeń" w ramach Akcji Wesołych Ogrodników 2017, ale przygotowano ich wiele.

Wylicytować będzie można kilkadziesiąt różnych przedmiotów i usług. Są wśród nich talony podarunkowe do sklepów i salonów kosmetycznych, książki, płyty oraz sukienki, które będzie można zobaczyć podczas Charytatywnego Pokazu Mody 25 marca. 

Z pewnoscią dużym zainteresowaniem będą się cieszyły wyjątkowe torebki Pauliny Schaedel. Dla pań mamy też niezwykłą rzecz - metamorfozę, którą przygotują panie: Sandra Kaczmarek z salony Malu by Sandra oraz Klaudia Boguś. Sesję fotograficzną po metamorfozie zrealizuje Paulina Schaedel. To niezwykła gratka dla wszystkich pań, które cenią piękno - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń".

Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowała Fundacja Ogród Marzeń. Fani sportu będą mogli licytować koszulkę znanego kolarza - Macieja Paterskiego. Będzie też niespodzianka od mistrzyni świata i złotej medalistki olimpisjkiej w rzucie młotem - Anity Włodarczyk.

Przygotowaliśmy też wiele wspaniałości dla fanów filmów. Pani Magda Szwarcbart - jarocinianka, która pracuje przy realizacji najlepszych produkcji filmowych, pamięta o naszej fundacji co roku. Dzięki niej, ktoś będzie mógł spędzić dzień na planie fimowym serialu "Ojciec Mateusz". Mamy też plakaty "Wołynia" i Pokotu" z autografamy reżyserów oraz ksiązki z ich autografiami, specjalny prezent od Magdaleny Różczki, dwie płyty Pitbull z autografem Bogusława Lindy i mnóstwo innych rarytasów dla filmowych fanów - dodaje prezes Fundacji.  

Licytacje przeprowadzane zostaną podczas imprez, które odbęda się  25 i 26 marca oraz na Facebooku. 

Zostan wolontariuszem Akcji Wesołych Ogrodników 2017

Cały czas można zostac wolontariuszem Akcji Wesołych Ogrodników i pomóc zbierać pieniądze na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym.  Więcej informacji o wolontariacie na stronie Fundacji Ogród Marzeń KLIKNIJ TUTAJ

 

W ramach Akcji Wesołych Ogrodników odbędą się nastepujace imprezy:

25 marca - sobota

Charytatywny Turniej Siatkówki - od 9.00 w Sali Sportowej ZSP nr 1 w Jarocinie (Można jeszcze zgłaszać 5-osobowe drużyny - nr tel. 600 408 217 ) 

Charytatywny Pokaz Mody -  w Hali Odlotów  w Jarocinie (impreza tylko za zaproszeniami)

Zlot samochodów Alfa Romeo, Lancia i Fiat 126p oraz festyn dla dzieci - w MCT Żerków, od 12.00 do 15.00

Maraton Zumby - od 16.00 do 19.00 w Sali Sportowej ZSP nr 2 w Jarocinie

26 marca - niedziela

Dzień ZDROWIA MODY I URODY  -  w siedzibie Fundacji od 15.00 odbędzie się pokaz mody dziecięcej firmy "Mayoral", wystepy artystów, iluzjonisty  oraz mnóstwo innych wydarzeń dla dzieci przygotowanych m.in. przez firmę animacji GROW UP. Będą też stoiska dietetyków, zdrowej żywności, badania słuchu i wzroku. Będą pokazy stylizacji paznokci, oraz stoisko masażu Shantal - niemowląt i małych dzieci.

KONCERT W MOIM OGRODZIE - ponad stu wykonawców wystąpi w Domu Kultury Kotlin. Początek imprezy od 17.00

R E K L A M A
+ 13 głosów: 13 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    R E K L A M A
    R E K L A M A