R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Agencji już nie wystarczają, a szkoły się z nich cieszą

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    2.11.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 8 ocen 2 / 100%
A A A

Gmina Jaraczewo. Nosków. Komputery.ARiMR

 

R E K L A M A

Szkoła Podstawowa w Noskowie wzbogaciła się o 15 komputerów. Otrzymała je od Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ze względu na parametry niewystarczające już na potrzeby agencji, zostały one wycofane z użytkowania, ale są w pełni sprawne i trafiają do szkół. We wtorek Lidia Czechak, wicedyrektor poznańskiego oddziału ARiMR przekazała 15 zestawów komputerowych do Szkoły Podstawowej w Noskowie.

Jest koalicja. Kto z kim będzie rządził w powiecie? Niewykluczone, że starostą będzie Lidia Czechak, wicedyrektor ARiMR oddział w Poznaniu [ZOBACZ TUTAJ]

 

To już druga placówka oświatowa w gminie Jaraczewo, która została obdarowano komputerami przez ARiMR w Poznaniu. Pierwszą był Zespół Szkół w Rusku.

 

- Mamy 15-stanowiskową pracownię komputerową. Należy podkreślić, że to są dobre komputery. Są to trzyletnie komputery z dobrym procesorem, dobrym dyskiem, które posłużą szkole przez trzy lub cztery następne lata - mówi Jerzy Jakubowski, dyrektor Gminnego Zespołu Administracyjno-Ekonomicznego Szkół w Jaraczewie.

 

W połowie października przy Szkole Podstawowej w Górze oddano parterowy budynek, w którym mieszczą się dwie sale lekcyjne. [ZOBACZ TUTAJ] 

 

 

Od września maluchy mają nowoczesne przedszkole. - Jest to dla nas wielkie wydarzenie, bowiem po wielu próbach udało się postawić obiekt na miarę XXI wieku - zaznaczył Dariusz Strugała, burmistrz Jaraczewa [ZOBACZ TUTAJ]

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ koń
4 miesiące temu ocena: 100%  8
no on je załatwił a nie Kowalczyk ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rolnik
4 miesiące temu ocena: 88%  7
Rolnicy już się powoli się przekonują,jak działają nieudolnie instytucje podległe rządowi.dofinansowań dla rolnictwa w przybliżeniu ZERO,ziemia odłogiem leży już ile czasu,PROPAGANDA tylko że rolnicy dostawiają pomocy tuszowej po 1000 zł do ha. Z statystyk,wynika wszyscy słyszeli w PR 1 TVP "wieczór wyborczy "w duży miastach jest tylko 15% wyborców reszta na wsi.TO CZARNO WIDZĘ RZĄD.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kompy nie dla urzędników
4 miesiące temu ocena: 32%  6
Brawo Panie Jerzy i tak trzymać! Sprzęt na pewno się przyda w szkole. Dziwne, że taki wypas potrzebowali urzędnicy? no chyba, ze "do walki politycznej" hi,hi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ iko
4 miesiące temu ocena: 74%  5
To co "pan Jerzy" je załatwił? Dał ze swego? Trochę logiki i pomyślunku!!!
~ iko
4 miesiące temu ocena: 79%  4
Boże co ten pan tam robi za biurkiem?. I za co bierze tak ogromną kasę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Aga
4 miesiące temu ocena: 88%  3
Świat się kończy!!! Dyrektor GZEAS i PIS.
~ gminnik
4 miesiące temu ocena: 84%  2
Oto państwo. Agencja oddaje szkołom trzyletni, sprawny sprzęt. Bo przestał spełniać wymagania urzędników. Do czego w biurze używają tych komputerów? Do grania w WOTa na najwyższych szczegółach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ owa
4 miesiące temu ocena: 33%  1
Pierdzielisz banialukty. Zanim coś napiszesz zorientuj się dlaczego tak się dzieje.
R E K L A M A
R E K L A M A