R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Akcja Wesołych Ogrodników 2018. I ty możesz pomóc.

› Aktualności 10 miesięcy temu    10.02.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Akcja Wesołych Ogrodników 2018Akcja Wesołych Ogrodników 2018

Akcja Wesołych Ogrodników będzie trwała w tym roku trzy dni – od 16 do 18 marca . Fundacja „Ogród Marzeń” zachęca wszystkich, by włączyć się w organizację. Można zostać sponsorem, przekazać coś na licytację lub zorganizować jakieś wydarzenie.

 

R E K L A M A

 

 

Już po raz ósmy Fundacja „Ogród Marzeń” organizuje Akcję Wesołych Ogrodników. Tradycyjnie w ramach wydarzenia odbędzie się wiele imprez. Przez trzy dni wolontariusze będą zbierać pieniądze na pomoc podopiecznym fundacji – chorym i niepełnosprawnym dzieciom, które mieszkają na terenie Ziemi Jarocińskiej.

 

- W tym roku Akcja będzie trwała przez cały weekend. Zaczynamy już w piątek 16 marca. Finał odbędzie się w niedzielę 18. Zachęcamy, by przyłączyć się do nas i pomagać dzieciakom, które tego potrzebują - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń".

 

Choć do Akcji zostało jeszcze wiele czasu, to już trwają przygotowania do imprez, które odbędą się od 16 do 18 marca. Wiadomo, że podobnie jak w roku ubiegłym zorganizowany zostanie w sobotę Charytatywny Pokaz Mody. Dzień wcześniej, w piątek, w Klubie Kontrapunkt (Spichlerz Polskiego Rocka) odbędzie się Rockowe Karaoke. W niedzielę organizatorzy zapraszają do zabawy przede wszystkim dzieci z rodzicami. Będą warsztaty bębniarskie i koncert oraz pokaz mody dziecięcej. Do udziału w Akcji zgłosiła się również Akademia Reissa, która w sobotę zorganizuje specjalny Turniej Piłki Nożnej nie tylko dla dzieci. Tradycyjnie Aneta Szlachciak zaprasza na Maraton Zumby.

Imprezy odbędą się również w innych gminach. Dom Kultury w Kotlinie już dziś zaprasza na koncert, który odbędzie się 18 marca. Stowarzyszenie „Zerknij Tu” przygotowuje imprezę, która odbędzie się w Żerkowie. 

W sobotę, 17 marca, właśnie w Żerkowie odbędzie się IV Zlot Charytatywny miłośników samochodów Alfa Romeo i Fiatów 126p. Przygotowuje go niezawodna Monika Niemczyk. Swój udział w imprezie potwierdziło już 160 osób z całego kraju.

Podczas wszystkich imprez przeprowadzane będą licytacje.

 

 

- Mamy nadzieję, że tych wydarzeń będzie jeszcze więcej. Zachęcamy też wszystkich do przekazania już teraz rzeczy na licytacje. Potrzeb jest dużo. Oprócz turnusów i dofinansowań do leczenia oraz zakupów leków i sprzętu, chcemy w tym roku przeprowadzić specjalny program dla dzieci z Zespołem Downa i autyzmem, których w naszej fundacji jest coraz więcej. Marzymy też o tym, by podopiecznym z cukrzycom zafundować zakup sensorów na cały rok. Dzięki temu dzieci nie będą musiały mierzyć cukru w tradycyjny sposób (kilka razy dziennie), a co najważniejsze - jest mniejsze prawdopodobieństwo hipoglikemii i związanej z tym śpiączki cukrzycowej - dodaje prezes fundacji.

 

Do Akcji Wesołych Ogrodników zostało jeszcze trochę czasu, ale do pomocy zgłoś się już dziś.

 

 

Jak można pomóc?

możesz zostać sponsorem AWO

przekazać coś fajnego na licytację

zorganizować jakieś wydarzenie: koncert, imprezę sportową itp.

zostać wolontariuszem

przekazać pieniądze na konto fundacji 76842700090029905520000001

z dopiskiem AWO

przekazać 1% swojego podatku, wpisując KRS 0000370997

Kontakt: b.piotrowicz@jarocinska.pl, tel. 508-318-924

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A