ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Adam Pawlicki skazany

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.12.2010
Bartek Nawrocki
komentarzy 474 ocen 0 / 0%
A A A
Sąd Okręgowy w Kaliszu utrzymał wyrok skazujący Adama Pawlickiego za działalność na szkodę spółki żony. - Apelcja jest bezzasadna - uznał skład orzekający.  Burmistrz straci stanowisko, a Jarocin czekają nowe wybory.   
Jak doszło do oskarżenia burmistrza? Co orzekały kolejne sądy? I dlaczego ostatecznie nie uwzględniono apelacji? 

Więcej w jutrzejszym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".(nba)(ag)

Adama Pawlickiego nie było na ogłoszeniu wyroku.

Fot. Bartek Nawrocki

 


+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (474)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  474
[quote name="KOSTKA BURMISTRZEM"][quote name="janek"]nie ma wątpliwości że walka o stołek burmistrza rozstrzygnie się między prof.Szczerbaniem a szlachetnym Drzazgą...[/quote]Lepszy Mikołaj Kostka . ON PRZYNAJMNIEJ COŚ ZAŁATWI DLA JAROCINA W SEJMIE, DLA PANA NAPIERALSKIEGO LOS JAROCINA NIE JEST OBCY[/quote]fakt załatwili mopsika
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  473
[quote name="uklady]Jestem zwolennikiem P.Adama ,ale nie uwazam,ze Jarocin jest super rozwinietym miastem[/quote]No to w czymś się zgadzamy :-) Co do tego jak wyglądał jarocin 10 lat temu to nie nalezy zapominiać jak wyglądała wtedy cała Polska i jej miasteczka. Wg mnie "odnowa" Jarocina szła równo z odnową całego kraju, więc tu bym nie szukał sukcesów.Wg mnie Jarocin za Adama stracił swoją szansę po wejściu do Unii. Wtedy trzeba było robić strefę, szukać intensywnie inwestorów (patrz inne miasta) i nic a nic nie robić z reorganizacją ruchu przed powstaniem obwodnicy. Później owszem, jak najbardziej reorganizować ruch. Negatywna opinia o Jarocinie poszła w Polskę właśnie po reorganizacji ruchu. Do dzisiaj o Jarocinie mówią już w Poznaniu na rondzie Rataje - mówią nie w superlatywach, ale jak ... objechać Jarocin. A co do P.Adama, to wg mnie on jest dobrym organizatorem, ale niestety to za mało żeby być dobrym burmistrzem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  472
[quote name="Grzesio"]Komisarzu, daj sobie spokój...Pogódź się z wyrokiem. Już po....Była wina, jest kara.Nie przejmuj się, przecież wg zwolenników AP Jarocin to tak wspaniale rozwinięte miasto, takie super do życia że hoho, że bez problemu w nim znajdziesz pracę (jakby Ci jej zabrakło).[/quote]Jestem zwolennikiem P.Adama ,ale nie uwazam,ze Jarocin jest super rozwinietym miastem,znam lepiej rozwiniete,ale pamietam tez Jarocin sprzed 10 lat,było beznadziejnie i zmieniło sie wiele na lepsze.No, a mi Pana burmistrza żal troche.Tak na swieta nie ma za ciekawie;(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  471
Komisarzu, daj sobie spokój...Pogódź się z wyrokiem. Już po....Była wina, jest kara.Nie przejmuj się, przecież wg zwolenników AP Jarocin to tak wspaniale rozwinięte miasto, takie super do życia że hoho, że bez problemu w nim znajdziesz pracę (jakby Ci jej zabrakło).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  470
"....Bezstronność powinna być oceniana z perspektywy „przeciętnego rozsądnego człowieka, kształtującego w normalnych warunkach opinię społeczną”. Uzasadniona wątpliwość odnośnie do bezstonności oznacza, że chodzi o sytuację wystąpienia szczególnych okoliczności, wobec zaistnienia których nie ma możliwości w sposób oczywiście przekonywający wszystkich, odrzucenia tego rodzaju przypuszczenia.”
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  469
„Art. 41 k.p.k. stanowi, że sędzia ulega wykluczeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie. Sąd Najwyższy rozważając powyższe zagadnienie akcentuje, że ocena tego, co stanowi uzasadnione wątpliwości odnośnie do bezstronności sądu, zakładać powinna odwołanie się do „przeciętnego, rozsądnie rozumiejącego obserwatora procesu”. W innym orzeczeniu Sąd Najwyższy podnosi, że uzasadnione wątpliwości co do bezstronności rodzą się gdy nie można przekonać przeciętnie rozsądnej osoby, że dane okoliczności nie będą miały wpływu na orzekanie... "
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  468
"Zdaniem KRS sędzia nie może popełnić "cięższego wykroczenia, niż mówić o winie przed wydaniem wyroku".To ważny wyrok, pokazujący, że sędziowie też nie są bezkarni, że bardzo muszą uważać na to, co mówią i jak się zachowują."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  467
fajny link: http://www.transparency.pl/ti/... fragment: TI definiuje korupcję jako „nadużycie powierzonej władzy dla własnych korzyści”. Oznacza to korzyści zarówno materialne jak i niematerialne, np. realizowanie ambicji politycznych i zawodowych. Do korupcji w sądownictwie zalicza się każde niepożądane wywieranie przez kogokolwiek wpływu na bezstronność procesu sądowego. Sędzia może na przykład uznać dowód lub go odrzucić, aby uzasadnić uniewinnienie oskarżonego o wysokiej pozycji społecznej lub politycznej, który w rzeczywistości jest winny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  466
Artykuł 45 Konstytucji RP zapewnia każdemu z nas „prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd”.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  465
O demokracji. 1) Polska. Pamiętacie: My chcemy Lecha, nie Wojciecha. Po 4 latach Lech dostał poniżej 5 % głosów.2) Ukraina. Pamiętacie pomarańczową rewolucję? Juszczenko... Juszczenko.... Namioty itp ???. Po 4 latach Juszczenko dostał poniżej 5 % głosów. A teraz przy władzy jest ten "zły" Janukowycz.Po 4 latach sami go wybrali, a bohater Pomarańczowej Rewolucji upadł z hukiem !!3) Białoruś ???? Było by to samo. Ten który by teraz pokonał obecnego prezydenta dostały po 4 latach z pewniością poniżej 5 % głosów. 4) Jarocin. Znowu wybiorą burmistrza, prawdopodobnie osobę bogatą, zalbo z popraciem twz partii - bo będzie ją stać na kampanię. A jako, że już w piśmie świętym było napisane..."prędzej wielbłąd przejdzie przez ...." to wniosek prosty - NIC SIĘ W JAROCINIE NIE ZMIENI. I znowu będą godzinki na forum...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  464
No to do rzeczy. Kogo chcielibyście żeby był burmistrzem, ale tak na serio. Bez plusowania i minusowania kandudatur. Piszcie nazwiska, ja cenie wiedzę i kompetencje Janusza Wojtczaka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  463
Jakby byli naprawde dobrzy i mieli dobre nieudaczne d...pu wołowe,takich na burmstrza bys chciał?to dobrze, ze ich nie stac na ta kampanie...heheDzięki takiemu myśleniu, będziecie się zbierać się co 4 lata na ..."godzinkach powiatowo-gminnych...." I dalej skomleć, że nie ma pracy :roll: Ciekawy wniosek. To,że ktoś jest wykształcony, uczciwy i ma dobre pomysły, ale nie ma kasy na kampanię sprawia, że jest ...... Nie, nie!!!!!Litości proszę. Co zrobią dla Jarocina przyszli kandydaci? Obawiam się że nic, albo niewiele. Sytuacja w Jarocinie wymaga już TERAZ nadzwyczajnych działań, aby nie dopuścić do wyludnienia i widocznego postarzenia się miasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  462
[quote name="prawda.."]co ty gadasz to stachu wszedzie ma rodzine i znajomych ,jego zona przeciez i on pracowali razem w urzedzie czy nie?a z drugiej strony,ty bys zatrudniał cąłkiem obcych nienznanych ludzi,a rodzinie i kumplom mowił wypad,nawet jesli mieli by kwalifikacje,bo jesli nie maja to nie ma o czym gadac.Jarocin to małe miasto zrozum,tu wszyscy sie znaja,wiekszosc to kumple i rodzna,Stachu pierwszy by zatrudnił swoich synow i corke:)[/quote]Stachu ma jednego syna, a nie synów;pa co do pracy jego zony w urzedzie, to niestety twoje informacje prawdo sa nieprawdzie;p nie pracowala w urzeddzie:) najpierw dowiedz sie a potem wypisuj;p poza tym czlowieku sa swieta i zyczmy sobie wszystkiego najlepszego:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  461
[quote name="janek"]nie ma wątpliwości że walka o stołek burmistrza rozstrzygnie się między prof.Szczerbaniem a szlachetnym Drzazgą...[/quote]Lepszy Mikołaj Kostka . ON PRZYNAJMNIEJ COŚ ZAŁATWI DLA JAROCINA W SEJMIE, DLA PANA NAPIERALSKIEGO LOS JAROCINA NIE JEST OBCY
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  460
ktos pisał,ze ze ma kolezanke ktora głosowała na Pawlickiego bo jest przystojnycoz za idiotyczne podejscie do głosowania i władzy,ale kobiety juz takie głupie są..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  459
[quote name="Pan-pikus"]Na burmistrza powinien być konkurs, a nie wybory. Jeśli masz na przykład:- doktorat Politechniki Warszawskiej,- dobry i realny plan dla miasta,- nie tylko rozwijanie infrastruktury (na przykład sportowej) ale także pomoc dla najbiedniejszych,- plan eliminacji nagród dla ludzi, którzy i tak już są dobrze opłacani.(itp)to zostajesz burmistrzem.P.S. Śmieszą mnie stwierdzenia, że nie ma dobrych kandydatów. Są proszę państwa (i mają duże chęci i bardzo dobre pomysły), tylko nie mają siły przebicia - bo jest "demokracja" i trzeba mieć pieniążki na kampanię wyborczą.[/quote]Jakby byli naprawde dobrzy i mieli dobre checi i byliby zaradni to by sposnora na kampanie znalezli,a tak co stoja i płącza z załozonymi rękoma,ze nie stac ich na kampanie,to sa w takim razie nieudaczne d...pu wołowe,takich na burmstrza bys chciał?to dobrze, ze ich nie stac na ta kampanie...hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  458
P.S. Śmieszą mnie stwierdzenia, że nie ma dobrych kandydatów. Są proszę państwa (i mają duże chęci i bardzo dobre pomysły), tylko nie mają siły przebicia - bo jest "demokracja" i trzeba mieć pieniążki na kampanię wyborczą.[/quote]a mnie smieszy twoje gadanie jak Twoje,ze są dobrzy,ludzie,ale nie maja kasy na kampanie wyborcza,jakbys był lub byłby dobry kandydat,to nie musałby miec niewiadomo jak drogiej kampanii,bo sam by sie obronił.Zreszta nie chciałbym bym burmistrza,ktory sobie kampani nie umie zorganiwac i zwala to na to na brak kasy,jak sie chce to wszystko mozna,a i siłe przebicia musi miec taki burmistrz,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  457
Na burmistrza powinien być konkurs, a nie wybory. Jeśli masz na przykład:- doktorat Politechniki Warszawskiej,- dobry i realny plan dla miasta,- nie tylko rozwijanie infrastruktury (na przykład sportowej) ale także pomoc dla najbiedniejszych,- plan eliminacji nagród dla ludzi, którzy i tak już są dobrze opłacani.(itp)to zostajesz burmistrzem.P.S. Śmieszą mnie stwierdzenia, że nie ma dobrych kandydatów. Są proszę państwa (i mają duże chęci i bardzo dobre pomysły), tylko nie mają siły przebicia - bo jest "demokracja" i trzeba mieć pieniążki na kampanię wyborczą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  456
Bilans się liczy, bilans Panowie a nie wytykanie wyszło dobrze w morzu porażek i zaniechań.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 44%  455
[quote name="prawda.."]poza tym niech minie 8 lat,zovaczymy jak bedzie porównanie wtedy rządow[/quote]Do tego co w ostatnich 8 latach zmieniło się w Jarocinie in+ wystarczyli by po jednym:- murarz- malarz- brukarza nie trzech burmistrzów razem za prawie 30tys/m-c. Ponadto In- jest o wiele więcej zmian niż na in+.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  454
[quote name="prawda.."]co ty gadasz to stachu wszedzie ma rodzine i znajomych ,jego zona przeciez i on pracowali razem w urzedzie czy nie?a z drugiej strony,ty bys zatrudniał cąłkiem obcych nienznanych ludzi,a rodzinie i kumplom mowił wypad,nawet jesli mieli by kwalifikacje,bo jesli nie maja to nie ma o czym gadac.Jarocin to małe miasto zrozum,tu wszyscy sie znaja,wiekszosc to kumple i rodzna,Stachu pierwszy by zatrudnił swoich synow i corke:)[/quote] jestem 100% przekonany,ze kazdy by zatrudniał kumpli,znajomych,gdyby mieli kwalifikacje,bo nikt głupi nie zatrudni,kogos z rodziny czy kumpla,ktory sie kompletnie nie zna,nawet w gazecie jarocinskiej,nie wierze,ze nie pracuja ludzie z rodziny razem,badz znajomych,ciezko zaufac komuc obcemu szczegolnie w małym miescie,całkiem inaczej to sie odbywa w duzych miastach,jednak mniej kolesiostwa ale tam sie tak ludzie nie znaja i jest ich duzo wiecje;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  453
co ty gadasz to stachu wszedzie ma rodzine i znajomych ,jego zona przeciez i on pracowali razem w urzedzie czy nie?a z drugiej strony,ty bys zatrudniał cąłkiem obcych nienznanych ludzi,a rodzinie i kumplom mowił wypad,nawet jesli mieli by kwalifikacje,bo jesli nie maja to nie ma o czym gadac.Jarocin to małe miasto zrozum,tu wszyscy sie znaja,wiekszosc to kumple i rodzna,Stachu pierwszy by zatrudnił swoich synow i corke:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  452
[quote name="prawda.."].Zwolennicy Kostki czy CZechak,lub Stacha krzyczą głosno,jako to burmistrz zły,cieszą się ze sąd wydał taki wyrok....Zwolennicy Kostki,licza na prace,angaż tak samo Stacha czy Lidzi,Zwollenicy Adama bronią swego Pana,boja sie ze w ramach nowego burmistroswa wylęca.Takze,kazdy mysli o sobie,o swojej d... a nikt nie mysli o tym jak jest naprawde......Dużo racji w tym co napisałeś. Osobiście jestem zwolennikiem S.M., ale daleko mi do potępiania Adama P. i nie cieszę się, że tak to się skończyło. Chciałbym tylko aby następny burmistrz miał w sobie tyle honoru i mądrości, że zatrudni fachowców, a nie rodzinę i kumpli - i tutaj o S.M się nie obawiam - natomiast co do L.Cz. i M.K. mam poważne obawy. No i chciałbym aby nowy burmistrz pozbył się darmozjadów z miejskich spółek oraz ich rodziny usadowione w strukturach administracyjnych miasta. Zobaczcie proszę gdzie pracuje żona pana z PWIK, rodzina prezesa Eko-Dbaj, żona pana z ZGO. Zresztą sami wiecie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  451
[quote name="prawda.."]Ja sądze,ze nikt z was na forum nie ma racji,bo kazdy z was stoi za jakas konkretna osoba,partia,kazdy ma gdzies ulokowane swoje nadzieje.Zwolennicy Kostki czy CZechak,lub Stacha krzyczą głosno,jako to burmistrz zły,cieszą się ze sąd wydał taki wyrok.Wiadomo.Zwolennicy Pana Adama niejako komisarz itd...będa robic z Pana Bursmistrza chodzący ideał i niewiniątko,co jest naprawdę zabawne,bo tak nie jest.Kazdy z tych osob myli sie znacznie,bo zaslepiony jest swoimi własnymi interesami.Zwolennicy Kostki,licza na prace,angaż tak samo Stacha czy Lidzi,Zwollenicy Adama bronią swego Pana,boja sie ze w ramach nowego burmistroswa wylęca.Takze,kazdy mysli o sobie,o swojej d... a nikt nie mysli o tym jak jest naprawde.Liczę na sąd Najwyzszy,jesli on stwierdzi,ze ma byc kasacja,uwierze burmistrzowi,a jesli nie jak mam wierzyc?[/quote]a prawda lezy pośrodku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  450
poza tym niech minie 8 lat,zovaczymy jak bedzie porównanie wtedy rządow,nowego ze starym burmistrze,narazie A.P na tle innych wypadał niestety chcac nie chcac nawet jak sie go nie lubi trzeba stwierdzic bezkonkurencyjnie.Jarocin naprawde ozył,boję sie ,ze obumrze,mam nadzieje,ze nie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 86%  449
Ja sądze,ze nikt z was na forum nie ma racji,bo kazdy z was stoi za jakas konkretna osoba,partia,kazdy ma gdzies ulokowane swoje nadzieje.Zwolennicy Kostki czy CZechak,lub Stacha krzyczą głosno,jako to burmistrz zły,cieszą się ze sąd wydał taki wyrok.Wiadomo.Zwolennicy Pana Adama niejako komisarz itd...będa robic z Pana Bursmistrza chodzący ideał i niewiniątko,co jest naprawdę zabawne,bo tak nie jest.Kazdy z tych osob myli sie znacznie,bo zaslepiony jest swoimi własnymi interesami.Zwolennicy Kostki,licza na prace,angaż tak samo Stacha czy Lidzi,Zwollenicy Adama bronią swego Pana,boja sie ze w ramach nowego burmistroswa wylęca.Takze,kazdy mysli o sobie,o swojej d... a nikt nie mysli o tym jak jest naprawde.Liczę na sąd Najwyzszy,jesli on stwierdzi,ze ma byc kasacja,uwierze burmistrzowi,a jesli nie jak mam wierzyc?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  448
asystent na burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  447
[quote name="jaa"]komisarz ds nacisków to rozgoryczony, zakompleksiony mały człowieczek;p niech spobie pokrzyczy. kazdy do tego ma prawo!!! chłopcy/dziewczynki.. jak sobie z tym nie mozecie poradzic dajcie znac ja chetnie wam pomoge, sluze rozmowa;)[/quote]Gdyby wyroki wystawiał jakiś automat a nie człowiek to można by uznać że komisarz ds nacisków kompletnie nie ma racji. Jednak niestety za często widać że tak nie jest.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  446
komisarz ds nacisków to rozgoryczony, zakompleksiony mały człowieczek;p niech spobie pokrzyczy. kazdy do tego ma prawo!!! chłopcy/dziewczynki.. jak sobie z tym nie mozecie poradzic dajcie znac ja chetnie wam pomoge, sluze rozmowa;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 53%  445
KomisarzuA idą Twoim tropem poszukiwacza sensacji - gdyby Pawlicki był normalnym uczciwym człowiekiem to może wyrok byłby inny a że był jaki był to myśląc tak jak Ty ktoś wziął pod uwagę jego całokształt - chamstwo,butę,cwaniactwo I BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  444
[quote name="komisarz ds nacisków"]…..Oj nie spodobało się to wielu osobom, nie spodobało. W końcu z przytoczonym wcześniej ze słownika znaczniem słowa, wielu ludzi stwierdza, jaki będzie wyrok. Zresztą można poczytać komentarze działacza SLD, podpisującego się nazwiskiem, co sądzi o takim sądzie. Nie jest dobrze, do łopaty, chcą mnie zagonić. Wchodzi na inne newsy z portalu i co się dowiaduje. O, prawnik, poseł z PISu mówi o kolejnych wyborach. Czy mogę to potraktować jako nacisk na sąd? Czy Pani Ola czuje się zastraszona, zaszczuta? Czy mam się martwić PISem i SLD, tego nie wiadomo, ale wybory tuż tuż, a Jarek w imię poznania prawdy o tragedii smoleńskiej jest gotów zrobić koalicję nawet z diabłem, w końcu to dla niego teraz najważniejsze, zresztą, a co to SLD gorsze od Samoobrony?....[/quote]TEN ZNOWU SWOJE!!!!!!!PO RAZ KOLEJNY PISZE - PAWLICKI OSZUKAŁ W INTERESACH I PONOSI KONSEKWENCJE I NIE DORABIAJ IDEOLOGI DO ROBIENIE INNYCH W BALONA!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  443
Następuje 20-ty, sprawa już nie jest zawiła, sprawa jest OCZYWIŚCIE BEZZASADNA, OCZYWIŚCIE, OCZYWIŚCIE, OCZYWIŚCIE, OCZYWIŚCIE. PONURY DZIEŃ, OJ PONURY.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 54%  442
….Nie jest dobrze, może wysonduję jeszcze opinię u jakiejś koleżanki stamtąd. Cześć Zosia, powiedz mi co tam słychać u Was na podwórku? Nie jest dobrze, chłopaki wyrwali starostwo. Facet poszedł na wojnę z partiami. Podobno odwiedzali go ważni politycy PO, żeby odpuścił, może nawet posłowie, senatorowie, tego nie wiem, ale nie odpuścił. Czy odebrał te wizyty jako szantaż? Tego nie wiem. Pani Ola: PO jest teraz przy władzy. Nie uśmiecha mi się orzekać w sądzie dla nieletnich. A co tam u Was? Nie jest dobrze mąż zarabia teraz kilkaset zlotych, ja straciłam parę intratnych kontraktów w gminie, moja wspólniczka musiała pójść na zwolnienie, żeby nie wyrzucili jej z pracy, Pani Ola na to: aha, aha. Nic się nie martw będzie dobrze, buziaczki dla męża, trzymam za niego kciuki. Do zobaczenia po dwudziestym, zapraszam na winko, pośmiejemy się, powspominamy. Cześć Ola. Cześć Zosia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 54%  441
…..Oj nie spodobało się to wielu osobom, nie spodobało. W końcu z przytoczonym wcześniej ze słownika znaczniem słowa, wielu ludzi stwierdza, jaki będzie wyrok. Zresztą można poczytać komentarze działacza SLD, podpisującego się nazwiskiem, co sądzi o takim sądzie. Nie jest dobrze, do łopaty, chcą mnie zagonić. Wchodzi na inne newsy z portalu i co się dowiaduje. O, prawnik, poseł z PISu mówi o kolejnych wyborach. Czy mogę to potraktować jako nacisk na sąd? Czy Pani Ola czuje się zastraszona, zaszczuta? Czy mam się martwić PISem i SLD, tego nie wiadomo, ale wybory tuż tuż, a Jarek w imię poznania prawdy o tragedii smoleńskiej jest gotów zrobić koalicję nawet z diabłem, w końcu to dla niego teraz najważniejsze, zresztą, a co to SLD gorsze od Samoobrony?....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  440
….Sytuacja się komplikuje bo oskarżony kandyduje na ważne stanowisko. A wiadomo polityka to nic miłego, lepiej się nie mieszać. I cóż wymyśla Pani Ola, poczekajmy na wynik wyborów, może jednak przegra, będzie prościej. No niestety wygrywa, ale jest jeszcze druga tura. No, ale ja mam rozstrzygać przed drugą turą. Na szczęście obrona prosi o przesunięcie terminu, uradowana zgadzam się. Może w drugiej turze przegra. Niestety wygrywa. Następuje 13-ty, co tu począć, wysonduję jaka będzie reakcja, może ktoś mnie odwiedzi, może zadzwoni, więc dam sobie jeszcze tydzień mówiąc zawiła sprawa - niejasna. Nie czekając na telefony, wizyty, warto może poznać głos „lokalnego ludu” np. na portalu opiniotwórczego dziennika...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  439
Faktycznie macie rację, nie zajmujmy się już tym, było, minęło, życie toczy się dalej. Zmieniając temat Stańczyk opowie Wam bajeczkę. Zbieżność imion, dat, skrótów z nazwami partii, zdarzeń przypadkowa, takie politycal fiction. Chciałbym to podkreślić, że to bajka, bo nikt przecież nie chciałby mieć do czynienia z sądami. Podkreślam moim zdaniem Sądy w Polsce są niezależne, niezawisłe, wolne od nacisków, niewyrachowane politycznie.Siedziała pani Ola nad aktami pewnej sprawy od dłuższego czasu i do jakich wniosków doszła? Ano zawiła sprawa. Cóż to znaczy? ZAWIŁA - trudna do zrozumienia, skomplikowana, niejasna, zagmatwana sprawa. A cóż to znaczy dla np. sędziego? Niejasna to znaczy nie zero-jedynkowa. A wiadomo w sądownictwie wszystkie wątpliwości, niejasności rozstrzyga się na korzyść oskarżonego. Bo jak nie mamy twardych dowodów, to można kogoś bardzo skrzywdzić (oj można). No można jeszcze jak się ma wątpliwości cofnąć sprawę....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  438
Właśnie powyżej to napisałem, tylko nieco inaczej.Co było to było, to już HISTORIA. Co będzie to będzie. Nie ma co się nad tym rozczulać, są ŚWIĘTA a życie płynie dalej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  437
W sumie tak, nie ma co się przejmować był burmistrz nie ma burmistrza, będzie inny. A żyć trzeba!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 86%  436
W TV wałkują sprawę trumnyw GJ Burmistrzamoże odłożyć to wszystko na pewien czas, nabrać dystansu ...bo przecież dookoła my zwykli ludzie i wszystkim SPOKOJNYCH :-) , MIŁYCH :-) , RODZINNYCH :-) ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :-) ŻYCZYMY :-) i ŻYCZMY SOBIE NAWZAJEM :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  435
;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  434
Niektórzy będą się bronić, będą próbowali zdobyć "przychylność" "nowych" licząc na to, że każdego można kupić. Być może posuną się do tego, do czego nigdy nie zamierzali się posunąć, ale są przyparci do ściany, liczy się kasa i ucieczka przed temidą. To KONIEC pewnej ERY, ale i początek odkrywania dotąd zakrytych kart i pokazywania ich wszystkim.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  433
"komisarz" nie rozumie że to KONIEC. KONIEC!To już koniec pewnej ery w Jarocinie.Oczywiście teraz trzeba audytować, sprawdzać, rozliczać, ale to już efekt skończonej ery. Nic tego nie zmieni. To co było przez 8 lat to już HISTORIA .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 20%  432
[quote name="komisarz ds naciskow"]a to pytania do Pani Małgorzaty:1. Czy zna Pani Panią Elę z Kalisza?2. Czy między 13XII a 20XII rozmawiała Pani z nią, telefonicznie, a może się spotkałyście?3. Czy czyta pani sms,y męża? Jeśli tak, to czy uważa Pani jako prawnik, że mogą nosić znamiona szantażu? 5. Czy uważała Pani, że jak burmistrz zostanie skazany to Pani mąż będzie się ubiegał o fotel burmistrza?[/quote]to jest POMÓWIENIE. oczywiście Adaś nie winny a le cały świet go nie rozumie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  431
[quote name="Sebastian Rączka"]to ciekawegdyż i Arabowie i Żydzi wywodą się z jednego pnia od Abrachama, nie było też zapewne gejów, morderców i złodzieji a nawet wielbładów a lokalny kościół popierał organizacje faszstowskie gdyz inaczej Twoi koledzy z pod znaku czerwonej gwiazdy powywieszliby ich na drzewach (patrz Hiszpania i ZSRR) to normalne, że chłowiek się broni.[/quote]jacy moi koledzy spod czerwonej gwiazdy, Rączka ?? aha czyli komunizm zły, faszyzm dobry twoim zdaniem, moim zdaniem obie ideologie są złe no ale różnica intelektualna istnieje między nami na szczęście[/quote]co Ty człowieku wciskasz mi jakieś słowa, Ty naprawdę masz fobię dla Twojech chorej ciekawości w tych wyborach samorządowych startowałem z listySLD ale do niektórych rzeczy trzeba mieć dystans![/quote]TO OCZYWIŚCIE JEST DO NIEJAKIEGO WEZER
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  430
to ciekawegdyż i Arabowie i Żydzi wywodą się z jednego pnia od Abrachama, nie było też zapewne gejów, morderców i złodzieji a nawet wielbładów a lokalny kościół popierał organizacje faszstowskie gdyz inaczej Twoi koledzy z pod znaku czerwonej gwiazdy powywieszliby ich na drzewach (patrz Hiszpania i ZSRR) to normalne, że chłowiek się broni.[/quote]jacy moi koledzy spod czerwonej gwiazdy, Rączka ?? aha czyli komunizm zły, faszyzm dobry twoim zdaniem, moim zdaniem obie ideologie są złe no ale różnica intelektualna istnieje między nami na szczęście[/quote]co Ty człowieku wciskasz mi jakieś słowa, Ty naprawdę masz fobię dla Twojech chorej ciekawości w tych wyborach samorządowych startowałem z listySLD ale do niektórych rzeczy trzeba mieć dystans!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  429
[quote name="Zosia"]do komisarza ds nacisków;a może warto zadać pytanie, co wspólnego maja poseł Dera i Drzazga? Odpowiedź może być obiecująco ciekawa...[/quote]Nazwisko na D ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  428
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="wezer"]człowieku lecz się poczytaj książki Arabów nie było jak Jezus żył, sam był Żydem,nie mam zamiaru rozmawiać z człowiekiem o tak niskim intelekcie, który obraża bo brak mu argumentów, poczytaj książki zrozumiesz o ile jeszcze masz resztki inteligencji[/quote]to ciekawegdyż i Arabowie i Żydzi wywodą się z jednego pnia od Abrachama, nie było też zapewne gejów, morderców i złodzieji a nawet wielbładów a lokalny kościół popierał organizacje faszstowskie gdyz inaczej Twoi koledzy z pod znaku czerwonej gwiazdy powywieszliby ich na drzewach (patrz Hiszpania i ZSRR) to normalne, że chłowiek się broni.[/quote]Przecież nie pochodzimy od Abrahamatylko od małpy !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  427
do komisarza ds nacisków;a może warto zadać pytanie, co wspólnego maja poseł Dera i Drzazga? Odpowiedź może być obiecująco ciekawa...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 58%  426
panie komisarzu. Czy dobrze zna pan AP? Czy wyrok skazujący nawet nie prawomocny, to zaden problem ? Chyba trzeba być bardzo beztroskim, aby tak uważać - szczególnie jak się startuje w wyborach. Czy wiele spraw załatwiał pan na sms-a do męża koleżanki swojej żony? Tak swietnie zna pan te mechanizmy. Czy może kiedys jakims cudem rozwiązał pan zawiłe zadanie z matmy? Nie? No to wiedz pan, ze po rozwiązaniu wynik staje się oczywisty. Czy wie pan, że aby sprawa trafiła do Kalisza najpierw musiało być uzasadnienie wyroku potem apelacja? To trwało z pewnością kilka miesięcy. Z pewnością więc sąd nie siedział nad sprawą od czerwca do grudnia.Czy wie pan może na czyj wniosek sprawa została odroczona z 22 listopada na 13 grudnia? Na wniosek oskarżonych (Gazeta Jarocińska). A czy przypadkiem w Kaliszu nie było Berlusconiego? komisarzu pędź do Włoch naciśnij go, może coś ci wyśpiewa, nie zapomnij o mafii sycylijskiej, a potem to już tylko przytulny pokoik bez klamek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 73%  425
chce zauwazyc, ze adamo jeszcze burmistrzem jest... tzn pelni obowiazki do czasu nie wygasniecia mandatu!!! oj adam zabierz sie do roboty chociaz w ostatnim okresie .... odsniezac drogi, bo sa nieprzejezdne!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 41%  424
x masz racje odrazu widac ze pan adam nie jest burmistrzem,drogi nie odsniezone ,bezrobocie nagle wzrosło do 30 %,ceny w sklpeach podskoczyły,giełda warszawska grozi krachem,kurs ztotowki spadł w stosunku do euro o ponad dwa złote no i w telewizji nie bylo teleranka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  423
dobra ,ja juz nie moege patrzec na te zazuty wobec adama,prawda musi ujrzec swiatlo dzienne ,wiec ja tu ujawnie,wiec pisze to co nastepuje,a mianowicie,adam jest niewinny to wlosi wraz ze wszechobecna zydowska machineria przy wspoludziale najwiekszych partii politycznych polski i zimbabwe wrobili go w te machloje,adam o niczym nie wiedział,on nigdy by w zyciu nikogo nie oszukal,to nie adam uprawiał brudna polityke,on nawet o tym nie wiedział,bo gdyby wiedział na mur beton by natychmiast zareagował,tym kierował tajny agent słuzb jej krolewskiej mosci robert 0069 ;-) vel el mopso w kregach tajnych agentow lepiej znany jako pusia(nich to łagodne okreslenie nikogo nie zmyli,to dla uspienia uwagi przeciwnikow,naprawde jest bezwgledny i wrafinowany w sowjej robocie,ponoc nomber łan :lol: w tej czesci europy), to nie adam podkupil mirka d. tu swoje macki zapuscił znany teolog,wybitny naukowiec w tej dziedzinie profesor nadzwyczajny doktor habilitowany Hanba :-) vel krucyfiks
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  422
[quote name="x"]Od razu widać, że Pawlicki nie jest burmistrzem, bo drogi są nieodśnieżone, nieposypane i ogólnie bałagan. Ja osobiście mam tylko nadzieję, że nowych wyborów nie wygra pan Andrzej D. Bo z Jarocina zrobi to samo co zrobił ze szkołą w Wilkowyi, czyli jeden wielki syf. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze trochę a nasze dzieci będą uczyli ludzie tylko po szkole podstawowej, a ich referencjami będzie znajomość z obecnym dyrektorem tej szkoły!! WSTYD[/quote] no tak jak ulubieniec ap pan Bajda, który uczył za rzadow jego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 46%  421
Mi to wszystko śmierdzi potężnym spiskiem-nie wiem czy jakaś delegacja obrońców Adama nie powinna udać do USA i zwrócić się o pomoc w rozwiązaniu tego super przekrętu do kongresmenów. A tak poważnie dla normalnych, skromnych [usunięto]mieszkańców ziemii jarocinskiej jego przekręt był oczywisty od dawna. Jak ma chłop trochę honoru to niech sobie da spokój i odejdzie bo te jego wymysły z "polityczną ofiarą" to już szczyt bezczelności i chamstwa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 54%  420
Od razu widać, że Pawlicki nie jest burmistrzem, bo drogi są nieodśnieżone, nieposypane i ogólnie bałagan. Ja osobiście mam tylko nadzieję, że nowych wyborów nie wygra pan Andrzej D. Bo z Jarocina zrobi to samo co zrobił ze szkołą w Wilkowyi, czyli jeden wielki syf. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze trochę a nasze dzieci będą uczyli ludzie tylko po szkole podstawowej, a ich referencjami będzie znajomość z obecnym dyrektorem tej szkoły!! WSTYD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 54%  419
13 wszystko dla p sędziny było skomplikowane,a juz 20 było wszystko oczywiste i bezzasadne.Dziwne olsnienie p Koscielnej.Czy ten pan z plakatu Kosti nie nazywałsię też Koscielny?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 25%  418
śmieszna ZJ od 2 dni nie może wybrać lidera po tym jak Tusk z Putinem z pomocą Eli Kościelniak uwalili Adama z Kadziaka,czyżby oprócz przestepcy AP nikt inny nie daje gwarancji gry fair play? Wyborcy z Góry chcą ponad - dyplomowanego Jana Scz. który ma tyle dyplomów że może dać jeden np. panu Bajdzie ( Hudini z Witaszyc)któremu wydawało się że jak sam sobie zrobi dyplom to będzie ok...tak więc kadry są nie do wyj.....nia, wesołych świąt lamusy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  417
Mi się wydaje że ta cała akcja związana ze skazaniem Pawlickiego to część programu promocji miasta i gminy - za free wszystkie poważniejsze stacje telewizyjne o tym mówiły.Reasumując pieniądze podatnika wydane na promocję miasta nie poszły na marne....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 52%  416
KomisarzuCzyli wg Ciebie sąd powinien stwierdzić - przykro nam zrobiona w dyda firmo ale Adam jest niewinny, to wasza wina ze daliście się zrobić w balona.Niestety nie możemy go skazać ponieważ jest on bezpartyjnym kreatywnym samorządowcem i wszystko co robi i robił to było dla dobra mieszkańców a poza tym jak go skażemy to będzie to wyrok polityczny bo przecież wszystkie partie od rzeszowa do szczecina nic nie robią tylko bombardują sędzinę smsami,Dera z Napieralskim non stop koczują pod domem sędziny i wywierają na nią nacisk!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 41%  415
komisarzu ds nacisków a nie wołają na ciebie Mopsik? chociaż z treści wnioskuję że IQ około 23 czyli na poziomie przestępcy adama p.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 76%  414
Kartel – zmowa (umowa) państw lub przedsiębiorstw posiadających decydujący wpływ w tej samej lub podobnej gałęzi gospodarki, mająca na celu całkowitą kontrolę nad rynkiem i jego regulację (ceny, podaży, popytu).Kartel, porozumienie monopolistyczne, rodzaj grupowej praktyki monopolistycznej, której celem jest eliminowanie lub ograniczanie konkurencji. Porozumienia monopolistyczne dochodzą do skutku wówczas, gdy konkurenci bądź partnerzy nie mają możliwości swoimi jednostronnymi zachowaniami narzucić cen lub zasad współpracy.Najprościej używać tylko słów, których znaczenie znasz!!![/quote]LESIO, cytowałem Pana Sebastiana Rączkę z 13XII kiedy oburzał się na sądownictwo w Polsce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  413
a to pytania do Pani Małgorzaty:1. Czy zna Pani Panią Elę z Kalisza?2. Czy między 13XII a 20XII rozmawiała Pani z nią, telefonicznie, a może się spotkałyście?3. Czy czyta pani sms,y męża? Jeśli tak, to czy uważa Pani jako prawnik, że mogą nosić znamiona szantażu? 5. Czy uważała Pani, że jak burmistrz zostanie skazany to Pani mąż będzie się ubiegał o fotel burmistrza?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 18%  412
[quote name="komisarz ds naciskow"]kolejna panska wypowiedz: "dajcie mi 100 minusów a potem płaczcie, że sprawy tyle trwają a wyroki są nie zrozumiałe i często różne w podobnych sprawach i kto ich ruszy? nikt bo tak jest skonstruowane nasze prawo ,że tego kartelu nie da się ruszyć!"[/quote]Kartel – zmowa (umowa) państw lub przedsiębiorstw posiadających decydujący wpływ w tej samej lub podobnej gałęzi gospodarki, mająca na celu całkowitą kontrolę nad rynkiem i jego regulację (ceny, podaży, popytu).Kartel, porozumienie monopolistyczne, rodzaj grupowej praktyki monopolistycznej, której celem jest eliminowanie lub ograniczanie konkurencji. Porozumienia monopolistyczne dochodzą do skutku wówczas, gdy konkurenci bądź partnerzy nie mają możliwości swoimi jednostronnymi zachowaniami narzucić cen lub zasad współpracy.Najprościej używać tylko słów, których znaczenie znasz!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  411
Pytania do posła Dery:1. Czemu twierdził Pan że w jarocinie będą ponowne wybory? „Obecny burmistrz ma poważny problem prawny i myślę, że Jarocina nie stać na to, żeby w grudniu robić ponownie wybory - mówi poseł PiS Andrzej Dera 2. Czy znał Pan stwierdzenie sądu z 13XII, że sprawa jest "zawiła"? Jeśli, tak jak Pan na nie zareagował, w końcu dla pana Burmistrz miał "poważny problem prawny"?3. Czy między 13XII, a 20XII był Pan w Kaliszu, może delegacja służbowa, a może wyjazd do rodzinnych stron na weekend?4. Czy rozmawiał Pan między 13XII a 20XII z jakimkolwiek sędzią, prokuratorem etc w "zawiłej" sprawie ze środowiska kaliskiego, ale nie tylko? Czy z kimkolwiek z osób o tej profesji Pan rozmawiał w strategicznym tygodniu?5. Czy uważa Pan jako poseł, że lepiej żeby wybory rozstrzygały sądy, niż wyborcy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 68%  410
[quote name="komisarz ds naciskow"]...To wnikliwe przejrzenie akt sprawy miało w takim razie miejsce w ciągu tego strategicznego tygodnia? A wcześniej od czerwca do grudnia analizowali akta i doszli do wniosku, że sprawa jest „zawiła”? Może przejrzeć billingi, a może wizyty dostojnych gości, koleżanek?Czy prawdą jest, że żona głównego przeciwnika politycznego Pawlickiego to koleżanka ze studiów Pani która orzekała wyrok?Czy poseł PIS Andrzej Dera jest z okręgu wyborczego kaliskiego i jest prawnikiem? Jakiego znaczenia nabiera jego wypowiedź „Obecny burmistrz ma poważny problem prawny i myślę, że Jarocina nie stać na to, żeby w grudniu robić ponownie wybory - mówi poseł PiS Andrzej Dera i nawołuje do głosowania na Lidię Czechak – portal GJ z 12.XI? Czy nie jest to forma nacisku na sąd? A może wiedział co mówi? Nie jestem prawnikiem, ale wg mnie w tym zdaniu jest stwierdzenie o ponownych wyborach.[/quote]A poniżej pyt. które GJ mogłaby zadać posłowi Derze...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  409
Takie kolejne pytania,prośba do niezależnych mediów jak np. GJ może postawią takie pytania np. Pani Eli z Kalisza:1. Czy zna Pani posła prawnika Derę?2. Czy może Pani przełożeni go znają?3. Czy zna Pani Małgorzatę M., żonę przeciwnika politycznego oskarżonego?4. Czy rozmawiała Pani między 13XII a 20XII z którąś z tych osób telefonicznie, a może się Pani osobiście spotkała?5. Czy uważa pani, że są osoby których mogło rozdrażnić stwierdzenie z 13XII że sprawa jest zawiła. Jak "zawiła", przecież była oczywista, żeby nie powiedzieć "oczywiście bezzasadna"? 6. Czy zna Pani pojęcie wyrok politycznie poprawny?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 77%  408
[quote name="komisarz ds naciskow"]Panie Red. faktycznie ponury dzień. Dla mnie ten wyrok to jak splunięcie w twarz ludziom którzy oddali ponad 14.000 głosów na A.Pawlickiego w dwóch turach. W końcu Ci ludzi wiedzieli że A.Pawlicki ma wyrok skazujący (nieprawomocny), a pomimo tego na niego zagłosowali. Wiem, że nie powinno się tych spraw łączyć, ale może powinno? To zależy od odpowiedzi na wiele pytań, mam nadzieje, że dziennikarze GJ postarają się na nie odpowiedzieć (zaznaczam, że ja odpowiedzi na swoje pytania nie znam). Tym bardziej, że obiektywnym, niezależnym mediom powinno zależeć...Co wydarzyło się między 13XII, a 20XII, że ze sprawy rozpatrywanej od czerwca 2010 przez sąd okręgowy w Kaliszu do 13XII, sędzia na rozprawie 13XII odracza wydanie werdyktu, ze względu na „zawiłość sprawy” (portal GJ – info z dnia 13.XII), a 20XII stwierdza: „uznając apelację za oczywiście bezzasadną” (zamieszczenie odczytania wyroku na youtubie)?[/quote]Może Wy znacie odpowiedź?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 77%  407
[quote name="wezer"]luj dokładnie wszyscy nas mają gdzieś tam w Warszawie i nagle by im się zachciało obalać naszego burmistrza, jakby tak im zależało to po czy sld by wystawiła jakiegoś ogólnokrajowego kandydata patrz Urbaniak w Ostrowiew dupie nas mają[/quote]Taaak??? To znaczy że kłamali nasi wspaniali kontrkandydaci z partii, że obwodnicy nie będzie bez wsparcia partii ("jeśli nas w dupie mają")?Jeśli jest tak jak napisałeś, to czemu Napieralski był dwa razy w jarocinie, nawet widziałem jakieś zdjęcia na Jarocińskiej jak tańczył z Kostką i z dziećmi z przedszkola.... Heheh żenada, ale to już inna bajka. A czołowy poseł PIS Pan Dera, też nas w dupie nie miał, bo nas wspaniałomyslnie odwiedził. A że Jarka Kaczyńskiego nie było? Temu się dziw, pewnie dbał o swój wizerunek i wstyd mu było za porozumienie. HEHE PIS popierający SLD. Obłuda i hipokryzja. Czego się nie robi dla stołków (może na viceburmistrza się załapię..) heheh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  406
pracownika jak wywalaja za kare to niedostaje nic jeszcze na dodatek art 52 kp
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  405
co do odprawy , każdy pracownik je dostaje:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  404
a.p za to ze ma wyrok karny nie dostanie odprawy! to chyba logiczne;p
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  403
a ktos sie orientuje czy burmistrz na odchodne dostanie odprawe jak starosta ??? z naszych podatkow
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 77%  402
wyobrażał sobie może przez to, że posiadał ładny dom, samochód poszedł na bal do burżuazji prostackiej, grono [Usunięte], którzy mu wmawiali, że jest super, nadmiar luksusu i uznał że jest królem albo księciem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 79%  401
[quote name="wezer"]luj dokładnie wszyscy nas mają gdzieś tam w Warszawie i nagle by im się zachciało obalać naszego burmistrza, jakby tak im zależało to po czy sld by wystawiła jakiegoś ogólnokrajowego kandydata patrz Urbaniak w Ostrowiew dupie nas mają[/quote]Pawlicki w pewnym momencie zaczął bujać w obłokach i nadal w nich jest, jak zejdzie na ziemie to może zrozumie że oszukał kogoś i musi za to odpowiedzieć....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  400
luj dokładnie wszyscy nas mają gdzieś tam w Warszawie i nagle by im się zachciało obalać naszego burmistrza, jakby tak im zależało to po czy sld by wystawiła jakiegoś ogólnokrajowego kandydata patrz Urbaniak w Ostrowiew dupie nas mają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  399
[quote name="zenek222"]:D :D :D biedna ta JAROTA :D :D :D B-KLASA CZEKA :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]lepsza b klasa gdzie graliby jarociniacy niż płacić gwiazdą i utrzymywać 2 ligę z pieniędzy miejskich
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  398
[quote name="Piotr"][quote name="DARIUSZ"]Może w końcu zakończe te po-wyrokowe spekulacje bo widzę,że ludzie ponownienakręcają dyskusje bez większej znajomości tematu.Adam sprzedał to co umie najlepiej obietnice przyszłych zysków wynikających z procesu gazywikacji gminy jak również szkielet firmy która posiadała częśc swoich elementów w leasingu.Włosi-naiwni i tutaj angielskie przsłowie "buyers beware".Dariusz Kycia[/quote]GDBY BYŁO TYLKO TAK JAK PISZESZ TO OKEY "WŁOSI NAIWNI" ZAPŁACILI TZW.FRYCOWE, ALE ON JESZCZE TĄ SPÓŁKĘ WYCZYŚCIŁ Z DUŻEJ CZĘŚCI MAJĄTKU, A TO JUŻ NIE MARKETING TYLKO TO CO STWIERDZIŁ SĄD - PRZESTĘPSTWO. PO WYROKOWE DYSPUTY MOŻNA ZAKOŃCZYC, ALE TO A.P. NADAJE SPRAWIE POLITYCZNY WYMIAR OŚWIADCZAJĄC, ŻE BEZPARTYJNY NARAZIŁ SIĘ PARTIOM I TAK JAKBY SUGEROWAŁ, ŻE SĄD ULEGŁ NACISKOM PARTII, CIEKAWE JAKIEJ.[/quote]PAWLICKI TNIE GŁUPA!!!!!!!!!!JAKA PARTIA SIĘ PRZEJMUJE EX BURMISTRZYNĄ Z MAŁEGO ZAPYZIAŁEGO MIASTECZKA. NIECH SOBIE NIE WLEWA!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  397
:D :D :D biedna ta JAROTA :D :D :D B-KLASA CZEKA :lol: :lol: :lol: :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  396
kartel :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 86%  395
kolejna panska wypowiedz: "dajcie mi 100 minusów a potem płaczcie, że sprawy tyle trwają a wyroki są nie zrozumiałe i często różne w podobnych sprawach i kto ich ruszy? nikt bo tak jest skonstruowane nasze prawo ,że tego kartelu nie da się ruszyć!"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  394
[quote name="komisarz ds naciskow"]Do Pana Sebastiana, Pańska wypowiedź z 13XII:"jaki sąd przez tyle czasu nie potrafił rozpoznać sprawy! jak nie potrafią to do łopaty może tego się nauczą!" A widzi Pan mieli 0,5 roku i nie mogli nic stwierdzić, jedyne co potrafili stwierdzić że "zawiła sprawa". A tu proszę tydzień minął i twierdzą"apelacja OCZYWIŚCIE bezzasadna". Niech pan to skomentuje. Teraz jak wyrok po myśli politycznej to sąd jest cacy, tak?[/quote]z Rączką nie gadaj, bo nie ma sensu ja powiem tak, skoro go skazali niby za to, że nie jest partyjnym burmistrzem to niby co to ma za sens Jarocin z perspektywy Warszawy to nic nadzwyczajnego, nie wiem jak to jest do końca ale nie sądzę by został skazany za to, że nie jest partyjny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 81%  393
do pana Sebastiana a to kolejny pański komentarz z 13.XII "ja to już powiedziałem sędziemu a przy łopacie to może ty siedzisz ja jak mam w ręku łopatę to PRACUJĘ, A jaki jest stan polskiego prawa i tzw. wymiaru sprawiedliwości to samo społeczeństwo wie i tym organom nie ufa ponad 80% Polaków więc o co ci chodzi?"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 83%  392
Do Pana Sebastiana, Pańska wypowiedź z 13XII:"jaki sąd przez tyle czasu nie potrafił rozpoznać sprawy! jak nie potrafią to do łopaty może tego się nauczą!" A widzi Pan mieli 0,5 roku i nie mogli nic stwierdzić, jedyne co potrafili stwierdzić że "zawiła sprawa". A tu proszę tydzień minął i twierdzą"apelacja OCZYWIŚCIE bezzasadna". Niech pan to skomentuje. Teraz jak wyrok po myśli politycznej to sąd jest cacy, tak?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  391
[quote name="DARIUSZ"]Może w końcu zakończe te po-wyrokowe spekulacje bo widzę,że ludzie ponownienakręcają dyskusje bez większej znajomości tematu.Adam sprzedał to co umie najlepiej obietnice przyszłych zysków wynikających z procesu gazywikacji gminy jak również szkielet firmy która posiadała częśc swoich elementów w leasingu.Włosi-naiwni i tutaj angielskie przsłowie "buyers beware".Dariusz Kycia[/quote]GDBY BYŁO TYLKO TAK JAK PISZESZ TO OKEY "WŁOSI NAIWNI" ZAPŁACILI TZW.FRYCOWE, ALE ON JESZCZE TĄ SPÓŁKĘ WYCZYŚCIŁ Z DUŻEJ CZĘŚCI MAJĄTKU, A TO JUŻ NIE MARKETING TYLKO TO CO STWIERDZIŁ SĄD - PRZESTĘPSTWO. PO WYROKOWE DYSPUTY MOŻNA ZAKOŃCZYC, ALE TO A.P. NADAJE SPRAWIE POLITYCZNY WYMIAR OŚWIADCZAJĄC, ŻE BEZPARTYJNY NARAZIŁ SIĘ PARTIOM I TAK JAKBY SUGEROWAŁ, ŻE SĄD ULEGŁ NACISKOM PARTII, CIEKAWE JAKIEJ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  390
[quote name="komisarz ds naciskow"]do Wezer i Pana Sebastiana, gratuluję sukcesu w zmianie tematu...[/quote]ale z Rączką trudno dyskutować bo mało rozumny jest wyzywa mnie od komunisty, mówi, że mam kolegów spod czerwonej gwiazdy i twierdzi do tego, że faszyzm nie jest prawicowy, no idiota :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  389
do Wezer i Pana Sebastiana, gratuluję sukcesu w zmianie tematu...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  388
Rączka :D :D :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  387
Rączka masz obsesje jakąś wszędzie widzisz komunizm ?? ja chociaż nie mam 30 lat byłem kolegą dzierżyńskiego :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  386
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="wezer"]człowieku lecz się poczytaj książki Arabów nie było jak Jezus żył, sam był Żydem,nie mam zamiaru rozmawiać z człowiekiem o tak niskim intelekcie, który obraża bo brak mu argumentów, poczytaj książki zrozumiesz o ile jeszcze masz resztki inteligencji[/quote]to ciekawegdyż i Arabowie i Żydzi wywodą się z jednego pnia od Abrachama, nie było też zapewne gejów, morderców i złodzieji a nawet wielbładów a lokalny kościół popierał organizacje faszstowskie gdyz inaczej Twoi koledzy z pod znaku czerwonej gwiazdy powywieszliby ich na drzewach (patrz Hiszpania i ZSRR) to normalne, że chłowiek się broni.[/quote]jacy moi koledzy spod czerwonej gwiazdy, Rączka ?? aha czyli komunizm zły, faszyzm dobry twoim zdaniem, moim zdaniem obie ideologie są złe no ale różnica intelektualna istnieje między nami na szczęście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  385
[quote name="student"][quote name="ludovic"]studenciku nie masz co liczyć na sąd najwyższy, bo takich drobnych przestępców jak adam p. nie dopuszcza sie nawet przed oblicze Temidy ze względów formalnych...a co do sprawiedliwości to wszyscy w Jarocinie wiedzą o przekrętach adama, gdzie ty byłeś przez cały czas - w aquaparku cię zamknęli?[/quote]zamkneli mnie w BRUDNYM, BIEDNYM,NUDNYM,ZAOMNIANYM, NIEWYKSZTAŁCONYM, BEZROBOTNYM, POSTKOMUNISTYCZNYM JAROCINIE SPRZED 8 LAT, mnie na cale szczescie stac zeby sie stad wyprowadzic wrazie czego, ale co wy biedni sflustrowani zrobbicie jak okkaze sie ze kolejny burmistrz nie dopusci was do koryta bedziecie nadal biedni i sflustrowani bez szans na fajne zycie, wy mnie nie lubie a ja wam współczuje[/quote]za to mielismy super wykształconego burmistrza Adama P.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  384
[quote name="ludovic"]studenciku nie masz co liczyć na sąd najwyższy, bo takich drobnych przestępców jak adam p. nie dopuszcza sie nawet przed oblicze Temidy ze względów formalnych...a co do sprawiedliwości to wszyscy w Jarocinie wiedzą o przekrętach adama, gdzie ty byłeś przez cały czas - w aquaparku cię zamknęli?[/quote]zamkneli mnie w BRUDNYM, BIEDNYM,NUDNYM,ZAOMNIANYM, NIEWYKSZTAŁCONYM, BEZROBOTNYM, POSTKOMUNISTYCZNYM JAROCINIE SPRZED 8 LAT, mnie na cale szczescie stac zeby sie stad wyprowadzic wrazie czego, ale co wy biedni sflustrowani zrobbicie jak okkaze sie ze kolejny burmistrz nie dopusci was do koryta bedziecie nadal biedni i sflustrowani bez szans na fajne zycie, wy mnie nie lubie a ja wam współczuje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 20%  383
ciekawę czemu Adasia P. nie bronił nijaki "mecenas" Janusz [usunięto] startujacy z jego listy. Ten to jest dopiero gwiazdą Temidy! Przerypał mi masę spraw bo coś nie tak zinterpretował, to nie pojechał mi na sprawę ale mistrzostwen świata było jak na naszą sprawę przeciw STU Hestia wzioł NIE te AKTA, mój wspólnik mi tego nawet nie powiedział bo mówił , że bym dostał 'Białej gorączki" ale sprawa na szczęście się nie odbyła, na jedna sprawę zrobił mi pisma przygotował co jak trzeba i ... powiedział, że na sprawę do Kalisza mam jechać sam się bronić bo on nie ma nikogo i sam jest zajęty a chodziło o 40000PLN musiałem pojechać i się bronić i wiecie co, WYGRAŁEM SPRAWE. ale kasę zawsze doił na jednej sprawie przeciw Flow-Drill gościu chciał ugody i podzielenia się kosztami a tem dawał swoje słowo honoru, że wygra i mam się nie zgadzać nawet rozmawiał o tym przez tel z moim wspólnikiem, i co przerypał a FV wysłał do mnie za uslugę taki jest honorny! Takich speców i profesjonalistów ma ZJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  382
[quote name="student"]jedny co powiem to przemawia przez was nienawiść, obłuda,o raz ZAZDROŚĆ ze nie dostaliście siie do koryta zaobaczymy co bedziecie mowc i pisac za cztery lata o nowym burmistrzu pewnie to samo o ile bedzie nowy bo ja oczywscie licze na Sąd Najwyższy i na sprawiedliwośc której zabrakło 20 grudnia[/quote]żeby czasem sąd najwyższy, jak już go dopuści przed swoje oblicze w co wątpię - nie posadził go w Rawiczu na jakiś czas
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  381
studenciku nie masz co liczyć na sąd najwyższy, bo takich drobnych przestępców jak adam p. nie dopuszcza sie nawet przed oblicze Temidy ze względów formalnych...a co do sprawiedliwości to wszyscy w Jarocinie wiedzą o [Usunięte] adama, gdzie ty byłeś przez cały czas - w aquaparku cię zamknęli?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 20%  380
[quote name="wezer"]człowieku lecz się poczytaj książki Arabów nie było jak Jezus żył, sam był Żydem,nie mam zamiaru rozmawiać z człowiekiem o tak niskim intelekcie, który obraża bo brak mu argumentów, poczytaj książki zrozumiesz o ile jeszcze masz resztki inteligencji[/quote]to ciekawegdyż i Arabowie i Żydzi wywodą się z jednego pnia od Abrachama, nie było też zapewne gejów, morderców i złodzieji a nawet wielbładów a lokalny kościół popierał organizacje faszstowskie gdyz inaczej Twoi koledzy z pod znaku czerwonej gwiazdy powywieszliby ich na drzewach (patrz Hiszpania i ZSRR) to normalne, że chłowiek się broni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 47%  379
jedny co powiem to przemawia przez was nienawiść, obłuda,o raz ZAZDROŚĆ ze nie dostaliście siie do koryta zaobaczymy co bedziecie mowc i pisac za cztery lata o nowym burmistrzu pewnie to samo o ile bedzie nowy bo ja oczywscie licze na Sąd Najwyższy i na sprawiedliwośc której zabrakło 20 grudnia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  378
człowieku lecz się poczytaj książki Arabów nie było jak Jezus żył, sam był Żydem,nie mam zamiaru rozmawiać z człowiekiem o tak niskim intelekcie, który obraża bo brak mu argumentów, poczytaj książki zrozumiesz o ile jeszcze masz resztki inteligencji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  377
[quote name="wezer"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="wezer"]zresztą wychodząc, że faszyzm jest lewicowy to prawica nie miałaby skrajności i nie miała by granic w prawicowym postępowaniu bo zawsze każde prawicowe spojrzenie nie byłoby czymś złym komunizm jest granicą dla lewicowych poglądów, faszyzm jest granica dla prawicowych poglądów[/quote]kto powiedział, że faszyzm jest lewicowy? Faszyzm nie jest ani lewicowy ani prawicowy![/quote]to nazizm nie jest ani lewicowy ani prawicowy, faszyzm jest zdecydowanie prawicowy, zachowuje wolny rynek i jest klerykalny zawsze kościół lokalny popierał faszyzm patrz Włochy, Chorwacja, Słowacja to wystarczy[/quote]tak masz rację i Pan Jezus też promował postawy faszystowskie bo był prawicowy i nie nawidził Żydów, Arabów, Murzynów a zwłaszcza gejów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  376
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="wezer"]a pikuś nie mów tylko ciesz się, że nie miałeś do czynienia z czarnymi koszulami i szanuj ofiary każdego systemu totalitarnego[/quote]no właśnie ale to Ty opluwasz prawicę i tylko tam widzisz ofiary bo na lewej stronie przecież ich nie było![/quote]bo w Polsce doskonale wiemy, że komunizm jest zły i teraz trzeba uświadomić ze skrajna prawica czyli faszyzm też jest zła, tak bronisz skrajnej prawicy i faszyzmu jakbyś się czuł obrażony że skrajną prawice nazwałem faszyzmem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 30%  375
Może w końcu zakończe te po-wyrokowe spekulacje bo widzę,że ludzie ponownienakręcają dyskusje bez większej znajomości tematu.Adam sprzedał to co umie najlepiej obietnice przyszłych zysków wynikających z procesu gazywikacji gminy jak również szkielet firmy która posiadała częśc swoich elementów w leasingu.Włosi-naiwni i tutaj angielskie przsłowie "buyers beware".Dariusz Kycia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  374
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="wezer"]zresztą wychodząc, że faszyzm jest lewicowy to prawica nie miałaby skrajności i nie miała by granic w prawicowym postępowaniu bo zawsze każde prawicowe spojrzenie nie byłoby czymś złym komunizm jest granicą dla lewicowych poglądów, faszyzm jest granica dla prawicowych poglądów[/quote]kto powiedział, że faszyzm jest lewicowy? Faszyzm nie jest ani lewicowy ani prawicowy![/quote]to nazizm nie jest ani lewicowy ani prawicowy, faszyzm jest zdecydowanie prawicowy, zachowuje wolny rynek i jest klerykalny zawsze kościół lokalny popierał faszyzm patrz Włochy, Chorwacja, Słowacja to wystarczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 91%  373
Cenzura tu zadziałała,bo z 16 stron komentarzy zrobiło się 15.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  372
[quote name="wezer"]a pikuś nie mów tylko ciesz się, że nie miałeś do czynienia z czarnymi koszulami i szanuj ofiary każdego systemu totalitarnego[/quote]no właśnie ale to Ty opluwasz prawicę i tylko tam widzisz ofiary bo na lewej stronie przecież ich nie było!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  371
a pikuś nie mów tylko ciesz się, że nie miałeś do czynienia z czarnymi koszulami i szanuj ofiary każdego systemu totalitarnego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  370
[quote name="wezer"]zresztą wychodząc, że faszyzm jest lewicowy to prawica nie miałaby skrajności i nie miała by granic w prawicowym postępowaniu bo zawsze każde prawicowe spojrzenie nie byłoby czymś złym komunizm jest granicą dla lewicowych poglądów, faszyzm jest granica dla prawicowych poglądów[/quote]kto powiedział, że faszyzm jest lewicowy? Faszyzm nie jest ani lewicowy ani prawicowy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  369
ale dla mnie komunizm jest tak samo zły jak każda inna zła ideologia mnie nei musisz przekonywać że Stalin był taki sam jak Hitler czy Antonescu taki sam jak Causescu skrajna lewica komunizm jest tak samo zła jak skrajna prawica faszyzm
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 20%  368
to wszystko pikuś przy wyczynach towarzyszy Lenina, Stalina, "Krawego Feliksa", CZe, Fidela i paru innych, już nie wspomnę :demokracji" z 59 w Polsce i na Węgrzech czy Bratnia Pomoc 68 w Czechach i nasz 70. a tacy jak Ty kłucą ludzi bo ich dzielą na prawicowych i lewicowych, zacznij dzielić na prostych i garbatych to prostrze ale trudniej podzielić poprostu na mądrych i głupich![/quote]Przepraszam za literówkę chodziło mi o rok 1956
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  367
zresztą wychodząc, że faszyzm jest lewicowy to prawica nie miałaby skrajności i nie miała by granic w prawicowym postępowaniu bo zawsze każde prawicowe spojrzenie nie byłoby czymś złym komunizm jest granicą dla lewicowych poglądów, faszyzm jest granica dla prawicowych poglądów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  366
[quote name="wezer"]zapoznaj się z historią Węgier, Rumuni, Chorwacji, Słowacji i zobacz jak tam wyglądał faszyzm, nazizmu nie klasyfikuje jako skrajna prawicę faszyzm i nazizm to 2 różne sprawy, faszyzm zawsze był klerykalny i zawsze zachowywał wolny rynek natomiast odwoływał się do szukania wrogów wśród obcych rasowo, wyznaniowo i seksualnie, natomiast nie eliminował ich tylko dyskryminował Włoscy faszyści Żydów nie mordowali, ale do skrajnej lewicy im daleko no chyba, że skrajną lewicę wszędzie w Europie kościół popierał poczytasz trochę dowiesz się zrozumiesz[/quote]to wszystko pikuś przy wyczynach towarzyszy Lenina, Stalina, "Krawego Feliksa", CZe, Fidela i paru innych, już nie wspomnę :demokracji" z 59 w Polsce i na Węgrzech czy Bratnia Pomoc 68 w Czechach i nasz 70. a tacy jak Ty kłucą ludzi bo ich dzielą na prawicowych i lewicowych, zacznij dzielić na prostych i garbatych to prostrze ale trudniej podzielić poprostu na mądrych i głupich!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  365
ks Jozef Tiso dyktator Słowacji był skrajnie lewicowy Rączka ogarnij się ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  364
zapoznaj się z historią Węgier, Rumuni, Chorwacji, Słowacji i zobacz jak tam wyglądał faszyzm, nazizmu nie klasyfikuje jako skrajna prawicę faszyzm i nazizm to 2 różne sprawy, faszyzm zawsze był klerykalny i zawsze zachowywał wolny rynek natomiast odwoływał się do szukania wrogów wśród obcych rasowo, wyznaniowo i seksualnie, natomiast nie eliminował ich tylko dyskryminował Włoscy faszyści Żydów nie mordowali, ale do skrajnej lewicy im daleko no chyba, że skrajną lewicę wszędzie w Europie kościół popierał poczytasz trochę dowiesz się zrozumiesz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 25%  363
[quote name="wezer"]jesteś tępy co to za skrajne prawicowe wystąpienie faszyzujesz koleś[/quote]co Ty człowieku na głowę upadłeś? co prawicowe to faszyzm a w takim razie co to jest lewica lenin,Stalin, towarzysz Cze wal do Korei chłopie bo tutaj się marnujesz![/quote]no komunizm to utopia socjaldemokracji, natomiast faszyzm to utopia konserwatyzmu, faszyzmu nie mylić z nazizmem niemieckim[/quote]to Ty napisałś takie głupoty, przeczytaj sam siebie a potem skamlij, a wiesz skąd Hitler wzioł pomysł na obozy koncentracyjne?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  362
jesteś tępy co to za skrajne prawicowe wystąpienie faszyzujesz koleś[/quote]co Ty człowieku na głowę upadłeś? co prawicowe to faszyzm a w takim razie co to jest lewica lenin,Stalin, towarzysz Cze wal do Korei chłopie bo tutaj się marnujesz![/quote]no komunizm to utopia socjaldemokracji, natomiast faszyzm to utopia konserwatyzmu, faszyzmu nie mylić z nazizmem niemieckim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  361
[quote name="wezer"][quote name="komisarz ds naciskow"]Wiem, że wyroków sądu się nie komentuje, ale proszę to powiedzieć rodzinom ofiar skazanych na śmierć w poprzednim ustroju, rodzinom ofiar grudnia 70”, kopalni Wujek..... Dla niewtajemniczonych polecam kanał TVP Historia.Panie Adamie, niech Pan walczy o swoje dobre imię. Jeśli nie chce Pan tego zrobić we własnym imieniu, to niech pan to zrobi dla tych ludzi, którzy na Pana zagłosowali. Poszedł Pan na wojnę z partiami politycznymi, a na wojnie tak to bywa że trup ściele się gęsto. Gęsto nie znaczy jeden.[/quote]jesteś tępy co to za skrajne prawicowe wystąpienie faszyzujesz koleś[/quote]co Ty człowieku na głowę upadłeś? co prawicowe to faszyzm a w takim razie co to jest lewica lenin,Stalin, towarzysz Cze wal do Korei chłopie bo tutaj się marnujesz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 25%  360
[quote name="komisarz ds naciskow"]Wiem, że wyroków sądu się nie komentuje, ale proszę to powiedzieć rodzinom ofiar skazanych na śmierć w poprzednim ustroju, rodzinom ofiar grudnia 70”, kopalni Wujek..... Dla niewtajemniczonych polecam kanał TVP Historia.Panie Adamie, niech Pan walczy o swoje dobre imię. Jeśli nie chce Pan tego zrobić we własnym imieniu, to niech pan to zrobi dla tych ludzi, którzy na Pana zagłosowali. Poszedł Pan na wojnę z partiami politycznymi, a na wojnie tak to bywa że trup ściele się gęsto. Gęsto nie znaczy jeden.[/quote]jesteś tępy co to za skrajne prawicowe wystąpienie faszyzujesz koleś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 61%  359
[quote name="komisarz ds naciskow"]Wiem, że wyroków sądu się nie komentuje, ale proszę to powiedzieć rodzinom ofiar skazanych na śmierć w poprzednim ustroju, rodzinom ofiar grudnia 70”, kopalni Wujek..... Dla niewtajemniczonych polecam kanał TVP Historia.Panie Adamie, niech Pan walczy o swoje dobre imię. Jeśli nie chce Pan tego zrobić we własnym imieniu, to niech pan to zrobi dla tych ludzi, którzy na Pana zagłosowali. Poszedł Pan na wojnę z partiami politycznymi, a na wojnie tak to bywa że trup ściele się gęsto. Gęsto nie znaczy jeden.[/quote]Dopisz jeszcze że jest to spisek żydów, gazety wyborczej oraz liberałów - że Adam robiąc w dyda włochów walczył o wolną i niepodległa ziemie jarocinską i tak naprawdę to on się nazywa olewnik i miał lecieć do smoleńska ale zapił i nie zdążył na samolot
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  358
[quote name="komisarz ds naciskow"]Wiem, że wyroków sądu się nie komentuje, ale proszę to powiedzieć rodzinom ofiar skazanych na śmierć w poprzednim ustroju, rodzinom ofiar grudnia 70”, kopalni Wujek..... Dla niewtajemniczonych polecam kanał TVP Historia.Panie Adamie, niech Pan walczy o swoje dobre imię. Jeśli nie chce Pan tego zrobić we własnym imieniu, to niech pan to zrobi dla tych ludzi, którzy na Pana zagłosowali. Poszedł Pan na wojnę z partiami politycznymi, a na wojnie tak to bywa że trup ściele się gęsto. Gęsto nie znaczy jeden.[/quote]Proszę administratora forum o usunięcie tej wypowiedzi. Jest lekko niesmaczna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 42%  357
[quote name="komisarz ds naciskow"]Wiem, że wyroków sądu się nie komentuje, ale proszę to powiedzieć rodzinom ofiar skazanych na śmierć w poprzednim ustroju, rodzinom ofiar grudnia 70”, kopalni Wujek..... Dla niewtajemniczonych polecam kanał TVP Historia.Panie Adamie, niech Pan walczy o swoje dobre imię. Jeśli nie chce Pan tego zrobić we własnym imieniu, to niech pan to zrobi dla tych ludzi, którzy na Pana zagłosowali. Poszedł Pan na wojnę z partiami politycznymi, a na wojnie tak to bywa że trup ściele się gęsto. Gęsto nie znaczy jeden.[/quote]Przeginasz z tymi ofiartami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 53%  356
Najbardziej dziwi mnie postawa AP, który udaje "Andzię w parku" twierdząc, że nie wie o co chodzi bo juz jeżeli żona działa na szkodę spółki to przecież działała na własną niekorzyść. Jeżeli burmistrz (były), wieloletni działacz gospodarczy (Gaspol)udaje lub nie wie, że spółka z o.o. to zupełnie odrębny byt prawny od osoby jego żony i jego samego to aż strach pomysleć, co działo się w zarządzaniu miastem przy takiej niewiedzy. I tylko na marginesie, mozna było działać na szkodę spółki, bo było wiadomo, że zaraz zostanie ona sprzedana. Później niech marwią się inni (Włosi) "Po nas choćby potop"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  355
Wiem, że wyroków sądu się nie komentuje, ale proszę to powiedzieć rodzinom ofiar skazanych na śmierć w poprzednim ustroju, rodzinom ofiar grudnia 70”, kopalni Wujek..... Dla niewtajemniczonych polecam kanał TVP Historia.Panie Adamie, niech Pan walczy o swoje dobre imię. Jeśli nie chce Pan tego zrobić we własnym imieniu, to niech pan to zrobi dla tych ludzi, którzy na Pana zagłosowali. Poszedł Pan na wojnę z partiami politycznymi, a na wojnie tak to bywa że trup ściele się gęsto. Gęsto nie znaczy jeden.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  354
Czy w związku z rozgrywkami politycznymi dotyczącymi kto zostanie starostą, były naciski posłów, senatorów na A.Pawlickiego, w czasie przed rozstrzygnięciem wyroku? Czy w świetle poniedziałkowego wyroku można to traktować jako szantaż?Czy były wypowiedzi kontrkandydatów, może osób z partii politycznych (może SMSy), które teraz można odczytywać jako szantaż?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 18%  353
[quote name="komisarz ds naciskow"]Panie Red. faktycznie ponury dzień. Dla mnie ten wyrok to jak splunięcie w twarz ludziom którzy oddali ponad 14.000 głosów na A.Pawlickiego w dwóch turach. W końcu Ci ludzi wiedzieli że A.Pawlicki ma wyrok skazujący (nieprawomocny), a pomimo tego na niego zagłosowali. Wiem, że nie powinno się tych spraw łączyć, ale może powinno? To zależy od odpowiedzi na wiele pytań, mam nadzieje, że dziennikarze GJ postarają się na nie odpowiedzieć (zaznaczam, że ja odpowiedzi na swoje pytania nie znam). Tym bardziej, że obiektywnym, niezależnym mediom powinno zależeć...Co wydarzyło się między 13XII, a 20XII, że ze sprawy rozpatrywanej od czerwca 2010 przez sąd okręgowy w Kaliszu do 13XII, sędzia na rozprawie 13XII odracza wydanie werdyktu, ze względu na „zawiłość sprawy” (portal GJ – info z dnia 13.XII), a 20XII stwierdza: „uznając apelację za oczywiście bezzasadną” (zamieszczenie odczytania wyroku na youtubie)?[/quote]bywa :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  352
...To wnikliwe przejrzenie akt sprawy miało w takim razie miejsce w ciągu tego strategicznego tygodnia? A wcześniej od czerwca do grudnia analizowali akta i doszli do wniosku, że sprawa jest „zawiła”? Może przejrzeć billingi, a może wizyty dostojnych gości, koleżanek?Czy prawdą jest, że żona głównego przeciwnika politycznego Pawlickiego to koleżanka ze studiów Pani która orzekała wyrok?Czy poseł PIS Andrzej Dera jest z okręgu wyborczego kaliskiego i jest prawnikiem? Jakiego znaczenia nabiera jego wypowiedź „Obecny burmistrz ma poważny problem prawny i myślę, że Jarocina nie stać na to, żeby w grudniu robić ponownie wybory - mówi poseł PiS Andrzej Dera i nawołuje do głosowania na Lidię Czechak – portal GJ z 12.XI? Czy nie jest to forma nacisku na sąd? A może wiedział co mówi? Nie jestem prawnikiem, ale wg mnie w tym zdaniu jest stwierdzenie o ponownych wyborach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  351
Panie Red. faktycznie ponury dzień. Dla mnie ten wyrok to jak splunięcie w twarz ludziom którzy oddali ponad 14.000 głosów na A.Pawlickiego w dwóch turach. W końcu Ci ludzi wiedzieli że A.Pawlicki ma wyrok skazujący (nieprawomocny), a pomimo tego na niego zagłosowali. Wiem, że nie powinno się tych spraw łączyć, ale może powinno? To zależy od odpowiedzi na wiele pytań, mam nadzieje, że dziennikarze GJ postarają się na nie odpowiedzieć (zaznaczam, że ja odpowiedzi na swoje pytania nie znam). Tym bardziej, że obiektywnym, niezależnym mediom powinno zależeć...Co wydarzyło się między 13XII, a 20XII, że ze sprawy rozpatrywanej od czerwca 2010 przez sąd okręgowy w Kaliszu do 13XII, sędzia na rozprawie 13XII odracza wydanie werdyktu, ze względu na „zawiłość sprawy” (portal GJ – info z dnia 13.XII), a 20XII stwierdza: „uznając apelację za oczywiście bezzasadną” (zamieszczenie odczytania wyroku na youtubie)?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  350
to wiadome burmistrz i władza niszczyła konkurencje i wolny rynek przez ich komunistyczną postawę tylko bezrobocie wzrosło, a niech nawet ma tyle pieniędzy że żreć je może byleby już go nie trzeba oglądać i reszty [usunięto]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  349
Może złote czasy dla Pawlickiego i jego świty minęły, ale nie oznacza to wcale koniec naszego ulubionego burmistrza. Przez te 8 długich lat wszyscy oni ustawili się do końca życia. Dalej rządzą w powiecie i tam mogą zatrudniać tych co stracili swoje przywileje (przykład Musielaka), oprócz tego rady nadzorcze, spółki, stowarzyszenia, urzędy. Za nim ktoś zacznie robić tam porządki, jeszcze sobie tam posiedzą, a jakby co to każdy może nagle zmienić swoje poglądy i zacząć podlizywać się nowym rządzącym. Drobud już może tak przetargów nie będzie wygrywał, ale przez ostatnie lata rozrósł się do wielkości całkiem dużej spółki i ze względu na to że zdążyli wykończyć wszelką konkurencje w naszym mieście dalej będzie przynosił duże zyski. Poza tym nikt nawet nie ma pojęcia jakie pieniądze kto odłożył i w co je mógł zainwestować. Pawlicki wiedział co robi i przygotował się na najgorsze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  348
na tej fotce,jest chyba ta [Usunięte] ela koscielniak z jarocina,ktos to morze potwierdzic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  347
SKL od 2007"W sierpniu 2007 Artur Balazs wystąpił do Sądu Apelacyjnego w Warszawie z wnioskiem o rejestrację nowej partii o nazwie Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe. Do tego ugrupowania przystąpili m.in.: Zbigniew Religa, a także grupa byłych wysokich urzędników rządowych, w tym Mirosław Mielniczuk, Marek Zagórski, Dariusz Rohde i inni. Później szeregi partii zasiliło także wielu wywodzących się z SKL-RNP działaczy kończącej działalność Partii Centrum. Stronnictwo zostało zarejestrowane w ewidencji partii politycznych pod numerem EwP 276[1]. Na kongresie partii, który odbył się 12 grudnia 2009, dokonano wyboru nowych władz. Na stanowisku prezesa Artura Balazsa zastąpił Marek Zagórski, wiceprezesami zostali Andrzej Łuszczewski i ADAM PAWLICKI, a sekretarzem generalnym Krzysztof Oksiuta."Bezpartyjny Kandydat?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  346
[quote name="Zosia"]A tu fotka, z przemówienia na kongresie: http://www.sk-l.pl/foto_kongre... zdjęcia to najlepszy dowód na prawdomówność, uczciwość i poszanowanie wyborców przez Adama P. Dobrze, że to już się skończyło. W końcu będzie ww tym mieście spokój.Z tego co rozumiem Adam P. w nowo powołanych wyborach na pewno nie może wystartować, tak?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  345
jarociniacy nie zapominajcie kto jest kolegą przestepcy Pawlickiego - Kazmierczak i spółka...na razie ZJ pije z rozpaczy po swoim opalonym finansowym guru z Kadziaka ale najlepiej byłoby dorżnąć tę watahę kolesiów i spółek ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  344
[quote name="luj"]JOBO:100 % racji - Pawlicki robił wszystko aby sobie i swoim ziomalom nabić kabzę a jego super działania dla miasta i gminy na koszt unii europejskiej to była tylko zasłona dymna dla ciemnego ludu aby ukryć jego "kreatywność"[/quote]no tak dla pokazu utrzymujmy 2 ligową drużynę piłkarską i tak utrzymywana z pieniędzy podatnika, a po cichu dzielmy tort między sobą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  343
JOBO:100 % racji - Pawlicki robił wszystko aby sobie i swoim ziomalom nabić kabzę a jego super działania dla miasta i gminy na koszt unii europejskiej to była tylko zasłona dymna dla ciemnego ludu aby ukryć jego "kreatywność"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  342
bezinteresownie poprawiamy sobie życie za wasze pieniądze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  341
[quote name="laki luk"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="laki luk"]no prosze was LidKa na na burmistrza.. krzywde jej chcecie zrobic...??? z jej wdziekiem, dyplomacja, widzą, doświadczeniem, wykształceniem to tylko na prezydenta a najlepiej prezydenta USA buhehehe ADAM LICZYMY NA CIEBIE WYBRAISMY CIE JUZ TRZECI RAZ WAALCZ WALCZ WLACZ O SPRAWIEDLIWOŚĆ TRZYMAMY KCIUKI[/quote]JUŻ JEST PO ADAMIE zruzum to , że kasacja jest środkiem NADZWYCZAJNYM już nie mamy burmistrza![/quote]A JA LICZE NA SPRAWIEDLIWOŚĆ i przypomne ze juz raz wygral w SĄDZIE NAWYŻSZYM[/quote]nie wiem czy w Sądzie Najwyżym ale KASACJE jest ŚRODKIEM NADZWYCZAJNYM jak go nawet oczyszczom to będzie mógł wystartować w następnych wyborach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 57%  340
[quote name="Jobo"][quote name="babcia"]czerpie takie profity ze mieszkam w jednej z najleoiej rozwijającej sie gmin w polsce do 100 tys mieszkańców ale nie dzwie sie ze ty tego ni widzisz ciemny umysł ciemne widzenie nie mam ochoty z toba dyskutowa bo szkoda mojego czasu[/quote]To wynocha. A poza tym wiesz kto żyje z profitów...?[/quote]Pan Kaźmierczak i inni teraz czerpie Drzazga no i ten co nawet go ludzie na radnego nie wybrali a dali mu koryto warte 7 kafli, nawet jak przyjdą następni co będą tak robili to i tak zawsze przyjemnie przyssanych do koryta odpychać od niego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  339
[quote name="babcia"]czerpie takie profity ze mieszkam w jednej z najleoiej rozwijającej sie gmin w polsce do 100 tys mieszkańców ale nie dzwie sie ze ty tego ni widzisz ciemny umysł ciemne widzenie nie mam ochoty z toba dyskutowa bo szkoda mojego czasu[/quote]To wynocha. A poza tym wiesz kto żyje z profitów...?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  338
Komuna[quote name="babcia"]BOŻE UCHROŃ NAS PRZED KOMUNA, PRZED STACHEM I CAŁA [usunięto] BANDA Z POROZUMIENIA[/quote]Komuna? Władza w rekach jednej partii (stowarzyszenia), obsadzanie swoimi wszystkich stanowisk w urzędach, spółkach, stowarzyszeniach, szkołach, klubach sportowych, propaganda sukcesu szerzona w Japi, wygrywanie przetargów przez jedna firmę, kupowanie nagród dla najlepszych stowarzyszeń, najczystszych i przejrzystych urzędów, najlepszych gruntów pod inwestycje (cały czas tylko gruntów), stawianie poników, przerośniętych jak na potrzeby Jarocina budynków użyteczności publicznej . PANOWIE I PANIE KOMUNA ZOSTAŁA WŁAŚNIE OBALONA!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  337
[quote name="babcia"]czerpie takie profity ze mieszkam w jednej z najleoiej rozwijającej sie gmin w polsce do 100 tys mieszkańców ale nie dzwie sie ze ty tego ni widzisz ciemny umysł ciemne widzenie nie mam ochoty z toba dyskutowa bo szkoda mojego czasu[/quote]mhm w Korei Północnej też myślą że żyją w najbogatszym kraju, wina tego taka, że nie wyjeżdżają po za Koreę ty wyjedź do Środy tylko 30 km i się przekonasz czy tak najlepiej się rozwija, mam wrażenie, że jesteś jakimś urzędasem :lol: bo klepiesz jak tuba propagandowa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  336
tak zawsze jest więc najlepiej gdy władza zmienia się szybko i przychodzi nowy burmistrz z nowymi miernotami by poprzedni układ nie pozwolił tym miernotą ustawić się na całe życie i tak w kółko 2 kadencje wystarczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  335
[quote name="laki luk 2"]dla mnie koniec ADAMA PAWLICKIEGO to KONIEC JAROCINA koniec festiwalukoniec jaroty[/quote]Za to podobno pochody pierwszomajowe mają wrócić :))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 27%  334
czerpie takie profity ze mieszkam w jednej z najleoiej rozwijającej sie gmin w polsce do 100 tys mieszkańców ale nie dzwie sie ze ty tego ni widzisz ciemny umysł ciemne widzenie nie mam ochoty z toba dyskutowa bo szkoda mojego czasu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  333
[quote name="lidia"][quote name="nikomu nie zazdroszc"]Lidka napisa~łą"Adam pracował na poczatku w piwiarni u brata i co?Ja się z Tobą nie zgodzę uważam, że to jedyny kandydat który ciężko pracuje na swój dorobek, bezpłatne porady prawne( kolejki pod drzwi)3 kierunki studiów, praca , dom ja ją podziwiam, a znam ją jeszzce z podstawówki....[/quote]sama sie chwalisz?Lidko,by~ło tu kilka oponi o Tobie ca~łkiem odwrotnych[/quote]Skończyłam jeden kierunek studiów nie 3 te 2 to studia podyplomowe, porady prawne prowadziłam, teraz tylko w losowych przypadkach....ale domyślam się kto to napisał....a nadawcy dziekuję...pozdrawiamlidia czechak[/quote]sama się Pani chwali widze:),"zdolna jestem,niesłychanie,najpiekniejsze mam ubranie..."troche skromnosci ,widze,ze wszyscy sie juz rzucaja na stanowiska
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  332
[quote name="nikomu nie zazdroszc"]Lidka napisa~łą"Adam pracował na poczatku w piwiarni u brata i co?Ja się z Tobą nie zgodzę uważam, że to jedyny kandydat który ciężko pracuje na swój dorobek, bezpłatne porady prawne( kolejki pod drzwi)3 kierunki studiów, praca , dom ja ją podziwiam, a znam ją jeszzce z podstawówki....[/quote]sama sie chwalisz?Lidko,by~ło tu kilka oponi o Tobie ca~łkiem odwrotnych[/quote]Skończyłam jeden kierunek studiów nie 3 te 2 to studia podyplomowe, porady prawne prowadziłam, teraz tylko w losowych przypadkach....ale domyślam się kto to napisał....a nadawcy dziekuję...pozdrawiamlidia czechak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  331
[quote name="laki luk 2"]dla mnie koniec ADAMA PAWLICKIEGO to KONIEC JAROCINA koniec festiwalukoniec jaroty[/quote]festiwal dlaczego ??a co do Jaroty hm utrzymywanie drużyny w 2 lidze przez miasto jest chore niech sponsorzy prywatni ją utrzymują jak wszędzie patrz koszykówka w Pleszewie sami prywatni sponsorzy dają kasę, a nie miasto i słusznie miasto nie powinno tworzyć zawodowych klubów piłkarskich bo po co niech daje na szkolenie młodzieży i na okręgówkę dla seniorów i na utrzymanie stadionu, reszta należy do prywatnych sponsorów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  330
[quote name="Jobo"][usunięto][/quote]Należało by się jeszcze spytać czy życie przeciętnego Jarociniaka tez tak diametralnie uległo poprawie przez te 8 lat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  329
[quote name="babcia"][quote name="wezer"][quote name="babcia"]BOŻE UCHROŃ NAS PRZED KOMUNA, PRZED STACHEM I CAŁA [usunięto]BANDA Z POROZUMIENIA[/quote]ale to zj jest komuchami za komuny wszystko było państwowe a teraz jest miejskie, miejskie zakłady fryzjerskie, komunizm dla wybranych znajomków reszta to motłoch, początek końca zj[/quote]ja wieze ze wasz tzw ,,amerykański sen" sie nie spełni, ten miejski fryzjer sni mi sie po nicach naprawe bardzo negatywnie jego działalnośc wpływa na gmine buhehehehe smiechu warte, twoje argumenty sa tak płytkie jak TY[/quote]no chyba jakoś czerpiesz profity z faktu, że rządzi zj zwykły człowiek nie ma wiele do zawdzięczenia zj tylko ci co dzięki nim są kimś znaczy myślą, że są kimś, a dlaczego zwykły mieszkaniec ma utrzymywać zakład fryzjerski, płacąc najdrożej w Polsce za wodę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  328
a teraz babcia idzie sie do kościoła
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  327
nowe hało dla jarocina po objeciU władzy przez NOWEGO BURMISTRZA ,,BY W JAORCINIE NUDZIŁO NAM SIE LEPIEJ"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  326
radośc CZERWONYCH długo nie potrfa hehehehehehehehehehehe :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  325
[quote name="wezer"][quote name="babcia"]BOŻE UCHROŃ NAS PRZED KOMUNA, PRZED STACHEM I CAŁA [usunięto] BANDA Z POROZUMIENIA[/quote]ale to zj jest komuchami za komuny wszystko było państwowe a teraz jest miejskie, miejskie zakłady fryzjerskie, komunizm dla wybranych znajomków reszta to motłoch, początek końca zj[/quote]ja wieze ze wasz tzw ,,amerykański sen" sie nie spełni, ten miejski fryzjer sni mi sie po nicach naprawe bardzo negatywnie jego działalnośc wpływa na gmine buhehehehe smiechu warte, twoje argumenty sa tak płytkie jak TY
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  324
[quote name="babcia"]BOŻE UCHROŃ NAS PRZED KOMUNA, PRZED STACHEM I CAŁA [usunięto] BANDA Z POROZUMIENIA[/quote]ale to zj jest komuchami za komuny wszystko było państwowe a teraz jest miejskie, miejskie zakłady fryzjerskie, komunizm dla wybranych znajomków reszta to motłoch, początek końca zj
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 31%  323
BOŻE UCHROŃ NAS PRZED KOMUNA, PRZED STACHEM I CAŁA [usunięto] BANDA Z POROZUMIENIA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  322
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="laki luk"]no prosze was LidKa na na burmistrza.. krzywde jej chcecie zrobic...??? z jej wdziekiem, dyplomacja, widzą, doświadczeniem, wykształceniem to tylko na prezydenta a najlepiej prezydenta USA buhehehe ADAM LICZYMY NA CIEBIE WYBRAISMY CIE JUZ TRZECI RAZ WAALCZ WALCZ WLACZ O SPRAWIEDLIWOŚĆ TRZYMAMY KCIUKI[/quote]JUŻ JEST PO ADAMIE zruzum to , że kasacja jest środkiem NADZWYCZAJNYM już nie mamy burmistrza![/quote]A JA LICZE NA SPRAWIEDLIWOŚĆ i przypomne ze juz raz wygral w SĄDZIE NAWYŻSZYM
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 13%  321
dla mnie koniec ADAMA PAWLICKIEGO to KONIEC JAROCINA koniec festiwalukoniec jaroty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  320
[quote name="laki luk"]no prosze was LidKa na na burmistrza.. krzywde jej chcecie zrobic...??? z jej wdziekiem, dyplomacja, widzą, doświadczeniem, wykształceniem to tylko na prezydenta a najlepiej prezydenta USA buhehehe ADAM LICZYMY NA CIEBIE WYBRAISMY CIE JUZ TRZECI RAZ WAALCZ WALCZ WLACZ O SPRAWIEDLIWOŚĆ TRZYMAMY KCIUKI[/quote]JUŻ JEST PO ADAMIE zruzum to , że kasacja jest środkiem NADZWYCZAJNYM już nie mamy burmistrza!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 20%  319
no prosze was LidKa na na burmistrza.. krzywde jej chcecie zrobic...??? z jej wdziekiem, dyplomacja, widzą, doświadczeniem, wykształceniem to tylko na prezydenta a najlepiej prezydenta USA buhehehe ADAM LICZYMY NA CIEBIE WYBRAISMY CIE JUZ TRZECI RAZ WAALCZ WALCZ WLACZ O SPRAWIEDLIWOŚĆ TRZYMAMY KCIUKI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  318
[quote name="Michał.........."][quote name="pozytywxxl"][quote name="don"][quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]lidka to typ kobiety która przypomina sobie o wyborach tylko w czasie wyborów [usunięto](miałem z nią okazje kilka razy rozmawiać) a do tego na plakatach ma zdjęcie z przed dobrych 10 lat ;)[/quote]To ta co OŁÓWKI SPRZEDAWAŁA w papierniczym w pasażu u Piętki i ksero robiła?[/quote]To też ta kobieta która jest na studiach doktoranckich - prawo UAM... wielu studentów na początku swojej kariery zaczyna od pracy dorywczej, a później daleko zachodzą zawodowo.[/quote]a co miała od razu się burmistrzem urodzić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 13%  317
Jest całkiem pozytywna kandydatka ja typuję LIDIĘ CZECHAK.wiedza doświadczenie,uczciwość zawsze jej przyświecały.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  316
[quote name="Adam"]I ja jej życzę powodzenia tylko żeby to bagno jej nie wciągneło,bo szkoda takiej mądrej kobitki.[/quote]Dlatego piszę o komisji śledczej/kontrolnej. Komisja jest niezbędna m.in. dla oczyszczenia atmosfery.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  315
[quote name="luj"][quote name="nikomu nie zazdroszc"]Lidka napisa~łą"Adam pracował na poczatku w piwiarni u brata i co?Ja się z Tobą nie zgodzę uważam, że to jedyny kandydat który ciężko pracuje na swój dorobek, bezpłatne porady prawne( kolejki pod drzwi)3 kierunki studiów, praca , dom ja ją podziwiam, a znam ją jeszzce z podstawówki....[/quote]sama sie chwalisz?Lidko,by~ło tu kilka oponi o Tobie ca~łkiem odwrotnych[/quote]Pracował w piwiarni i już był kreatywny - dolewał wody do piwa!!![/quote]To że opinie o Lidce były inne nie dziwi,nie znasz się na propagandzie,dajesz sobą manipulować,Lidka nie mówi wiele za to wiele robi,dowiedz się czegoś z rzetelnego źródła bo przekaziory nie mają mówić prawdy tylko ją kreować.Myśl samodzielnie,trochę boli ale uszczęśliwia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 13%  314
[quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]I ja jej życzę powodzenia tylko żeby to bagno jej nie wciągneło,bo szkoda takiej mądrej kobitki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  313
[quote name="erwin"]Rączka wali byki bo albo jest niedouczony albo ma jakąś wrodzoną wadę a przede wszystkim nie ma Goebbelsa w postaci Mopsa jak to taki jeden miewał....[/quote]Erwin może faktycznie jestem niedouczony ale tytuł magistra administracji posiadam z oceną końcową 5. Jak chcesz zobaczyć to oczywiście służę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  312
[quote name="erwin"]Rączka wali byki bo albo jest niedouczony albo ma jakąś wrodzoną wadę a przede wszystkim nie ma Goebbelsa w postaci Mopsa jak to taki jeden miewał....[/quote]wali byki ale nie wiem czemu tylko jak piszę na kompie na papierze już nie robię, może faktycznie mam jakąś wadę ale nie wiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  311
Jeśli papiery nic nie świadczą to ty kim jesteś,zrób doktorat jak Lidka a potem porozmawiamy.Ja osobiście ją podziwiam,nieskalana żadną afera finansową ani moralną,dorobiona ma swój dom,mąz niezależny przedsiębiorca,moze ona coś zrobi dla ogółu,jest sprawnym politykiem a nie karierowiczem pieniaczem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  310
[quote name="nikomu nie zazdroszc"]Lidka napisa~łą"Adam pracował na poczatku w piwiarni u brata i co?Ja się z Tobą nie zgodzę uważam, że to jedyny kandydat który ciężko pracuje na swój dorobek, bezpłatne porady prawne( kolejki pod drzwi)3 kierunki studiów, praca , dom ja ją podziwiam, a znam ją jeszzce z podstawówki....[/quote]sama sie chwalisz?Lidko,by~ło tu kilka oponi o Tobie ca~łkiem odwrotnych[/quote]Pracował w piwiarni i już był kreatywny - dolewał wody do piwa!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  309
Lidka napisa~łą"Adam pracował na poczatku w piwiarni u brata i co?Ja się z Tobą nie zgodzę uważam, że to jedyny kandydat który ciężko pracuje na swój dorobek, bezpłatne porady prawne( kolejki pod drzwi)3 kierunki studiów, praca , dom ja ją podziwiam, a znam ją jeszzce z podstawówki....[/quote]sama sie chwalisz?Lidko,by~ło tu kilka oponi o Tobie ca~łkiem odwrotnych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  308
[quote name="dariusz"]Już są prowadzone rozmowy by nie było żadnej komisji lub audytu.Będzie podstawiona osoba by wszystko zostało zamiecione pod dywan,pieniądze są zbytduże.Za pewne przysługi zostaną umożliwione pozory niezależności.[/quote]Mamy dość waleczną i nową opozycję.Liczę na uczciwość tych ludzii ich niezależność oraz na zapewnienie "przejrzystości" i silne dążenie do prawdy.M.in. po to na nich głosowano - hasło "przejrzysta gmina".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  307
Wybierzmy Lidkę Czechak to wstydu nie będzie,wykształcenie doświadczenie uczciwość to dziś bardzo rzadkie wartości u polityków,ale zapewniam Lidka wszystkie te cechy posiada,tak że wstydu nie będzie ani kłamliwej propagandy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  306
[quote name="ADAM WIELKI"]TERAZ DOPIERO KAŻDY DOCENI PANA PAWLICKIEGO. PORÓWNAJCIE SOBIE JAROCIN 8 LAT TEMU A TERAZ ... SZKOŁY, HALE SPORTOWE, SALE GIMNASTYCZNE, BOISKA, BASEN, WYSYPISKO ŚMIECI, TARGOWISKO, URZĘDY .... MOŻNA BY WYMIENIAĆ I WYMIENIAĆ. PRZECIWNICY POWIEDZĄ, ŻE TO MAŁO, ALBO NA KREDYT, ŻE ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACIMY WSZYSCY, ALBO ZA PIENIĄDZE UNIJNE. A JA WAM MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY KANDYDACI OBECNI RAZEM NIE ZROBIĄ NAWET W KILKU % TEGO CO ZROBIŁ PAN PAWLICKI. WSPOMICIE MOJE SŁOWA. ZOSTANIE BURMISTRZEM JAKIŚ PIENIACZ, OBGADYWACZ...[/quote] Teraz do wyborów czeka nas chaos i pieniactwo. Strach ludzi przed tym że następca Adama mógłby to wszystko popsuć spowoduje że pójdą a nawet pobiegną zagłosować na kogoś kogo namaści Adam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  305
[quote name="ADAM WIELKI"]TERAZ DOPIERO KAŻDY DOCENI PANA PAWLICKIEGO. PORÓWNAJCIE SOBIE JAROCIN 8 LAT TEMU A TERAZ ... SZKOŁY, HALE SPORTOWE, SALE GIMNASTYCZNE, BOISKA, BASEN, WYSYPISKO ŚMIECI, TARGOWISKO, URZĘDY .... MOŻNA BY WYMIENIAĆ I WYMIENIAĆ. PRZECIWNICY POWIEDZĄ, ŻE TO MAŁO, ALBO NA KREDYT, ŻE ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACIMY WSZYSCY, ALBO ZA PIENIĄDZE UNIJNE. A JA WAM MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY KANDYDACI OBECNI RAZEM NIE ZROBIĄ NAWET W KILKU % TEGO CO ZROBIŁ PAN PAWLICKI. WSPOMICIE MOJE SŁOWA. ZOSTANIE BURMISTRZEM JAKIŚ PIENIACZ, OBGADYWACZ,NIE DAJ BOŻE PRZED TRZYDZIESTKĄ, BO TO PRZECIEŻ ZIELONE W WIEDZĘ, KTÓRY TYLKO CHCE WŁADZY I 10.000 MIESIĘCZNIE. I CO DALEJ. CZY TAKIEGO WŁODARZA CHCEMY. PAN PAWLICKI BYŁ PRAWDZIWYM ZARZĄDCĄ MIASTA.... WŚRÓD KANDYDATÓW NA BURMISTRZA NIE WIDZĘ GODNEGO NASTĘPCY. WIĘC ROZEJRZYJMY SIĘ I NAMÓWNY KOGOŚ WARTOŚCIOWEGO Z NASZEGO OTOCZENIA ...[/quote]Hmm może ktoś z władz powiatu da się namówic ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  304
Do Pana Moon.Przepraszam,że odpowiadam tak póżno.Już są prowadzone rozmowy bynie było żadnej komisji lub audytu.Będziepodstawiona osoba by wszystko zostałozamiecione pod dywan,pieniądze są zbytduże.Za pewne przysługi zostaną umożliwione pozory niezależności.Narazietyle tylko mogę powiedzieć.Dariusz kycia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 48%  303
TERAZ DOPIERO KAŻDY DOCENI PANA PAWLICKIEGO. PORÓWNAJCIE SOBIE JAROCIN 8 LAT TEMU A TERAZ ... SZKOŁY, HALE SPORTOWE, SALE GIMNASTYCZNE, BOISKA, BASEN, WYSYPISKO ŚMIECI, TARGOWISKO, URZĘDY .... MOŻNA BY WYMIENIAĆ I WYMIENIAĆ. PRZECIWNICY POWIEDZĄ, ŻE TO MAŁO, ALBO NA KREDYT, ŻE ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACIMY WSZYSCY, ALBO ZA PIENIĄDZE UNIJNE. A JA WAM MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY KANDYDACI OBECNI RAZEM NIE ZROBIĄ NAWET W KILKU % TEGO CO ZROBIŁ PAN PAWLICKI. WSPOMICIE MOJE SŁOWA. ZOSTANIE BURMISTRZEM JAKIŚ PIENIACZ, OBGADYWACZ,NIE DAJ BOŻE PRZED TRZYDZIESTKĄ, BO TO PRZECIEŻ ZIELONE W WIEDZĘ, KTÓRY TYLKO CHCE WŁADZY I 10.000 MIESIĘCZNIE. I CO DALEJ. CZY TAKIEGO WŁODARZA CHCEMY. PAN PAWLICKI BYŁ PRAWDZIWYM ZARZĄDCĄ MIASTA.... WŚRÓD KANDYDATÓW NA BURMISTRZA NIE WIDZĘ GODNEGO NASTĘPCY. WIĘC ROZEJRZYJMY SIĘ I NAMÓWNY KOGOŚ WARTOŚCIOWEGO Z NASZEGO OTOCZENIA ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 25%  302
[quote name="Michał.........."][quote name="pozytywxxl"][quote name="don"][quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]lidka to typ kobiety która przypomina sobie o wyborach tylko w czasie wyborów [usunięto] (miałem z nią okazje kilka razy rozmawiać) a do tego na plakatach ma zdjęcie z przed dobrych 10 lat ;)[/quote]To ta co OŁÓWKI SPRZEDAWAŁA w papierniczym w pasażu u Piętki i ksero robiła?[/quote]To też ta kobieta która jest na studiach doktoranckich - prawo UAM... wielu studentów na początku swojej kariery zaczyna od pracy dorywczej, a później daleko zachodzą zawodowo.[/quote]Adam pracował na poczatku w piwiarni u brata i co?Ja się z Tobą nie zgodzę uważam, że to jedyny kandydat który ciężko pracuje na swój dorobek, bezpłatne porady prawne( kolejki pod drzwi)3 kierunki studiów, praca , dom ja ją podziwiam, a znam ją jeszzce z podstawówki....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  301
[quote name="Yaro"]Jak ktoś jest uczciwy w życiu ,to nie ważne czym się zajmuje, bo można być pewnym ,że nie będzie oszukiwać na żadnej niwie.A jeśli w gminie działał tak jak we własnej firmie ?[/quote]Czyli może jakaś komisja śledcza (kontrolna) ? Tak dla pewności... Przecież nawet jeżeli wszystko było ok to powstanie komisji nie zaszkodzi a nawet podreperuje wizerunek Jarocina dowodząc, że wszystko było ok.Mamy w Jarocinie Stowarzyszenie Antykorupcyjne, więc jakieś zalążki takiej komisji można by stworzyć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  300
[quote name="Polak"]Prokurator z Kalisza i sędzia z Kalisza zmieniają nam burmistrza. Nigdy nie lubiłem tego województwa.[/quote]Szczęście ,że znalazł się ktoś kto obiektywnie ocenił działania P.Jak ktoś jest uczciwy w życiu ,to nie ważne czym się zajmuje, bo można być pewnym ,że nie będzie oszukiwać na żadnej niwie.A jeśli w gminie działał tak jak we własnej firmie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  299
[quote name="Zuzia"][quote name="wezer"][quote name="essss"]teraz miasto Jarocin bez p.Adama P. obumrze ... już nikt nie będzie chciał tu wracać, będzie smutne ,szare i nic nie będzie się działo.. Przez 8 lat tyle zrobił dla miasta i dla mieszkańców.. Przyjezdni podziwiali miasteczko :) Dziękujemy i zobaczymy , czy będziecie cieszyć się tak bardzo z nowej władzy..[/quote]mhm miasto może nie będzie się zajmować prowadzeniem hoteli, restauracji, zakładów fryzjerskich, aromaterapii, agencji reklamowych, może skończy się komunizm dla wybranych bo reszta motłochu niech jeździ do Poznania o 4 rano do pracy[/quote]mysle ze na lepsze sie nie zmieni :(((teraz tylko bedzie walka o stolek i kasejakby nie bylo Pan Adam jednoczyl ludzi i wysluchal kazdego[/quote]tak tak -swojego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  298
[quote name="pola"]nowe wladze szybko zniszcza ciezka prace Pana Adama.Kasa kasa i jeszcze raz kasa sie tylko dla nich liczy :(((Co wy wszyscy myslicie ze ktos z Was dostanie posadke w ktorejs ze spolek ?Nowy burmistrz da zatrudnienie swoim ludziom i teraz bedzie walka o miejsce Pana Adama.Przykre ale prawdziwe[/quote]Właśnie .Adam ciężko pracował zwłaszcza przy budowie łącznika Glinki-Batorego .To jego słowa "wybudowałem drogę.."Czy ktoś go widział tam z łopatą ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  297
To! jest skandal! Panie Szczerban ;-) Ciekawe co na to Pan Drzazga " jak ktoś ma pecha to nawet palec w dupie złamie"Niezłą szopkę mamy w Naszym pięknym Jarocinie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  296
[quote name="Michał.........."][quote name="pozytywxxl"][quote name="don"][quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]lidka to typ kobiety która przypomina sobie o wyborach tylko w czasie wyborów [usunięto] (miałem z nią okazje kilka razy rozmawiać) a do tego na plakatach ma zdjęcie z przed dobrych 10 lat ;)[/quote]To ta co OŁÓWKI SPRZEDAWAŁA w papierniczym w pasażu u Piętki i ksero robiła?[/quote]To też ta kobieta która jest na studiach doktoranckich - prawo UAM... wielu studentów na początku swojej kariery zaczyna od pracy dorywczej, a później daleko zachodzą zawodowo.[/quote]to,ze jest na studiach doktoranckich ,nie swiadczy jeszcze o tym,ze pociagnie za soba tłum ludzi,ze ma siłe ,dar przekonywania,a nawet nie swiadczy,ze jest inteligentna,tylko ludzie powierzchwoni ,ktorzy oceniaja po pozorach i innych papierkach ludzi na podstawie studiow badz ich brakow,to sa małostki..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  295
[quote name="pozytywxxl"][quote name="don"][quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]lidka to typ kobiety która przypomina sobie o wyborach tylko w czasie wyborów [usunięto](miałem z nią okazje kilka razy rozmawiać) a do tego na plakatach ma zdjęcie z przed dobrych 10 lat ;)[/quote]To ta co OŁÓWKI SPRZEDAWAŁA w papierniczym w pasażu u Piętki i ksero robiła?[/quote]To też ta kobieta która jest na studiach doktoranckich - prawo UAM... wielu studentów na początku swojej kariery zaczyna od pracy dorywczej, a później daleko zachodzą zawodowo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  294
[quote name="mieszkaniec"]Moim zdaniem to co się stało to dopiero początek. Z czasem może byc tylko ciekawiej.Trzemam kciuki za ludzi konsekwentnych w działaniu.[/quote]Czego początek, szukania haków na tych niewygodnych, a ci konsekwentni w działaniu to polityczni cwaniacy bez skrupułów i sądy. Jednym słowem INFANTYLIZM.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 94%  293
[quote name="don"][quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]lidka to typ kobiety która przypomina sobie o wyborach tylko w czasie wyborów [usunieto](miałem z nią okazje kilka razy rozmawiać) a do tego na plakatach ma zdjęcie z przed dobrych 10 lat ;)[/quote]To ta co OŁÓWKI SPRZEDAWAŁA w papierniczym w pasażu u Piętki i ksero robiła?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 89%  292
[quote name="moon"]ja osobiście życzę powodzenia pani Lidce :-)[/quote]lidka to typ kobiety która przypomina sobie o wyborach tylko w czasie wyborów [usunięto] (miałem z nią okazje kilka razy rozmawiać) a do tego na plakatach ma zdjęcie z przed dobrych 10 lat ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  291
Pluliście, plujecie. Nie wychylicie się bo nie potraficie, tylko żale wylewacie. Odważcie się, pokażcie, że możecie. Wolicie komune? Ja mówie dla niej nie w Jarocinie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  290
Adam czekam na Ciebie. Też mi tak buźka spuchła kiedy byłem przy korycie tyle czasu.Potrzebujemy takich ludzi jak Ty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  289
Rączka wali byki bo albo jest niedouczony albo ma jakąś wrodzoną wadę a przede wszystkim nie ma Goebbelsa w postaci Mopsa jak to taki jeden miewał....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  288
ale miałam pracowity wieczór... :oops:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  287
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="STALIN"]WRESZCIE KOMUNA WRÓCI. NIECH ŻYJE CZERWONY JAROCIN!!![/quote]Ja lubie czerwony kolor. Przecierz Widzew gra często na czerwono![/quokolejna wpadka ortograficzna - podstawy z kl III.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  286
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="wezer"]Drzazga zostanie komisarzem ?? :lol: :D[/quote]NAPEWNO![/quote] ortografia na 1, to tak żeby w główce się nie pomieszało...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 81%  285
KOMITET POLITYCZNY SKL: 32.Pawlicki Adam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  284
[quote name="Zosia"]A tu fotka, z przemówienia na kongresie: http://www.sk-l.pl/foto_kongre... Adam Pawlicki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  283
A tu fotka, z przemówienia na kongresie: http://www.sk-l.pl/foto_kongre...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 68%  282
Polecam: http://www.sk-l.pl/Wladze.aspx... szczególności "komitet polityczny SKL" - pozycja 32 i któż tam jest wypisany?Największy przeciwnik partii politycznych!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 77%  281
Zosia masz racje tym bardziej ze te 300 tys to kasa zony a jak zony to i męża.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  280
Sebastian, gdybyś chciał podzielić się tym nazwiskiem na priv a jeszcze nie znalazłeś mnie na fb to możesz jak chcesz tu: smad@o2.pl
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 57%  279
NIEOGOLONY NA BURMISTRZA.TO NIC ZE BYŁEŚ DONOSICIELEM.PO TYLU LATACH JUŻ MOŻESZ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  278
[quote name="Jan"]Adam dzięki za te osiem lat rządów. Moim zdaniem te zarzuty to bzdury wyssane z palca.Wiadomo że naraził się pan politykom,ale może być pan pewien.BYŁO WARTO.Nawet p.Piotrowicz docenił to w ostatnim wydaniu GJ>[/quote]Oczywiście, że było warto jakieś 200 - 300 tys. piechotą nie chodzi. Politycy nie sądzą, to sąd wymierza sprawiedliwość i dla niektórych lepiej by było, oby się sąd nie zapytał o korupcję polityczną.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  277
Migelo zakłucarz jak kiedyś uciszano wolną Europę.ile ci za to płacą?Pamiętaj prawda sama się obroni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  276
Moim zdaniem to co się stało to dopiero początek. Z czasem może byc tylko ciekawiej.Trzemam kciuki za ludzi konsekwentnych w działaniu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 48%  275
Adam dzięki za te osiem lat rządów. Moim zdaniem te zarzuty to bzdury wyssane z palca.Wiadomo że naraził się pan politykom,ale może być pan pewien.BYŁO WARTO.Nawet p.Piotrowicz docenił to w ostatnim wydaniu GJ>
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  274
[quote name="Iwan"]Mam pytanie czy pani sędzina ma takie samo nazwisko jak Pan Koscielny kandydat SLD do sejmiku?[/quote]Właśnie tez chciałbym wiedzieć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 53%  273
[quote name="kaja"]Spójrzmy prawdzie w oczy p.Pawlicki został skazany za przestępstwo, nikt go nie wrabia, to on się wrobił sam, nie jest niewiniątkiem, to jest tylko jedna sprawa, która wypłynęła a ile jest takich, o których my nie mamy pojęcia. Ktoś taki nie może być burmistrzem!!!!!!A czy jego następca będzie lepszy, czy nie nikt tego nie wie, wszystko się okaże!!![/quote]Absolutnie popieram!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  272
Mam pytanie czy pani sędzina ma takie samo nazwisko jak Pan Koscielny kandydat SLD do sejmiku?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  271
Prokurator z Kalisza i sędzia z Kalisza zmieniają nam burmistrza. Nigdy nie lubiłem tego województwa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  270
[quote name="stenka"]Panie Adamie był Pan najlepszym burmistrzem jakiego Gmina mogła sobie życzyć. Zrobił Pan mnóstwo dobrej roboty dla mieszkańców i miasta. Przykro mi że tak wyszło. Jesteśmy z Panem. Powodzenia.[/quote] Kto to pisał były burmistrz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  269
Jeszcze raz muszę to napisać,bo cenzura GZ to wyrąbała.Józef Stalin powiedział . Dajcie mi człowieka a paragraf na niego się znajdzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  268
[quote name="jan"]Panie Rączka zapomniał pan jak pisał żeby uszanować wybór Pawlickiego na burmistrza? I co pan teraz powie ?Jeżeli chce pan mieć przestępcę za burmistrza to pańska sprawa,ale Jarocin na to nie zasługuje...[/quote]Ja cały czas powtarzam, żeby uszanować wybór ale czy to ja zrzuciłem Adama ze stołka i to w jakiś nie demokratyczny sposób? Sąd stwierdził jego winę a człowiek karany nie może byc burmistrzem i to Ty uszanuj tę decyzję! Ja powiedziałem, że w tej sytuacji chyba znam kandydata na burmistrza o którego cechach mówił smad. Proszę czytaj ze zrozumieniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  267
[quote name="reogra"][quote name="Scren"][quote name="reogra"][quote name="miki"]Może i dobrze, że będzie nowy burmistrz. Za 4 lata będziecie porównywać działania AP i nowego włodarza. Obyście na tym samym forum nie krzyczeli Pawlicki wróć. Przez 4 lata AP będzie punktem odniesienia. Jak zwykle wystartują stare wygi i nic poza siedzącymi na stołkach się nie zmieni.[/quote]wbrew temu co czytam na forum,wielu ludziom jest przykro,ze Pan Pawlicki przegrał z sądem,a sądy niezawisłe więc mogą robić co chcą.Pozdrawiam[/quote]Pawlicki nie przegrał z sądem tylko przegrał w sądzie to taka mała dygresja. Przykro jest mojej znajomej, która stwierdziła, że głosuje na niego bo jest przystojny i opalony, no cóż ale to głupia kobieta jest ...[/quote]z kim sie przestajesz,takim sie stajesz,jak amsz glupia znajomą,to sam madry nie jestes heheh[/quote]Widzisz sam stwierdziłeś także , że jest głupia ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  266
[quote name="Scren"][quote name="reogra"][quote name="miki"]Może i dobrze, że będzie nowy burmistrz. Za 4 lata będziecie porównywać działania AP i nowego włodarza. Obyście na tym samym forum nie krzyczeli Pawlicki wróć. Przez 4 lata AP będzie punktem odniesienia. Jak zwykle wystartują stare wygi i nic poza siedzącymi na stołkach się nie zmieni.[/quote]wbrew temu co czytam na forum,wielu ludziom jest przykro,ze Pan Pawlicki przegrał z sądem,a sądy niezawisłe więc mogą robić co chcą.Pozdrawiam[/quote]Pawlicki nie przegrał z sądem tylko przegrał w sądzie to taka mała dygresja. Przykro jest mojej znajomej, która stwierdziła, że głosuje na niego bo jest przystojny i opalony, no cóż ale to głupia kobieta jest ...[/quote]z kim sie przestajesz,takim sie stajesz,jak amsz glupia znajomą,to sam madry nie jestes heheh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 59%  265
Wielebny Jan na burmistrza, nieprzekupny wierny ideałom Mirek na vice ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 47%  264
[quote name="magister blokers"]juz wiem mam z tej patowej sytuacji wyjscie pawlickiemu sie zalatwi robote w spolkowym solarium(bedzie mial chlopina przynajmniej zlaczone przyjemne z pozytecznym) kazmierczak moze wystpic w nastepnej edycji top models a gibasiewicz moze zostac stolarzem bo na debacie dobrze mu szlo z dyktami ;-) a asystent burmistrza,przeraszam bylego burmistrza :lol: ,coz zostanie bylym asystentem burmistrza ;-) ale chlopak tez ladny to sobie robote znajdzie chodzmy u genrala na rynku w tym podziemiach od srony czytelni pod ratuszem,i przynajmniej bedzie caly czas zwaizany z maistem :lol:[/quote]a ty gdzie pracujesz,jestem ciekawa?chamstwo i zawisc z ludz wychodzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  263
[quote name="reogra"][quote name="miki"]Może i dobrze, że będzie nowy burmistrz. Za 4 lata będziecie porównywać działania AP i nowego włodarza. Obyście na tym samym forum nie krzyczeli Pawlicki wróć. Przez 4 lata AP będzie punktem odniesienia. Jak zwykle wystartują stare wygi i nic poza siedzącymi na stołkach się nie zmieni.[/quote]wbrew temu co czytam na forum,wielu ludziom jest przykro,ze Pan Pawlicki przegrał z sądem,a sądy niezawisłe więc mogą robić co chcą.Pozdrawiam[/quote]Pawlicki nie przegrał z sądem tylko przegrał w sądzie to taka mała dygresja. Przykro jest mojej znajomej, która stwierdziła, że głosuje na niego bo jest przystojny i opalony, no cóż ale to głupia kobieta jest ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  262
[quote name="miki"]Może i dobrze, że będzie nowy burmistrz. Za 4 lata będziecie porównywać działania AP i nowego włodarza. Obyście na tym samym forum nie krzyczeli Pawlicki wróć. Przez 4 lata AP będzie punktem odniesienia. Jak zwykle wystartują stare wygi i nic poza siedzącymi na stołkach się nie zmieni.[/quote]wbrew temu co czytam na forum,wielu ludziom jest przykro,ze Pan Pawlicki przegrał z sądem,a sądy niezawisłe więc mogą robić co chcą.Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  261
Może i dobrze, że będzie nowy burmistrz. Za 4 lata będziecie porównywać działania AP i nowego włodarza. Obyście na tym samym forum nie krzyczeli Pawlicki wróć. Przez 4 lata AP będzie punktem odniesienia. Jak zwykle wystartują stare wygi i nic poza siedzącymi na stołkach się nie zmieni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  260
Martuzalcka przeciez pracuje w sadzieNie pracuje w sądzie tylko ma swoją kancelarię,Kancelaria Radców Prawnych Legista s.c. Małgorzata Martuzalska, * 63-200 Jarocin, * woj. wielkopolskieDane trochę okrojone tzn. brak wspólnika i dokł. adresu bo nie wiem czy Panie sobie życzą ( ochrona danych osobowych)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  259
[quote name="reogra"][quote name="Ciechowski"][quote name="borowiec"]Ta sędzina pracowała też w sądzie w Jarocinie. Osoba, która robi wam pranie mózgu dobrze ją zna.[/quote]Kto ja zna??[/quote]Martuzalcka przeciez pracuje w sadzie tez[/quote]Martuzalska jest jedynie [usunięto] prawnikiem a sędzina z rozprawy mieszkała kiedyś bloku przy ul.Waryńskiego i z tego co się orientuje jest solidna i sprawiedliwa a Pawlicki gadając o jakichś politycznych wyrokach niech się nie ośmiesza, zrobił wałek i niech za niego odpowie - proste i przejrzyste
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 77%  258
Spójrzmy prawdzie w oczy p.Pawlicki został skazany za przestępstwo, nikt go nie wrabia, to on się wrobił sam, nie jest niewiniątkiem, to jest tylko jedna sprawa, która wypłynęła a ile jest takich, o których my nie mamy pojęcia. Ktoś taki nie może być burmistrzem!!!!!!A czy jego następca będzie lepszy, czy nie nikt tego nie wie, wszystko się okaże!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  257
[quote name="DARIUSZ"]Bardziej niż na karze dla Adama Pawlickiego zalezy mi na karze dla ludzi,którzy czerpali korzyści z jego władzy z jego sukcesów jak pasożyty bez honoru,godności bez zasad.On tak jak sobie umożliwił im ich sukces.Bez niegobyliby nikim.Teraz wszyscy rzucą się na niego jak wściekłe zwierzeta[/quote]Dlaczego uważa Pan, że się na niego rzucą i jakie grupy/ludzie (nie pytam o nazwiska) to zrobią? Dlaczego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  256
[quote name="kasia"]Kiedy Pawlicki wygrał kilka lat temu cieszyłam się, bo wniosł powiew świeżości i młodej energii... dziś był już tylko butnym snobem. Wiele tracił przy bliższym poznaniu, a ludzi traktował jak śmieci.[/quote]PRAWDA!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 46%  255
Panie Rączka zapomniał pan jak pisał żeby uszanować wybór Pawlickiego na burmistrza? I co pan teraz powie ?Jeżeli chce pan mieć przestępcę za burmistrza to pańska sprawa,ale Jarocin na to nie zasługuje...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  254
[quote name="ap"][quote name="wezer"][quote name="pola"]nowe wladze szybko zniszcza ciezka prace Pana Adama.Kasa kasa i jeszcze raz kasa sie tylko dla nich liczy :(((Co wy wszyscy myslicie ze ktos z Was dostanie posadke w ktorejs ze spolek ?Nowy burmistrz da zatrudnienie swoim ludziom i teraz bedzie walka o miejsce Pana Adama.Przykre ale prawdziwe[/quote]hehe no podatnicy utrzymują zgraje nierobów w spółkach może trochę ich zniknie 8 lat przy korycie starczy dorobek zniszczą ?? co zrobił bezrobocie 14 % wystarcza by wydać mu złą ocene[/quote]nie Tobie tu oceniac ! zle Ci ? akurat przez ostatnie 8 lat Jarocin rozwijal sie strasznie. O bezrobociu mowisz ? Nieroby wola w domu na kuroniu siedziec niz lopate do reki wziasc i snieg odsniezyc a co dopiero isc do pracy ktora jest ![/quote]przegrał politykę skończył trudno lepiej niech zj wybierze kandydata na stanowisko burmistrza :lol: i tu chyba macie problem bo kto by mogł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 91%  253
teraz to mozemy sobie gdybac ... juz sie nie moge doczekac marudzenia bo kolejne wybory, a potem na nowego burmistrza a potem na wszystko. Tak czy siak wiecznie w d***ach źle. Cieszcie sie z tego co macie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  252
jeśli miasto zajmuje się prowadzeniem zakładów fryzjerskich to znaczy, że władze w nim są chore, czas to zmienić a gorzej już być nie może i tak większość pracuje po za Jarocinem a bezrobocie w nim 14%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 46%  251
[quote name="wezer"][quote name="pola"]nowe wladze szybko zniszcza ciezka prace Pana Adama.Kasa kasa i jeszcze raz kasa sie tylko dla nich liczy :(((Co wy wszyscy myslicie ze ktos z Was dostanie posadke w ktorejs ze spolek ?Nowy burmistrz da zatrudnienie swoim ludziom i teraz bedzie walka o miejsce Pana Adama.Przykre ale prawdziwe[/quote]hehe no podatnicy utrzymują zgraje nierobów w spółkach może trochę ich zniknie 8 lat przy korycie starczy dorobek zniszczą ?? co zrobił bezrobocie 14 % wystarcza by wydać mu złą ocene[/quote]nie Tobie tu oceniac ! zle Ci ? akurat przez ostatnie 8 lat Jarocin rozwijal sie strasznie. O bezrobociu mowisz ? Nieroby wola w domu na kuroniu siedziec niz lopate do reki wziasc i snieg odsniezyc a co dopiero isc do pracy ktora jest !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 34%  250
[quote name="wezer"][quote name="essss"]teraz miasto Jarocin bez p.Adama P. obumrze ... już nikt nie będzie chciał tu wracać, będzie smutne ,szare i nic nie będzie się działo.. Przez 8 lat tyle zrobił dla miasta i dla mieszkańców.. Przyjezdni podziwiali miasteczko :) Dziękujemy i zobaczymy , czy będziecie cieszyć się tak bardzo z nowej władzy..[/quote]mhm miasto może nie będzie się zajmować prowadzeniem hoteli, restauracji, zakładów fryzjerskich, aromaterapii, agencji reklamowych, może skończy się komunizm dla wybranych bo reszta motłochu niech jeździ do Poznania o 4 rano do pracy[/quote]mysle ze na lepsze sie nie zmieni :(((teraz tylko bedzie walka o stolek i kasejakby nie bylo Pan Adam jednoczyl ludzi i wysluchal kazdego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 72%  249
[quote name="pola"]nowe wladze szybko zniszcza ciezka prace Pana Adama.Kasa kasa i jeszcze raz kasa sie tylko dla nich liczy :(((Co wy wszyscy myslicie ze ktos z Was dostanie posadke w ktorejs ze spolek ?Nowy burmistrz da zatrudnienie swoim ludziom i teraz bedzie walka o miejsce Pana Adama.Przykre ale prawdziwe[/quote]hehe no podatnicy utrzymują zgraje nierobów w spółkach może trochę ich zniknie 8 lat przy korycie starczy dorobek zniszczą ?? co zrobił bezrobocie 14 % wystarcza by wydać mu złą ocene
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  248
Panie Adamie niech Pan walczy do końca :)))Człowiek godny podziwu !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 34%  247
nowe wladze szybko zniszcza ciezka prace Pana Adama.Kasa kasa i jeszcze raz kasa sie tylko dla nich liczy :(((Co wy wszyscy myslicie ze ktos z Was dostanie posadke w ktorejs ze spolek ?Nowy burmistrz da zatrudnienie swoim ludziom i teraz bedzie walka o miejsce Pana Adama.Przykre ale prawdziwe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  246
[quote name="essss"]teraz miasto Jarocin bez p.Adama P. obumrze ... już nikt nie będzie chciał tu wracać, będzie smutne ,szare i nic nie będzie się działo.. Przez 8 lat tyle zrobił dla miasta i dla mieszkańców.. Przyjezdni podziwiali miasteczko :) Dziękujemy i zobaczymy , czy będziecie cieszyć się tak bardzo z nowej władzy..[/quote]mhm miasto może nie będzie się zajmować prowadzeniem hoteli, restauracji, zakładów fryzjerskich, aromaterapii, agencji reklamowych, może skończy się komunizm dla wybranych bo reszta motłochu niech jeździ do Poznania o 4 rano do pracy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 42%  245
teraz miasto Jarocin bez p.Adama P. obumrze ... już nikt nie będzie chciał tu wracać, będzie smutne ,szare i nic nie będzie się działo.. Przez 8 lat tyle zrobił dla miasta i dla mieszkańców.. Przyjezdni podziwiali miasteczko :) Dziękujemy i zobaczymy , czy będziecie cieszyć się tak bardzo z nowej władzy..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 54%  244
prostacka burżuazjo co na to bal w pałacu zorganizujcie i dajcie zdjęcie na nk z burmistrzem tfu byłym :D nowa burżuazja prostacka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  243
[quote name="wezer"][quote name="ariel b."]oczywiście nikt z opozycji nie ma takiego ciągu na kasę jak adam i to jest bezsporne a pan panie Kycia niech się lepiej nie ośmiesza startem w wyborach - żenada...[/quote]każdy może startować nawet Szczerbań i Drzazga to Kycia też[/quote]większość kozaczy a skryta jest pod nickami, tak to można opluwać każdego czego się czepiacie Kyci miał ODWAGĘ i wystartował przecież nikt WAM NIE BRONI TEŻ WYSTARTOWAĆ, a nie tylko szczekać!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 61%  242
jeżeli Adam Pawlicki jest już oficjalnie przestępcą to może czas na jego współpracowników - czyżby nie wiedzieli o jego wałkach? buhaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 52%  241
ponieważ wiceburmistrz został bez pracy w wyniku nieporozumienia oczywiście proponuję byśmy podarowali mu od siebie coś na święta coś co mamy najcenniejszego np.karnet do aquaparku lub kodeks honorowy samorządowca ...wesołych świąt bufony z ZJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  240
[quote name="smad"]Nie chciałbym by burmistrza zamiast mieszkańców wybierał nam konglomerat sędziowsko-prawniczy. Dlatego mam szczególny apel do dziennikarzy GJ o wyjątkowe wyczulenie w najbliższym czasie - miejcie oczy i uszy szeroko otwarte a umysły nie skażone nienawiścią. Obyśmy nie obudzili się po wyborach z ręką w nocniku, a dżumę nie zastąpili sobie cholerą. Jak już musimy wybierać to wybierzmy jakiegoś przyzwoitego człowieka.[/quote]smad- juz kiedyś mówiłem, że z takimi ludźmi jak Ty fajnie się rozmawia. Myslę, że znam takiego człowieka , o którym piszesz lecz on nie jest medialny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 92%  239
mam nadzieje ze nowy burmistrz teraz wszystkich niewyuczonych nierobów w biurach w ZGO na witaszyczkach wypieprzy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  238
Nie chciałbym by burmistrza zamiast mieszkańców wybierał nam konglomerat sędziowsko-prawniczy. Dlatego mam szczególny apel do dziennikarzy GJ o wyjątkowe wyczulenie w najbliższym czasie - miejcie oczy i uszy szeroko otwarte a umysły nie skażone nienawiścią. Obyśmy nie obudzili się po wyborach z ręką w nocniku, a dżumę nie zastąpili sobie cholerą. Jak już musimy wybierać to wybierzmy jakiegoś przyzwoitego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  237
[quote name="ariel b."]oczywiście nikt z opozycji nie ma takiego ciągu na kasę jak adam i to jest bezsporne a pan panie Kycia niech się lepiej nie ośmiesza startem w wyborach - żenada...[/quote]każdy może startować nawet Szczerbań i Drzazga to Kycia też
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  236
Do Wezyra.Kreatywnośc w dobrym i złym tego słowa znaczeniu.Dariusz Kycia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 42%  235
oczywiście nikt z opozycji nie ma takiego ciągu na kasę jak adam i to jest bezsporne a pan panie Kycia niech się lepiej nie ośmiesza startem w wyborach - żenada...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  234
[quote name="DARIUSZ"]Bardziej niż na karze dla Adama Pawlickiego zalezy mi na karze dla ludzi,którzy czerpali korzyści z jego władzy z jego sukcesów jak pasożyty bez honoru,godności bez zasad.On tak jak sobie umożliwił im ich sukces.Bez niegobyliby nikim.Teraz wszyscy rzucą się na niego jak wściekłe zwierzeta.Znam A.P od 20 lat posiada on oprócz rzeczy z którymi walczyłem od kilku lat jedną ceche której żaden z tzw.opozycji nigdy nie będzie posiadał.Z tym się człowiek rodzi tego nie można kupic udac, że to się ma. Dariusz Kycia[/quote]co to za cecha??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 78%  233
Bardziej niż na karze dla Adama Pawlickiego zalezy mi na karze dla ludzi,którzy czerpali korzyści z jego władzy z jego sukcesów jak pasożyty bez honoru,godności bez zasad.On tak jak sobie umożliwił im ich sukces.Bez niegobyliby nikim.Teraz wszyscy rzucą się na niego jak wściekłe zwierzeta.Znam A.P od 20 lat posiada on oprócz rzeczy z którymi walczyłem od kilku lat jedną ceche której żaden z tzw.opozycji nigdy nie będzie posiadał.Z tym się człowiek rodzi tego nie można kupic udac, że to się ma. Dariusz Kycia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  232
[quote name="Renter"]Śmieszne według niektórych wszyscy są winni w tym: sędzia, adwokat, prokurator, cykliści, żydzi, przeciwnicy polityczni tylko Wasze słońce AP jest niewinny. Wyrok jest wyrokiem i nie ma co dyskutować a o kasacji zapomnijcie ;-)[/quote]dokładnie 100% racji kogo zj wystawi na burmistrza lepiej o tym podyskutujmy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  231
[quote name="reogra"][quote name="wezer"][quote name="reogra"]czy decyzje o wyrouk skazujacy MOZE PODJAC znajoma osoby,ktora jest jakby konkurencja polityczna dla Pawlickiego?[/quote]może wyrok wydaje sąd w osobie sędziego, sądy są nie zawisłe a sędzia składa przysięgę to tak jakby leczył cię lekarz który jest twoim osobistym śmiertelnym wrogiem on musi cię leczyć jak tylko potrafi, bez względu na wszystko[/quote]ludzie sa tylko ludzmi,a zobacz takie zachowanie,to idealny przepis na smierc polityczna konkurencji...[/quote]trudno jako burmistrz mógł nie mieszać się do biznesu to nie jego miejsce było zresztą jego zachowanie w ostatnich tygodniach zbudzało do niego nienawiść ludzi Drzazga i ostentacyjne mizianie się z nowo wybranym starostą, przypomnę, że to tak samo jakby ze starosta miział się burmistrz Żerkowa,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 53%  230
Śmieszne według niektórych wszyscy są winni w tym: sędzia, adwokat, prokurator, cykliści, żydzi, przeciwnicy polityczni tylko Wasze słońce AP jest niewinny. Wyrok jest wyrokiem i nie ma co dyskutować a o kasacji zapomnijcie ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 88%  229
[quote name="wezer"][quote name="reogra"]czy decyzje o wyrouk skazujacy MOZE PODJAC znajoma osoby,ktora jest jakby konkurencja polityczna dla Pawlickiego?[/quote]może wyrok wydaje sąd w osobie sędziego, sądy są nie zawisłe a sędzia składa przysięgę to tak jakby leczył cię lekarz który jest twoim osobistym śmiertelnym wrogiem on musi cię leczyć jak tylko potrafi, bez względu na wszystko[/quote]ludzie sa tylko ludzmi,a zobacz takie zachowanie,to idealny przepis na smierc polityczna konkurencji...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  228
[quote name="reogra"]czy decyzje o wyrouk skazujacy MOZE PODJAC znajoma osoby,ktora jest jakby konkurencja polityczna dla Pawlickiego?[/quote]może wyrok wydaje sąd w osobie sędziego, sądy są nie zawisłe a sędzia składa przysięgę to tak jakby leczył cię lekarz który jest twoim osobistym śmiertelnym wrogiem on musi cię leczyć jak tylko potrafi, bez względu na wszystko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 88%  227
czy decyzje o wyrouk skazujacy MOZE PODJAC znajoma osoby,ktora jest jakby konkurencja polityczna dla Pawlickiego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 46%  226
[quote name="henry"]Proponuje, aby ZJ lub sam Adam P. zapłacił nam podatnikom, za kolejne wybory jakie nam zafundowali. Teraz cała Polska będzie się z Jarocina śmiać, że mamy burmistrza, którego kadencja była najkrótsza w Polsce.Adamie P. -DZIĘKUJEMY!! :sad:[/quote]Bierz pod uwagę to, że ile lat był burmistrzem i co zrobi dla naszego miasta ( zrobił bardzo dużo! ) . Tak jak wcześniej ktoś napisał, będą kolejne wybory. Więcej na TVN24 .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  225
[quote name="bee"][quote name="Sebastian Rączka"]Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? [/quote]Tragedia to jest wtedy, jak ktoś poważnie zachoruje, umrze, spali mu się dom, a nie jak robisz wałki i dostajesz zasłużoną karę do jasnej anielki!!![/quote]o właśnie masz 100% racji nikt burmistrzowi byłemu krzywdy nie robi normalna sprawa zrobiłeś źle musisz ponieść karę a niektórzy tak jakby burmistrza skazali an śmierć się zachowują wszyscy w życiu musimy ponosić konsekwencje swoich czynów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  224
:lol: :lol: :lol: :P :P :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 74%  223
[quote name="Ciechowski"][quote name="borowiec"]Ta sędzina pracowała też w sądzie w Jarocinie. Osoba, która robi wam pranie mózgu dobrze ją zna.[/quote]Kto ja zna??[/quote]Martuzalcka przeciez pracuje w sadzie tez
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 85%  222
[quote name="borowiec"]Ta sędzina pracowała też w sądzie w Jarocinie. Osoba, która robi wam pranie mózgu dobrze ją zna.[/quote]Kto ja zna??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 86%  221
[quote name="reogra"][quote name="magister blokers"]nosil wilk razy kilka i poniesli takze wilka :lol: co teraz bedzie mops robil? wyzyje z pensji radnego? i co [usunięto] z ziemi? teraz uwazniej wyszukujcie na forum nieprzychylnych wam komentarzy,i robcie sprawy,moze jakas wygracie :lol: jak chcece moje dane to sie nie trudzcie ,sam moge wam je podac :-)[/quote]to podaj swoje dane,jak jestes taki mądry[/quote] no odaj swoje dane:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 92%  220
Jak się rozwnie sytuacja w Radzie Miasta? Czy głosy oddane na Adama są ważne i przechodzą na drugą osobe z listy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 74%  219
Kiedy Pawlicki wygrał kilka lat temu cieszyłam się, bo wniosł powiew świeżości i młodej energii... dziś był już tylko butnym snobem. Wiele tracił przy bliższym poznaniu, a ludzi traktował jak śmieci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  218
[quote name="Ringo"]Osobiście proponuję na burmistrza człowieka spokojnego zrównoważonego,wywodzącego się z domu o tradycjach patriotyzmu lokalnego, tą osobą jest Pan Marek Tobolski, człowiek katalizator. Proponuję członkom Ziemi Jarocinskiej przemyślenie tej propozycji . Na pewno Pan Marek jest szanowany przez młodzież. Trzeba poczekać na ostateczny wynik jaki przyniósł wyrok na Pana Adama. Korzystając z okazji życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spokojnego i szczęśliwego Nowego Roku 2011,aby nasza społeczność doznała upragnionego spokoju w czasie zarządzania naszym Miastem.[/quote]Marek na burmistrza ? I w Jarocinie status quo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  217
Odnośnie kasacji ;-) http://forumprawne.org/prawo-k...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  216
[quote name="reogra"][quote name="piotr"]regora,to ty malo w zyciu widzialas(es)[/quote]To teraz wiadomo, czemu tak opozycja odwlekała zaprzysiężenie. Czekali na wyroku.ale skad wiedzieli,ze taki bedzie wyrok/???a zachowywali sie jakby wiedzieli[/quote]Zapytaj radnych ZJ dlaczego 4 lata temu blokowali wygaśnięcie mandatu radnemu ,który zmarł to zrozumiesz.Historia lubi się powtarzać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  215
[quote name="Mart"]Tyle nienawiści w ludziach, za głowę się łapię gdy to czytam... Przecież potrzebni są ludzie, którzy chcą sprawować władze, nie wszyscy się do tego nadają, zwykle tylko złorzeczyć potrafią nie mając pojęcia o czym mówią. Współczuję Adamowi Pawlickiemu, Robertowi Kaźmierczakiowi, za ich rządów Jarocin był bardziej młodzieżowy, postępowy. Było kilka wpadek, zagrań pod publiczkę ( kalosze , laptopy), ale kto tego w końcu nie robi. Teraz czeka nas powrót do przeszłości ?[/quote]Oj Marta ,chyba nie mieszkasz w Jarocinie .Po za akcjami propagandowymi nic się tu nie dzieje.Zrobieniem chodników nie można mierzyć dokonań władzy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  214
To forum czyli ludziska się tu wypowiadający są antyreklamą dla Jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  213
[quote name="KOLEJORZ"]rączka TO KIBIC WIDZEWA A JEGO KUMPEL kostka KIBIC TARNOWA![/quote]Bo Widzew zawsze był jest i będzie lepszy od Kuchenkorza!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  212
Pawlickiego to ja bym jeszcze wytoczył proces o psucie wizerunku gminy - burmistrz skazany - jak można taką negatywną reklamę robić gminie i miastu w którym do niedawna wszystko grało a teraz jest free wolne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 47%  211
WSTYD I TYLE:) Na pewno trzeci raz nie będę głosował zakute łby.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 76%  210
[quote name="Sebastian Rączka"]Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? [/quote]Tragedia to jest wtedy, jak ktoś poważnie zachoruje, umrze, spali mu się dom, a nie jak robisz wałki i dostajesz zasłużoną karę do jasnej anielki!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  209
Kto biskupa przywita???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  208
Trzeba to wszystko wyciszyć, uspokoić emocje,opluwaniem i wyśmieszaniem nie poprawimy wizerunku w naszym mieście. Co do dalszych propozycji na burmistrza,jest to sprawa do omówienia w rodzinnym gronie, tylko nie w święta, opluwanie stowarzyszenia ziemia jarocińska wydaje się śmieszne prawie każdy pośrednio jest związany z tym stowarzyszeniem, dlatego że nie zawsze szef się liczy ale pośredni członkowie. Osobiście proponuję na burmistrza człowieka spokojnego zrównoważonego,wywodzącego się z domu o tradycjach patriotyzmu lokalnego, tą osobą jest Pan Marek Tobolski, człowiek katalizator. Proponuję członkom Ziemi Jarocinskiej przemyślenie tej propozycji . Na pewno Pan Marek jest szanowany przez młodzież. Trzeba poczekać na ostateczny wynik jaki przyniósł wyrok na Pana Adama. Korzystając z okazji życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spokojnego i szczęśliwego Nowego Roku 2011,aby nasza społeczność doznała upragnionego spokoju w czasie zarządzania naszym Miastem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 59%  207
Nadszedł dzień sądu ostatecznego, drżyjcie wazeliniarze, ręka przeznaczenmia was prędzej czy później dopadnie!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 9%  206
GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!GIBASIEWICZ NA BURMISTRZA !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  205
czy pan Pawlicki ma jeszcze profil na facebooku? bo jakos nie widze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 59%  204
Już widzę to beznadziejną walkę beznadziejnych kandydatów na stołek :( zatracą cały dotychczasowy dorobek.Cała partyjką startujących w 1 turze się rozleci bo będą wszyscy startować. Teraz wyjdzie cała prawda jak się (nie) wspierali !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  203
Panie Adamie był Pan najlepszym burmistrzem jakiego Gmina mogła sobie życzyć. Zrobił Pan mnóstwo dobrej roboty dla mieszkańców i miasta. Przykro mi że tak wyszło. Jesteśmy z Panem. Powodzenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  202
Na tym forum jest jak na czacie xd. :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 81%  201
Adam na okładkach gazet. Tylko pogratulować!!! Ale że Pani doktor to popiera to się dziwie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  200
Głos WielkopolskiW toku dochodzenia ustalono, że aby to ukryć w dniu poprzedzającym powołanie nowej spółki, wartość zapasów zmniejszyła się z kwoty 179.861 zł do zera, natomiast wartość środków stałych wzrosła do kwoty 458 tys. zł. W tej sytuacji sąd uznał Adama Pawlickiego i jego żonę winnymi działania na niekorzyść spółki Newco LPG Consulting, zarzucając im, że zamiarem oskarżonych było wykorzystanie nadarzającej się okazji do osiągnięcia jak największych korzyści. Adam Pawlicki, któremu przysługuje kasacja do Sądu Najwyższego, nie chciał się wczoraj wypowiadać. http://www.gloswielkopolski.pl...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 68%  199
Józef Stalin mawiał.Dajcie mi człowieka,a paragraf na niego się znajdzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  198
http://www.tvn24.pl/-1,1686816...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 59%  197
[quote name="piotr"]regora,to ty malo w zyciu widzialas(es)[/quote]To teraz wiadomo, czemu tak opozycja odwlekała zaprzysiężenie. Czekali na wyroku.ale skad wiedzieli,ze taki bedzie wyrok/???a zachowywali sie jakby wiedzieli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  196
regora,to ty malo w zyciu widzialas(es)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 81%  195
"nie to.wiec co??? juz wiem-do miasta zawitał nowy szeryf o imieniu sprawiedliwosc :-)[/quote]" nie sprawiedliwosc tylko sąd,bo w sądzie nie ma sprawieliosci,w sądzie prosze Pana jest sąd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  194
http://www.pb.pl/a/2010/12/20/... Kościelniak..sędzina,czy to ta znajoma Pana NACZELNEGO?CZy ona jest z Jarocina?nazwisko znane skads..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 53%  193
no prosze nie bylo mnie raptem pare dni w free wolnym jarocinie a tyle sie zmienilo jak wrocilem,juz na wjezdzie to miasto wydawalo mi sie jakies bardziej sloneczne niz inne,drogi mniej slizgie niz w innych miejscach w Polsce,zwierzeta jakby zaczely mowic ludzkim glosem,podsklepowe pijaczki wygladaly na prezesow miejskich spolek,swiatelka z choinki na rynku zaczely bic niespotykanym blaskiem,jarocinskie linie autobusowe dowozily paezerow predkoscia tgw,zatroskana mina meszczyzny? z bilbordu -bo zupa byla za slona-przypminala twarz Pana Roberta K. ,wtedy ogarnelo mnie dziwne uczucie ze cos tu nie gra,ze za duzo tu dobrego jak na jeden raz.wiec zaczalem kombinowac,czyzby drzazga oprzytomnial?nie to nie to.czyzby "ktos" przestał pic.nie to tez nie to.czyzby Pan Przemysła"pracus"wzniosl sie na wyzyny swojego honoru i zrezygnowal pobieranie ogromnej pensji mimo braku zaufania od spoleczenstwa.to napewno nie to.wiec co??? juz wiem-do miasta zawitał nowy szeryf o imieniu sprawiedliwosc :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  192
rączka TO KIBIC WIDZEWA A JEGO KUMPEL kostka KIBIC TARNOWA!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  191
[quote name="magister blokers"]juz wiem mam z tej patowej sytuacji wyjscie pawlickiemu sie zalatwi robote w spolkowym solarium(bedzie mial chlopina przynajmniej zlaczone przyjemne z pozytecznym) kazmierczak moze wystpic w nastepnej edycji top models a gibasiewicz moze zostac stolarzem bo na debacie dobrze mu szlo z dyktami ;-) a asystent burmistrza,przeraszam bylego burmistrza :lol: ,coz zostanie bylym asystentem burmistrza ;-) ale chlopak tez ladny to sobie robote znajdzie chodzmy u genrala na rynku w tym podziemiach od srony czytelni pod ratuszem,i przynajmniej bedzie caly czas zwaizany z maistem :lol:[/quote]a co jestes brzydki i zazdroscisz?nie widziałem jeszcze ładnej babci klozetowej,ani ładnego dziadka klozetowego,a więc magister masz szanse
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  190
[quote name="magister blokers"]nosil wilk razy kilka i poniesli takze wilka :lol: co teraz bedzie mops robil? wyzyje z pensji radnego? i co [usunięto] z ziemi? teraz uwazniej wyszukujcie na forum nieprzychylnych wam komentarzy,i robcie sprawy,moze jakas wygracie :lol: jak chcece moje dane to sie nie trudzcie ,sam moge wam je podac :-)[/quote]to podaj swoje dane,jak jestes taki mądry
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 88%  189
[quote name="borowiec"]Ta sędzina pracowała też w sądzie w Jarocinie. Osoba, która robi wam pranie mózgu dobrze ją zna.[/quote]czyli ,ze sędzina zna naczelnego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  188
ha ha leper w jarocinie (opalony i skazany)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  187
Ta sędzina pracowała też w sądzie w Jarocinie. Osoba, która robi wam pranie mózgu dobrze ją zna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  186
http://www.tvn24.pl/-1,1686816...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 0%  185
[quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="genas"][quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]w toku to są rozmowy Pawlicki jest prawomocnie skazanym !!!!![/quote]Brawo genas ktoś kto zna się na 'rzecy" a nie plecie bzdury jak jakiś berciak pewnie bez skonczonej nawet podstawówki[/quote]Ty analfabeto wtóry poczytaj co napisałem parę postów wyżej[/quote]Ja nie mam zamiaru "prowadzić rozmowy" na twoim poziomie, kiedys obiecałem to na tym forum. Kozaku co się ukrywa pod nickiem nawet jak skazali Adama P.[/quote]Widzisz brak argumentów, wiedzy, ograniczona umiejętność wysławiania się cały Ty[/quote]Tak masz rację. KOZAKU z ukrycia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  184
To nie miasto /fri/jerów, nie kupujemy bajerów! Tak będę krzyczał!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  183
Żyję nadzieją, że pan Stanisław Martuzalski wystartuje w wyborach na burmistrza Jarocina. Ma mój głos...jak i wielu innych osób!!!!! Panie Stanisławie liczymy na Pana!!!!!!!!! :-) Mam również nadzieję- że niektórzy - Pawlicki, Kaźmierczak oraz Gibasiewicz przeszli lekcję pokory - zachowanie na sesji rady powiatu podczas wyboru nowego starosty było doprawdy żenujące...A ogólnie WESOŁYCH ŚWIĄT OD BARANKA!!! :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  182
[quote name="smad"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="smad"][quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote] Dobrze to napisałeś. Dlatego ja już chyba nie jestem katolikiem.. Nie potrafię chwycić toporka by urżnąć łeb bliźniemu.. Po prostu nie potrafię.[/quote]Masz u mnie szacunek za szczerość ale je JESTEM KATOLIKIEM choc "ułomnym"![/quote] Cenię to że trzymasz się prawdziwych idei, idei jakie wyznajesz, a nie skręcasz ku faszyzmowi.[/quote]Smad JA już TAM BYŁEM!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  181
Podobno w tym roku sylwester na rynku we włoskich rytmach......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  180
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="genas"][quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]w toku to są rozmowy Pawlicki jest prawomocnie skazanym !!!!![/quote]Brawo genas ktoś kto zna się na 'rzecy" a nie plecie bzdury jak jakiś berciak pewnie bez skonczonej nawet podstawówki[/quote]Ty analfabeto wtóry poczytaj co napisałem parę postów wyżej[/quote]Ja nie mam zamiaru "prowadzić rozmowy" na twoim poziomie, kiedys obiecałem to na tym forum. Kozaku co się ukrywa pod nickiem nawet jak skazali Adama P.[/quote]Widzisz brak argumentów, wiedzy, ograniczona umiejętność wysławiania się cały Ty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 9%  179
[quote name="STALIN"]WRESZCIE KOMUNA WRÓCI. NIECH ŻYJE CZERWONY JAROCIN!!![/quote]Ja lubie czerwony kolor. Przecierz Widzew gra często na czerwono!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  178
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="smad"][quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote] Dobrze to napisałeś. Dlatego ja już chyba nie jestem katolikiem.. Nie potrafię chwycić toporka by urżnąć łeb bliźniemu.. Po prostu nie potrafię.[/quote]Masz u mnie szacunek za szczerość ale je JESTEM KATOLIKIEM choc "ułomnym"![/quote] Cenię to że trzymasz się prawdziwych idei, idei jakie wyznajesz, a nie skręcasz ku faszyzmowi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  177
WRESZCIE KOMUNA WRÓCI. NIECH ŻYJE CZERWONY JAROCIN!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 11%  176
[quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="genas"][quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]w toku to są rozmowy Pawlicki jest prawomocnie skazanym !!!!![/quote]Brawo genas ktoś kto zna się na 'rzecy" a nie plecie bzdury jak jakiś berciak pewnie bez skonczonej nawet podstawówki[/quote]Ty analfabeto wtóry poczytaj co napisałem parę postów wyżej[/quote]Ja nie mam zamiaru "prowadzić rozmowy" na twoim poziomie, kiedys obiecałem to na tym forum. Kozaku co się ukrywa pod nickiem nawet jak skazali Adama P.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  175
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="genas"][quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]w toku to są rozmowy Pawlicki jest prawomocnie skazanym !!!!![/quote]Brawo genas ktoś kto zna się na 'rzecy" a nie plecie bzdury jak jakiś berciak pewnie bez skonczonej nawet podstawówki[/quote]Ty analfabeto wtóry poczytaj co napisałem parę postów wyżej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 13%  174
[quote name="smad"][quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote] Dobrze to napisałeś. Dlatego ja już chyba nie jestem katolikiem.. Nie potrafię chwycić toporka by urżnąć łeb bliźniemu.. Po prostu nie potrafię.[/quote]Masz u mnie szacunek za szczerość ale je JESTEM KATOLIKIEM choc "ułomnym"!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  173
[quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote] Dobrze to napisałeś. Dlatego ja już chyba nie jestem katolikiem.. Nie potrafię chwycić toporka by urżnąć łeb bliźniemu.. Po prostu nie potrafię.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 9%  172
[quote name="genas"][quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]w toku to są rozmowy Pawlicki jest prawomocnie skazanym !!!!![/quote]Brawo genas ktoś kto zna się na 'rzecy" a nie plecie bzdury jak jakiś berciak pewnie bez skonczonej nawet podstawówki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 73%  171
wreszcie nie bede widział tego [usunięto] w A8-ce wiecznie z telefonem przy uchu. Dziwnym trafem policja nie reaguje. Ze o wjezdzie na rynek nie wspomnę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  170
[quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]w toku to są rozmowy Pawlicki jest prawomocnie skazanym !!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  169
Raczke trzeba ignorować odizolować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  168
20 grudnia 2010 roku pańskiego nadeszła nowa era koniec rządu księcia Adama pora posprzątać Jarocin ciekawe czy w brico maja wiecej łopat do odsnieżania bo teraz i ludzi do pracy będzie wiecej zwłaszcza tych w krawatach... pozdro dla naszych włodarzy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 6%  167
[quote name="Jarociniak"]Rączka znowu szczekać zaczął? Ciekawe na jak długo.[/quote]tak długo jak bedzie miał coś do powiedzenia takim głabom jak ty!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 35%  166
do berciak - mnie każdy zna i zna moje opinie na jego temat a ty nie masz odwagi się nawet podpisać. KOZAKU!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  165
Rączka znowu szczekać zaczął? Ciekawe na jak długo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 46%  164
[quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"][quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote]Idź ty już spać bo normalnie łapy opadają jak się ciebie czyta.[/quote]to zacznij używać mózgu a wtedy nie bęą Ci "łapy" opadały[/quote]Człowieku granatem od pługa na silę oderwany jesteś[/quote]być może ale co robiłeś przez cztery lata? teraz jesteś kozak jak Go skazali?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  163
Jak śmiesznie teraz brzmi klip ze strony jarocin.pl - ... być wolnym ...Pewnie szykuje się desant na stołki w starostwie, Mops może zreformować jakiś wiejski dom kultury teraz. Taki fachowiec nie powienien się marnować....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  162
[quote name="Sebastian Rączka"][quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote]Idź ty już spać bo normalnie łapy opadają jak się ciebie czyta.[/quote]to zacznij używać mózgu a wtedy nie bęą Ci "łapy" opadały[/quote]Człowieku granatem od pługa na silę oderwany jesteś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  161
[quote name="berciak"][quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote]Idź ty już spać bo normalnie łapy opadają jak się ciebie czyta.[/quote]to zacznij używać mózgu a wtedy nie bęą Ci "łapy" opadały
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  160
[quote name="Sebastian Rączka"]chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie![/quote]Idź ty już spać bo normalnie łapy opadają jak się ciebie czyta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  159
chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem stronnikiem Adama Pawlickiego. Nie będę mówił, iże jest mi przykro, że dostał wyrok ale tylu z Was mieni się Katolikami i cieszycie się z tragedii osoby? Ja go nie lubię ale to tyle i cieszę się z tego, że przepadł ale nie mozna "kopać leżącego" przepadł i tyle teraz myślcie co zrobić dla DOBRA JAROCINA! a ha "nie śmiej się dziakdu z czyjegoś przypadku" mnie Adam zniszczył ale ja nie bedę GO KOPAŁ, to nie mój poziom. Pozdrawiam myślących o Jarocinie a nie o vendetcie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  158
HURRA!!!!! :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 53%  157
cytuję berciak: Burmistrzowi nie przysługuje kasacja, bo wyrok jest w zawieszeniu. to już jest koniec.No i Bogu niech będą dzięki! Witaj nowa ero Jarocina! Najlepszy prezent na święta.Pozdrawiam wszystkich podobnie myślących!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  156
[quote name="berciak"][quote name="anna"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]Burmistrzowi nie przysługuje kasacja, bo wyrok jest w zawieszeniu. to już jest koniec.[/quote]Nie do końca masz rację. To nie jedyna podstawa kasacyjna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 83%  155
[quote name="Michał"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]Sprawa jest prawomocnie zakończona. Skarga kasacyjna to środek nadzwyczajny i nie wiadomo czy w tym przypadku przysługuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  154
[quote name="anna"]Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...[/quote]Burmistrzowi nie przysługuje kasacja, bo wyrok jest w zawieszeniu. to już jest koniec.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 57%  153
:D :D :D Jarocin FREE WOLNE MIASTO ( free znaczy wolny ) no faktycznie aktualne hasło :)info dla wszystkich prezesów i innych zainteresowanych, urząd pracy mieści się na ulicy hallera, wasz czas wreszcie minął
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  152
Jarociniacy chcieli się uwolnić od rządów Pawlickiego, co pokazały wyniki - brak zwycięstwa w I turze, a w II turze tylko malutka przewaga Pawlickiego. Jednak wielu ludziom zależało żeby nadal rządził ze względu na dobre posadki i tyle.Mam nadzieję, że w tej sytuacji jednak zmienią się rządy bez względu na sprawę kasacyjną. Jak sprawiedliwość to do końca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  151
Choinka na SWIETA 30 zł karp zywy 1kg 13zł mina MOBSIKA po uprawomocnieniu sie wyroku BEZCENNA!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 83%  150
[quote name="ttdt"]o już na tvn24 piszą o Adamie P. :)[/quote]Wyborcza i Głos Wielkopolski też.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  149
[quote name="Petroniusz"]Teraz już wiemy jak będziemy mogli nazywać Pawlickiego w 2011 : SKAZANYNiech żyje Sąd. Wreszcie Jarocin został uwolniony od tego człowieka.[/quote]tylko dlaczego sami Jarociniacy sie nie uwolnili od niego w wyborach mieli tylu kandydatow do wyboru po za nim ?? sąd musi błędy wyborców naprawiać burmistrz został skazany za swoje przestępstwo gospodarcze, a nie za to że był złym burmistrzem Jarocin chciał złego burmistrza chore.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  148
Teraz już wiemy jak będziemy mogli nazywać Pawlickiego w 2011 : SKAZANYNiech żyje Sąd. Wreszcie Jarocin został uwolniony od tego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  147
o już na tvn24 piszą o Adamie P. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  146
www.prasowki.org...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 58%  145
Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...Cytuj Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość bo żyć się w tym mieście nie da jak stanie się inaczej. Tonący brzytwy się chwyta....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 43%  144
Sądy, sądy.. Zniknie grawitacja, fale elektromagnetyczne przestaną nieść energię, światło przekroczy prędkość świetlną, a sądy w Polsce się ostaną niezmiennie. To taka nierozerwalna struktura - ewenement fizyki prawie że. Co do postów tu się pojawiających, pomijam te pisane z pianą na ustach (sam miałem wiele zastrzeżeń co do rządów Adama, ale jednak wścieklizny nie załapałem) dziwnie jakoś dużo jest tu zwolenników Pana Stanisława Martuzalskiego? Ok, rozumiem, równie dużo wyjdzie teraz na miasto przekonać nie nas do Niego, a mieszkańców. Bo, jak dotychczas, kiepsko z tym przekonaniem jest..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 58%  143
[quote name="Mart"]Tyle nienawiści w ludziach, za głowę się łapię gdy to czytam... Przecież potrzebni są ludzie, którzy chcą sprawować władze, nie wszyscy się do tego nadają, zwykle tylko złorzeczyć potrafią nie mając pojęcia o czym mówią. Współczuję Adamowi Pawlickiemu, Robertowi Kaźmierczakiowi, za ich rządów Jarocin był bardziej młodzieżowy, postępowy. Było kilka wpadek, zagrań pod publiczkę ( kalosze , laptopy), ale kto tego w końcu nie robi. Teraz czeka nas powrót do przeszłości ?[/quote]nie martw się nawet jak lubisz jakąś partię lub ugrupowanie czy stowarzyszenie to dobrze dla tej partii czy stowarzyszenia jak czasem trochę straci władzy, będzie dobrze świat się nie zawali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  142
Drzazga jako emeryt z emeryturą dobrą na pewno nie zostałby burmistrzem dla pieniędzy bo pensja burmistrza nieznacznie przewyższała jego emeryturę, co do katechety hm gdyby tylko biskup pozwolił to może by vice został i by dorabiał jako nauczyciel religii, ale to mówię decyzja leży w gestii biskupa czy pozwoli, ale może my jako lud poprosimy o audiencje u biskupa ?? i wstawimy się za katechetą i jeszcze ten ksiądz od Franciszkanów też musi za agitowanie za Adamem do biskupa pojechać i dostać jakąś posadę miejską czas na kler w urzędzie miasta, czyli Drzazga burmistrz, katecheta vice, a ksiądz od Franciszkanów też vice,[usunięto]:lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 41%  141
Tyle nienawiści w ludziach, za głowę się łapię gdy to czytam... Przecież potrzebni są ludzie, którzy chcą sprawować władze, nie wszyscy się do tego nadają, zwykle tylko złorzeczyć potrafią nie mając pojęcia o czym mówią. Współczuję Adamowi Pawlickiemu, Robertowi Kaźmierczakiowi, za ich rządów Jarocin był bardziej młodzieżowy, postępowy. Było kilka wpadek, zagrań pod publiczkę ( kalosze , laptopy), ale kto tego w końcu nie robi. Teraz czeka nas powrót do przeszłości ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 27%  140
Jak można przeczytać na stronie www.jarocin.pl... burmistrz Adam Pawlicki wystąpi ze skargą kasacyjną do Sądu Najwyższego, więc sprawa jest cały czas w toku...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  139
w jakim kierunku mopsik pobieral nauki moze mu zalatwie prace
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  138
Święta się zbliżają. Dla jednych to czas spokoju i ciszy. Dla innych czas radości. Kończy się rok 2010. Jedni będą go wspominać z radością inni ze smutkiem, jeszcze inni rozmyślać co przyniesie nowy - 2011. Myślę, że w każdej grupie są mieszkańcy Gminy Jarocin, choć najwięcej w tej ostatniej. Kto zostanie Burmistrzem, jakie przetasowania nastąpią w Radzie Powiatu a może i Gminy? Kto straci stanowisko, kto obejmie urząd itp.itd. Bo to nieuchronna przyszłość. A te emocje zafundowaliśmy sobie sami. My Wyborcy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 52%  137
dziękuje za prezent na święta :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  136
wie ktoś, dlaczego Pan Stanisław nie kandyduje? jak dla mnie jest jedynym godnym człowiekiem tego stanowiska... nie to co jacyś niedojrzali młodzieńcy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  135
juz wiem mam z tej patowej sytuacji wyjscie pawlickiemu sie zalatwi robote w spolkowym solarium(bedzie mial chlopina przynajmniej zlaczone przyjemne z pozytecznym) kazmierczak moze wystpic w nastepnej edycji top models a gibasiewicz moze zostac stolarzem bo na debacie dobrze mu szlo z dyktami ;-) a asystent burmistrza,przeraszam bylego burmistrza :lol: ,coz zostanie bylym asystentem burmistrza ;-) ale chlopak tez ladny to sobie robote znajdzie chodzmy u genrala na rynku w tym podziemiach od srony czytelni pod ratuszem,i przynajmniej bedzie caly czas zwaizany z maistem :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 79%  134
Hurra! Napieralski znów sobie przypomni gdzie leży Jarocin. A ja juz myślałem, że pochyli się nad losem jarocińskiej rodziny dopiero za 4 lata.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 61%  133
panie mopsie pan sie nie boi caly jarocin za panem stoi!!!! :lol: :lol: :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 56%  132
regora ja tez sie smieje czy pierwszy czy ostani ale sie smieje :lol: a tak na marginesie ziemia sie smaila przez ostatnie dwa tygodnie ,ale wyszlo ze tanimi machlojkami sie nie wygrywa :lol: ,dlatego sie smieje jeszcze glosniej :lol: ,i pozdrawiam japi!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  131
nosil wilk razy kilka i poniesli takze wilka :lol: co teraz bedzie mops robil? wyzyje z pensji radnego? i co [usunięto] z ziemi? teraz uwazniej wyszukujcie na forum nieprzychylnych wam komentarzy,i robcie sprawy,moze jakas wygracie :lol: jak chcece moje dane to sie nie trudzcie ,sam moge wam je podac :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  130
[quote name="Brydzia"][quote name="henryk"][usunięto][/quote]Jesteście śmieszni i beznadziejniiiii , pewnie teraz każdy kto pracuje w społkach lub przez pana opalonego miał załatwioną prace to porami trzęsie ze zostanie wywalony z ciepłej posadki niech wreszcie nowi włodarze zrobią porządek i usuną wszystkich ktorzy aby czerpali korzyscii ze stanowiska($$$) a nic nie wznosili dla dobra mieszkańców PANU ADAMOWI I JEGO BRYGADZIE DZIEKUJEMY NA ZAWSZE .... OLIWA JEST ZAWSZE SPRAWIEDLIWA HA HA HA :))))[/quote]ale uwazaj bo ten sie smieje co sie smieje ostatno
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 52%  129
Hello! Mam nadzieję, że wystartuje MArtuzalski i te wybory wygra. Było mi szkoda, że nie pozostał starostą!! Spytacie dlaczego ???? A dlatego, że znam go od czasów kiedy chodziłem do podstawówki. Był wtedy jednym z opiekunów klubu judo IPPON. Wobec nas młodych chłopaków był zawsze uczciwy i nie rżnął głupa jak wielu innych działaczy. Do dziś zresztą sie nie zmienił i uważam, że Jarocin zyska jeśli zostanie burmistrzem. Ja trzymam za niego kciuku, a reszta mieszkańców Jarocina niech kieruje się swoim rozumem. Pozdrawiam!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  128
http://www.jarocin.pl...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 78%  127
Ponowne wybory nie są kosztem naszej gminy. Państwowa Komisja Wyborcza ma środki zarezerwowane wcześniej w budżecie na takie cele. Zresztą jeden przekręt za rządów SLD lub kosztowne ustawy PIS w celu podlizania się wyborcom kosztowały nas podatników 1000 razy więcej!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  126
Ciekawe czy w Capi o tym napiszą???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 76%  125
[quote name="MIQLEO"]Dla tych co twierdza że tak pięknie w Jarocinie, to powiem krótko nigdy nie pisali projektów unijnych, nie musi być to mister Pawlicki, moze być to jełop mający dwóch prawników za pół cenny. I tak będzie to 100 razy uczciwiej niż dotychczas. Na prezent chcę zobaczyć minę Mobsika, który się dowiedział o nowinie.[/quote]Mina Mopsika bezcenna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 74%  124
A może ma ktoś SS miny Mobsika po nowinie. :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  123
Opalony zapłać teraz za 2 tury, bo kadęcia była zbyd krótka. :D :D :D :D :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 68%  122
Dla tych co twierdza że tak pięknie w Jarocinie, to powiem krótko nigdy nie pisali projektów unijnych, nie musi być to mister Pawlicki, moze być to jełop mający dwóch prawników za pół cenny. I tak będzie to 100 razy uczciwiej niż dotychczas. Na prezent chcę zobaczyć minę Mobsika, który się dowiedział o nowinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  121
panie yasiu to jest [Usunięte] SKANDAL!!!! [Usunięte] SKANDAL, WSTYD I HAŃBA NA CAŁY KRAJ!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  120
Zgadzam się z Yaro Za wybory powinnien zapłacić opalony Tyle milionów sobie na konto przelewał wiec teraz za kare niech pokrywaaa wszystkooo i tak pewnie ubutku by ich nie odczuł !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  119
[quote name="JUREK"][quote name="obiektywny"]Adam zroiles najwiecej dla jaroina i okoli tyle jeszcze nikt nie zrobil i podejrzewam nie zrobi... szkoda wielka bo co ma sprawa osobista do radzenia w polityce... najgorsze ze nie widac godnego nastepny...[/quote]setki następców godnych! zrobił coś bo dostał z unii i nic poza tym![/quote]przecież następcy już rosną hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  118
[quote name="henryk"][usunięto][/quote]Jesteście śmieszni i beznadziejniiiii , pewnie teraz każdy kto pracuje w społkach lub przez pana opalonego miał załatwioną prace to porami trzęsie ze zostanie wywalony z ciepłej posadki niech wreszcie nowi włodarze zrobią porządek i usuną wszystkich ktorzy aby czerpali korzyscii ze stanowiska($$$) a nic nie wznosili dla dobra mieszkańców PANU ADAMOWI I JEGO BRYGADZIE DZIEKUJEMY NA ZAWSZE .... OLIWA JEST ZAWSZE SPRAWIEDLIWA HA HA HA :))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 73%  117
Tyle opinii ,większość z Was cieszy się że Pawlicki odsunięty . To pytam się gdzie byliście ,gdy były wybory .Nie musielibyśmy bawić się w drugą turę ,a teraz za nasze pieniądze powtórne wybory .Większość mieszkańców nie chciała przyjąć do wiadomości informacji o Pawlickim .A swoją drogą to za kolejne wybory powinien płacić P.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 14%  116
[quote name="obiektywny"]Adam zroiles najwiecej dla jaroina i okoli tyle jeszcze nikt nie zrobil i podejrzewam nie zrobi... szkoda wielka bo co ma sprawa osobista do radzenia w polityce... najgorsze ze nie widac godnego nastepny...[/quote]setki następców godnych! zrobił coś bo dostał z unii i nic poza tym!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  115
do akcjonariuszy spółek szybko sprzedawajcie akcje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 30%  114
.[/quote]tak myslisz?kazdy ma wady i kazdy popełnia błedy,czesto tez uczymy sie na błędach,nikt nie jest idealny,Ty Gosia tezmoze i jest troche gorzkich prawd w tych słowach co napisałas,ale to nie umniejsza faktu,ze dla Jarocina ten buristrz cos zrobił[/quote]ale co zrobił ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  113
[quote name="janek"]nie ma wątpliwości że walka o stołek burmistrza rozstrzygnie się między prof.Szczerbaniem a szlachetnym Drzazgą...[/quote][quote name="janek"]nie ma wątpliwości że walka o stołek burmistrza rozstrzygnie się między prof.Szczerbaniem a szlachetnym Drzazgą...[/quote]ABY ZOSTAĆ PROFESOREM NALEŻY SIĘ KONKRETNIE WYKAZAĆ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 100%  112
A ja zapraszam na www.prasowki.org...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 40%  111
pani sigmo czy też pi- Bóg jeden zrozumie Pani nadmierną ekscytację i on też osądzi we właściwym czasie poczynania zarówno pracowników PWIK, jak i Pani- serdecznie pozdrawiam i życzę miłego zimowego wieczoru! pana genasa proszę natomiast o odrobinę kultury i również winszuję dobrego grudniowego odpoczynku :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  110
[quote name="ania"]Dziwny zbieg okoliczności?Czy ktoś rozpoznaje tą panią sędzinę???? :eek:[/quote]a kim jest Pani sędzina,.czy ona jest z Jarocina?????????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  109
Dziwny zbieg okoliczności?Czy ktoś rozpoznaje tą panią sędzinę???? :eek:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  108
[quote name="megapytajnik"]CZY KTOŚ MI POWIE WRESZCIE KOGO JEST DROBUD, KANBUD, EKODBAJ??Bo ja nie wiem, to były nasz, gminne spółki a teraz kto jest właścicielem?[/quote]megapytajniku myslalem ze to wszyscy wiedza ale jesli niewiesz to ci wytlumacze kanbud zostal sprzedany panu s za marne 50 tys przez naszego burmistrza nastepnie kanbud ktorego wlascicielem byl pan S kupil za grosze Dro-Bud a sprzedal go pan Pawel T majac razem z kolesiami pakiet wiekszosciowy PT skupowal akcje od pracownikow i tak kanbud stal sie drobuem w dalszej kolejnosci burmistrz sprzedal pakiet wiekszosciwy Eko-Dbaju drobudowi i mam nadzieje ze za nowego burmistrza bedzie to koniec wwyzbywania sie majatku gminy (Dro-bud byl przed sprzedaza spolka pracownicza)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 72%  107
[quote name="warsaw power"]do sigma- proponuję darować sobie ubliżanie ludziom zatrudnionym w PWiK- nie wiedząc tak naprawdę, jak wiele serca i czasu wkładają w swoją pracę...[/quote]To widzimy po rachunkach i informacjach o Waszych premiach. Premia to jest nagroda za pracę lub fundusz wypracowany. A w Państwa przypadku to co to jest?????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  106
do sigma- proponuję darować sobie ubliżanie ludziom zatrudnionym w PWiK- nie wiedząc tak naprawdę, jak wiele serca i czasu wkładają w swoją pracę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 72%  105
Wałęsa wietrzył warszawkę ciekawe kto przewietrzy Jarocin Jest jednak sprawiedliwość w tym kraju
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 69%  104
dobiora sie tez innym do tylka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 79%  103
CZY KTOŚ MI POWIE WRESZCIE KOGO JEST DROBUD, KANBUD, EKODBAJ??Bo ja nie wiem, to były nasz, gminne spółki a teraz kto jest właścicielem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  102
Jupi!!!!!!!!!!Ufff! już nie mogłem patrzeć na niego!! :lol: :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 60%  101
a urzędasy ciekawe czy zostaną te same czy polecą wszyscy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 90%  100
Martwię się bardzo się martwię już nie tyle o opalonego, bo ten pewnie jest ustawiony ale o małego ;-) cóż ten chłopaczek teraz będzie robił ?: przecież z diety radnego nie wyżyje, kino tez się może skończyć, Piotrowicz chyba nie przygarnie go pod skrzydła - przyjdzie niebodze jechać za chlebem do Irlandii albo jeszcze dalej. Oj jak żal, a taki to był reformator tyle jeszcze mógł zrobić, taki młody pełen ideałów swoich i wodza a ... poległ ;-(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 84%  99
Czas teraz na lekcję pokory, której brakuje Panu panie Pawlicki!!!! Nigdy nie byłam Pana zwolenniczką, ale niestety ostatnie Pana słowa na temat wygranych wyborów i tego, że jakby wszyscy wyborcy poszli w II turze do urn to by Pan znokautował pana Kostkę to był cios poniżej pasa. Stracił Pan wtedy całkiem w moich oczach nie mając za grosz pokory i przyzwoitości, żeby coś takiego mówić. A może gdyby poszli wszyscy wyborcy to Pan Kostka byłby górą???? Pomyślał Pan o tym? Ja tak.Jednak sprawiedliwość jest na świecie, co bardzo cieszy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 83%  98
[quote name="ganda"]A może skończy AWF, bo na profilu na facebooku pisze, że nie zdążył ? ;-)[/quote]a pewnie na nauke nigdy nie jest za pozno,tylko głupki twierdze,ze juz sie wszystkiego naumiali:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  97
Co do Adama P. mamy w większości jedno zdanie- chcemy zmiany i się udało. Ale chcę powiedzieć o jeszcze jednym - nowy burmistrz to tragedia w wielu domach (np. Ku**ów, Kaź*******ków, Grzeby***ków itd.), bo nie będzie już interesów, nie będzie już miejsca pracy (bo pracą nazwać tego nie można). Skończy się koleżeństwo i trzymanie palca w *****. I to nie jest zazdrość. Żal mi ludzi, którzy stracą pracę w gminnych spółkach, ale powiedzmy sobie szczerze - nigdy nie powinni jej tam otrzymać....Mam nadzieję, że nowy burmistrz ściągnie do naszej gminy nowe zakłady pracy, bo w końcu tylko Adam P. nie chciał ulgi dla przedsiębiorców, powstanie obwodnica, bo tylko Adam P. kłócił się z warszawskimi partiami i to blokowało inwestycję
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  96
A może ostatni będą pierwszymi i mieszkańcy dadzą szansę Panu Darkowi Kyci? Ja jestem jak najbardziej za. W każdym razie reszta ludzi z p.Kaźmierczakiem na czele do domu. Urzędasy też!Może wreszcie dojdą do wniosku, że stracili zaufanie wyborców przez swoje skandaliczne poczynania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  95
Czy ten czy inny burmistrz i tak oni tylko pamiętają o gminie(jako ziemi) ale o ludziach NIE!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 93%  94
[quote name="ganda"]A może skończy AWF, bo na profilu na facebooku pisze, że nie zdążył ? ;-)[/quote]też kiedyś przechodziłem obok AWF, kilka razy w Poznaniu i ze dwa we Wrocławiu :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  93
[quote name="Max"]Kto NA burmistrza Pan S.Mart..... proszę was nie piszcie takich propozycji bo to poniżej poziomu . sam powiedział że woli tylko powiat a teraz chce się łapać wszystkiego co sie da to nie fer. według mnie według mnie teraz powinien być kostka po obiecał że wróci radzie miejskiej kompetencje rzadzenia spółkami gminnymi a że w radzie większość ma adam P. to znowu zostanie ugrupowanie TJ przy władzy i bedzie kontrolować i rządzić spółkami .[/quote]hmm... a czy Pan Szymczak wcześniej nie pracował w Gminie właśnie ??Twoje argumenty są BEZ SENSU ;]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 76%  92
kazdy ma wady i kazdy popełnia błedy,czesto tez uczymy sie na błędach,nikt nie jest idealny,Ty Gosia tezmoze i jest troche gorzkich prawd w tych słowach co napisałas,ale to nie umniejsza faktu,ze dla Jarocina ten buristrz cos zrobił[/quote]To, ze odnawia się elewacje, nie oznacza, ze wolno postepowac z dobrami wypracowanymi przez poprzednie pokolenia tak jakby były własnoscią prywatnej firmy, którą się kieruje. To ogromna róznica w sposobie zarządzania. Pan Adam niestety miał zwyczaj "ustawiania" rozwiazań wg własnych potrzeb a nie zgodnie z oczekiwaniami swoich wyborców. Nie zawsze wyborca ma rację, to oczywiste, ale niezależnie od tego czy w miastach czy na wsiach, dziś wielu ludzi ma w szufladach dyplomy i wystarczający poziom inteligencji by dokonać trafnych ocen.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 79%  91
A może skończy AWF, bo na profilu na facebooku pisze, że nie zdążył ? ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 68%  90
[quote name="Andrzej"]Pawlicki jeszcze niedawno dawał miotłę Stachowi Martuzalskiemu... a teraz pewnie sam na tej miotle może polecieć :)[/quote]Najpierw Adam zamiótł Stacha , potem zamieciono Adama .Aktorzy ci razem niedawno występowali na scenie JOK-u , akompaniował temu wszystkiemu Mopsik…Zabrakło tym Panom pokory!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  89
[quote name="obiektywny"]Adam zroiles najwiecej dla jaroina i okoli tyle jeszcze nikt nie zrobil i podejrzewam nie zrobi... szkoda wielka bo co ma sprawa osobista do radzenia w polityce... najgorsze ze nie widac godnego nastepny...[/quote]A ma to że wałkarstwo ma się w krwi i bardzo szybko nawyki z życia prywatnego ujawniają się w pracy!!!A Pawlicki w pewnym momencie zapomniał że pracuje, wydawało mu się że jest panem i władcą!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 86%  88
Może Obiektywny wystartuj ;) Pokaż co potrafisz! Niejeden Adam na świecie, On zrobił już wiele, więcej zrobić nie mógł. Niech da szanse innym! A nuż się wykażą ;]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 17%  87
Adam zroiles najwiecej dla jaroina i okoli tyle jeszcze nikt nie zrobil i podejrzewam nie zrobi... szkoda wielka bo co ma sprawa osobista do radzenia w polityce... najgorsze ze nie widac godnego nastepny...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 22%  86
[/quote]tak myslisz?kazdy ma wady i kazdy popełnia błedy,czesto tez uczymy sie na błędach,nikt nie jest idealny,Ty Gosia tezmoze i jest troche gorzkich prawd w tych słowach co napisałas,ale to nie umniejsza faktu,ze dla Jarocina ten buristrz cos zrobił[/quote]on błędy popełniał i wniosków nie wyciągał - sąd musiał wyciągnąć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 77%  85
A jednak sprawiedliwość jest na tym świecie z czego bardzo się cieszę. Wg mnie pan Pawlicki powinien zapłacić za nowe wybory bo niestety Jarocina nie stać na taki wydatek, więc nie trzeba było pchać się na stołek w takiej sytuacji i dać szansę młodszym, w każdym razie dać szansę komuś innemu bo przez te kadencje pana P. oprócz oświetlenia Jarocina i ładnego wyglądu to żadnych perspektyw na życie nie ma- zero zakładów pracy,zero nowych zakładów. Jak już nic nie zostało to trzeba było wykończyć szkoły zamieniając je w niepubliczne. Nie ma co! To wołało o pomstę do nieba. Ale Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy Panie Pawlicki. :roll:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 79%  84
A jednak sprawiedliwość jest na tym świecie z czego bardzo się cieszę. Wg mnie pan Pawlicki powinien zapłacić za nowe wybory bo niestety Jarocina nie stać na taki wydatek, więc nie trzeba było pchać się na stołek w takiej sytuacji i dać szansę młodszym, w każdym razie dać szansę komuś innemu bo przez te kadencje pana P. oprócz oświetlenia Jarocina i ładnego wyglądu to żadnych perspektyw na życie nie ma- zero zakładów pracy,zero nowych zakładów. Jak już nic nie zostało to trzeba było wykończyć szkoły zamieniając je w niepubliczne. Nie ma co! To wołało o pomstę do nieba. Ale Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy Panie Pawlicki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 37%  83
[quote name="Gosia"]Bardzo dobrze się stało. Zasługiwał na porządnego "kopniaka" za to w jaki sposów traktował ludzi. Zapomniał, ze gmina nie jest jego własnością a ludzi nalezy szanować. Burmistrz to tylko! urzędnik, który ma służyc mieszkańcom a nie zwracac sie do nich w obrazliwy sposób jak to miało miejsce na wielu zebraniach z mieszkańcami.Panu burmistrzowi wydawało się, że otacza go jakaś bezrozumna masa i nikt nie potrafi ocenic jego wiedzy i działań. Zadufany w swojej wielkości nie dostrzegał Pana, Panie Adamie, zę ludzie sie z Pana podśmiewali, ze stawał się Pan obiektem żarcików, a wielu uważało, że nawet nie warto wdawać się z Panem w duskusje by nie poniżac własnej gosności. .[/quote]tak myslisz?kazdy ma wady i kazdy popełnia błedy,czesto tez uczymy sie na błędach,nikt nie jest idealny,Ty Gosia tezmoze i jest troche gorzkich prawd w tych słowach co napisałas,ale to nie umniejsza faktu,ze dla Jarocina ten buristrz cos zrobił
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 84%  82
[quote name="JM"]To jest poczatek konca Jaroty, ehh[/quote]Nie Jaroty tylko układu - Miasto (Pawlicki) - Grzebyszak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 81%  81
Teraz pytanie ? Śmiać się czy płakać ? 8) Ja z niecierpliwością czekam na kolejne wybory :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 72%  80
To jest poczatek konca Jaroty, ehh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 78%  79
adam nie łam się załatwimy ci jakąś posadę np.w izbie polsko - włoskiej albo zawsze jako praktyk możesz zastąpić Janka Szcz. nauczając przedsiębiorczości...ale twoja misja nieskończona wszak miałeś budować plac zabaw i co teraz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 82%  78
Pawlicki jeszcze niedawno dawał miotłę Stachowi Martuzalskiemu... a teraz pewnie sam na tej miotle może polecieć :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  77
I dobrze, że się nie odywają, bo w urzędzie się pracuje, a nie gada...A poważnie to mam nadzieję, że nowy buristrz nie zrezygnuje z festiwalu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  76
Mam nadzieje że ukaże się jeszcze numer specjalny JAPI przed świętami....numer pożegnalny!!!!!!!1
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 82%  75
Bardzo dobrze się stało. Zasługiwał na porządnego "kopniaka" za to w jaki sposów traktował ludzi. Zapomniał, ze gmina nie jest jego własnością a ludzi nalezy szanować. Burmistrz to tylko! urzędnik, który ma służyc mieszkańcom a nie zwracac sie do nich w obrazliwy sposób jak to miało miejsce na wielu zebraniach z mieszkańcami. Panu burmistrzowi wydawało się, że otacza go jakaś bezrozumna masa i nikt nie potrafi ocenic jego wiedzy i działań. Zadufany w swojej wielkości nie dostrzegał Pana, Panie Adamie, zę ludzie sie z Pana podśmiewali, ze stawał się Pan obiektem żarcików, a wielu uważało, że nawet nie warto wdawać się z Panem w duskusje by nie poniżac własnej gosności. Mam nadzieję, że podobnie los "otrzeźwi" pana Roberta Kazmierczaka. "Urzednik może byc niski ale nie moze byc mały" Nowemu burmistrzowi życze trzeźwości, bo jak traci sie kontakt z rzeczywistością łatwo starcić zdolność jej oceny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 68%  74
[quote name="susel"]do-sigmy dobry pomysl kontrole radzil bym zaczac od sprzedazy eko-dbaju i zimowego utrzymania gminnych drog[/quote]Mam nadzieję, że PWiK też skontrolują. Chciałabym wiedzieć czy te podwyżki cen wody i ścieków są uzasadnione czy to było akonto premii dla ,,urzędasów,, tam siedzących. Specjalnie użyłam takiego określenia, bo gdybym napisała urzędników to obraziłabym prawdziwych urzędników.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  73
Dzisiaj byłem w urzędzie miejskim... byście widzieli jaka atmosfera panuje... cisza... nikt się do nikogo nie odzywa... :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 74%  72
[quote name="luj"]A co z Mopsem???Będzie teraz tylko nędznym radnym??A miał jeszcze tyle do zrobienia - reformy w JOKu, likwidacja kilku szkół i przedszkoli, śmietnik rocka i wiele innych wielkich projektów w imię free wolnego jarocina!!![/quote]teraz free wolny Jarocin nabiera całkiem nowego znaczenia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  71
[quote name="majka r"][quote name="Ja"]Bóg jest sędzią sprawiedliwym...[/quote] od kiedy Bóg wydaje wyroki w sądzie w Kaliszu?To Pani sędzina blondynka wydawała wyrok,a Bogiem to ona z pewnością nie jest,zwykłym człowiekiem[/quote]no Bogiem nie jest ale skończyła karierę polityczną pana burmistrza gdyby wiedział honorowo by może nie kandydował koniec byłby na pewno ładniejszy tego życia politycznego niż taki sposob ale trudno to już przeszłość
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  70
A co z Mopsem???Będzie teraz tylko nędznym radnym??A miał jeszcze tyle do zrobienia - reformy w JOKu, likwidacja kilku szkół i przedszkoli, śmietnik rocka i wiele innych wielkich projektów w imię free wolnego jarocina!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 72%  69
do-sigmy dobry pomysl kontrole radzil bym zaczac od sprzedazy eko-dbaju i zimowego utrzymania gminnych drog
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  68
[quote name="trelemorole"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote]naprawde świetny,cieszyc sie na swieta z zyjegos nieszczescie sprawiedliwosc to nie sąd,w sądzie nie ma sprawiedliwosci,tylko sąd...a sad nie jest od bycia sprawiedliwym,ale od jak sama nazwa wskazuje od sądzenia!![/quote]halo rariczka, tak się parę dni temu oburzałaś i twierdziłaś że obrażam sąd bo stwierdziłam że temida jest ślepa, co teraz napiszesz???? A ja piszę ,, oliwa sprawiedliwa, na wierzch wypływa,, Oby następca podszedł do sprawowanej przez siebie funkcji uczciwie. Na początek kontrola ośmioletnich poczynań całego grona rządzących a kto wie, może to nie będzie ostatni wyrok skazujący.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 57%  67
[quote name="nikodem"][quote name="Maja R"]Sędzia przesłuch**e świadka, który uporczywie, co rusz, zwraca się do niego: "Wysoka Sprawiedliwość". Sędzia cierpliwie poucza świadka:- Do Sądu należy się zwracać: "Wysoki Sądzie".- Tak jest, Wysoka Sprawiedliwość - odpowiada świadek.Zirytowany sędzia wali pięścią w pulpit i krzyczy:- Tu nie ma sprawiedliwości, tu jest sąd![/quote]o ile pamietam pierwszy wyrok w tej sprawie był uniewinniajacy...a tu takie klops,troche zaskoczenie[/quote]bo zycie jest zaskakujace
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 73%  66
[quote name="Ja"]Bóg jest sędzią sprawiedliwym...[/quote] od kiedy Bóg wydaje wyroki w sądzie w Kaliszu?To Pani sędzina blondynka wydawała wyrok,a Bogiem to ona z pewnością nie jest,zwykłym człowiekiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 75%  65
No i sprawiedliwości stało się zadość.Miejmy nadzieję, że będą kolejne wybory i nie będą okupione przez ZJ i JAPI.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  64
[quote name="Maja R"]Sędzia przesłuch**e świadka, który uporczywie, co rusz, zwraca się do niego: "Wysoka Sprawiedliwość". Sędzia cierpliwie poucza świadka:- Do Sądu należy się zwracać: "Wysoki Sądzie".- Tak jest, Wysoka Sprawiedliwość - odpowiada świadek.Zirytowany sędzia wali pięścią w pulpit i krzyczy:- Tu nie ma sprawiedliwości, tu jest sąd![/quote]o ile pamietam pierwszy wyrok w tej sprawie był uniewinniajacy...a tu takie klops,troche zaskoczenie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 38%  63
[quote name="Iwan"]Partie polityczne nie pokonały burmistrza w wyborach,ale sąd zrobił co do niego należało.Dziękujemy panie Adamie.Jarocin dużo zyskał dzięki panu.[/quote]ale urzędowanie jego to już historia nie ważne czy dobrze czy źle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 36%  62
Partie polityczne nie pokonały burmistrza w wyborach,ale sąd zrobił co do niego należało.Dziękujemy panie Adamie.Jarocin dużo zyskał dzięki panu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 48%  61
Drzazga nadszedł twój czas twoja chwila emerycie z emeryturą dobrą stawaj do wyborów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  60
Vivat SĄD! Tylko co teraz?!?!?! Ja nie widzę dobrego kandydata! "Stachu"?!?!?!?!? Chyba żartujecie!!!!?!?!?!? Dla miasta potrzebny jest menedżer, dobry gospodaż a nie patałachy co nie umieją się wygęgac! No i na szczęście wszystkie d**owłazy też znikną :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  59
Bóg jest sędzią sprawiedliwym...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  58
Kto NA burmistrza Pan S.Mart..... proszę was nie piszcie takich propozycji bo to poniżej poziomu . sam powiedział że woli tylko powiat a teraz chce się łapać wszystkiego co sie da to nie fer. według mnie według mnie teraz powinien być kostka po obiecał że wróci radzie miejskiej kompetencje rzadzenia spółkami gminnymi a że w radzie większość ma adam P. to znowu zostanie ugrupowanie TJ przy władzy i bedzie kontrolować i rządzić spółkami .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 64%  57
to najszczęśliwszy dzień w moim życiu,nawet wujek Tadek się cieszy -chociaż z Kadziaka skurczybyk,babka płacze jak wtedy gdy po raz pierwszy zobaczyła aquapark a ciocia Helenka nawet zadzwoniła do Ryśka z klanu - a ten znany twardziel powiedział tylko z akcentem tyrolskich drwali 'scheisse' i z pewną taką nieśmiałością zapakował Maćkowi drugie śniadanie...adamie, przyjmij ten wyrok z pokorą,czas zaleczy rany ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 81%  56
trzeba było nie startować w wyborach mając"wiszący" wyrok, a ludziom też nie przeszkadza że skazany!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  55
[quote name="AgenTomek"][quote name="wezer"]słowo krowa jest cenzurowane ??o królowa ale piękna wiadomość teraz królowa czas na robotę mądry wybór burmistrza i odbicie się od dna związanego z tym królowa bezrobociem w Jarocinie[/quote]a Ty myslisz ze przyjdzie inny burmistrz i zrobi z jarocina miasto miodem i mlekiem plynacym ? wez chlopie nic juz nie mow bo slabo ci to wychodzi[/quote]może jesteś człowiekiem który czerpał profity z przeżerania pieniędzy podatnika ?? tworzenie zarządu starostwa np człowieka biorąc którego wyborcy nawet na radnego nie wybrali pensja za 7 kafli, wszędzie łapska po kasę wyciągaj politycy ale dobrze jak się zmieniają mimo wszystko dość często bo co raz więcej kolesiostwa zatrudniała ta zj a teraz się skonczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 54%  54
[quote name="AgenTomek"][quote name="wezer"]słowo krowa jest cenzurowane ??o królowa ale piękna wiadomość teraz królowa czas na robotę mądry wybór burmistrza i odbicie się od dna związanego z tym królowa bezrobociem w Jarocinie[/quote]a Ty myslisz ze przyjdzie inny burmistrz i zrobi z jarocina miasto miodem i mlekiem plynacym ? wez chlopie nic juz nie mow bo slabo ci to wychodzi[/quote]ale może jest szansa chociaż na wolny rynek nie będzie fryzjerstwa i agencji reklamowych prowadzonych przez miasto, początek końca komuny no i też próba zakazywania wolności słowa człowieka z tego forum do sądu wzięli za merytoryczną dyskusję
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 42%  53
[quote name="wezer"]Drzazga zostanie komisarzem ?? :lol: :D[/quote]Komisarzem czyli urzędnikiem państwowym może być tylko osoba z wyższym wykształceniem , dlatego dla niektórych z Jarocina to zbyt wysoka poprzeczka.Ponadto wojewoda może powierzyć obowiązki osobie, która ma doświadczenie w administracji. Może być inaczej, ale wtedy zostaną złamane standardy. Obserwujemy ostatnio słabość naszego państwa najlepszym przykładem jest PKP.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  52
do agenta Tomka chodzi o to żeby burmistrzem nie był przestępca a do adama to możemy się nawet na szlachetną paczkę złożyć...dajmy mu karnet do aquaparku i niech tam już zostanie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 76%  51
Sędzia przesłuch**e świadka, który uporczywie, co rusz, zwraca się do niego: "Wysoka Sprawiedliwość". Sędzia cierpliwie poucza świadka:- Do Sądu należy się zwracać: "Wysoki Sądzie".- Tak jest, Wysoka Sprawiedliwość - odpowiada świadek.Zirytowany sędzia wali pięścią w pulpit i krzyczy:- Tu nie ma sprawiedliwości, tu jest sąd!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 42%  50
[quote name="AgenTomek"][quote name="wezer"]słowo krowa jest cenzurowane ??o królowa ale piękna wiadomość teraz królowa czas na robotę mądry wybór burmistrza i odbicie się od dna związanego z tym królowa bezrobociem w Jarocinie[/quote]a Ty myslisz ze przyjdzie inny burmistrz i zrobi z jarocina miasto miodem i mlekiem plynacym ? wez chlopie nic juz nie mow bo slabo ci to wychodzi[/quote]To jest nie ważne - ważne że sprawiedliwość jest i można bez obaw mówić o o prawomocnie skazanym [usunięto] Pawlickim Adamie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  49
[quote name="HAHAHAHA"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote][Usunięte] FAJNIE,ZE ludziom innym sie zle dzieje:)a nam dobrze no nie?[/quote]sam jest sobie winien
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 42%  48
[quote name="wezer"]słowo krowa jest cenzurowane ??o królowa ale piękna wiadomość teraz królowa czas na robotę mądry wybór burmistrza i odbicie się od dna związanego z tym królowa bezrobociem w Jarocinie[/quote]a Ty myslisz ze przyjdzie inny burmistrz i zrobi z jarocina miasto miodem i mlekiem plynacym ? wez chlopie nic juz nie mow bo slabo ci to wychodzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 58%  47
słowo krowa jest cenzurowane ??o królowa ale piękna wiadomość teraz królowa czas na robotę mądry wybór burmistrza i odbicie się od dna związanego z tym królowa bezrobociem w Jarocinie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 67%  46
stachu wygra to nie bedzie zle:)[quote name="marta"]Ale Adam sobie poradzi, jest wykształcony, ma doświadczenie, nie zginie w życiu :)Nie, to nie jest ironia ;][/quote][quote name="olek"]A ja żałuję,że tak się stało i życzę Panu Adamowi jak najlepiej....teraz Jarocin pokaże czerwone barwy... :sad:[/quote]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 62%  45
[quote name="marta"]Ale Adam sobie poradzi, jest wykształcony, ma doświadczenie, nie zginie w życiu :)Nie, to nie jest ironia ;][/quote]tak moim zdaniem on nie powinien się spełniać życiowo jako burmistrzjako przedsiębiorca tutaj zbyt duży mimo wszystko komunizm wprowadził agencje reklamowe miejskie i fryzjerstwo to wolny rynek potrafi zrobić sam nie potrzeba tu ingerencji no i do tego ten biuletyn japi bez sensu zbyt dużo zabawy za pieniądze podatnika było jednym słowem mimo wszystko koniec komuny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 73%  44
Ale Adam sobie poradzi, jest wykształcony, ma doświadczenie, nie zginie w życiu :)Nie, to nie jest ironia ;]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  43
[quote name="marta"]Świetny prezent, bo utarto nosa Ziemi Jarocińskiej :)Do Adama nic nie mam, oczywiście, że nie życzę mu prywatnie źle.[/quote]NO TO JUZ LEPIEJ...teraz TO OKRESLIŁAS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  42
[quote name="HAHAHAHA"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote][Usunięte] FAJNIE,ZE ludziom innym sie zle dzieje:)a nam dobrze no nie?[/quote]źle teraz się będzie działo tym co byli utrzymywani przez podatnika czyli tzw kierownikom szatni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 57%  41
Świetny prezent, bo utarto nosa Ziemi Jarocińskiej :)Do Adama nic nie mam, oczywiście, że nie życzę mu prywatnie źle.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 31%  40
[quote name="wezer"][quote name="trelemorole"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote]naprawde świetny,cieszyc sie na swieta z zyjegos nieszczescie sprawiedliwosc to nie sąd,w sądzie nie ma sprawiedliwosci,tylko sąd...a sad nie jest od bycia sprawiedliwym,ale od jak sama nazwa wskazuje od sądzenia!![/quote]ale to koniec bandy nierobów zajmujących się tworzeniem fryzjerstwa za pieniądze podatnika, to koniec zj kogo oni mogą teraz wystawić na burmistrza ??[/quote]banda nierobow wiecej zrobiła niz wszystkie komuchy przez lata rzadzenia w Jarocinie,wystarczy spojrzec na miasto jak wyglada,tak za to teraz ci co przyjda to rusza z kopyta ,ze hej...MARTA NA BURMISTRZA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 31%  39
[quote name="wezer"][quote name="trelemorole"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote]naprawde świetny,cieszyc sie na swieta z zyjegos nieszczescie sprawiedliwosc to nie sąd,w sądzie nie ma sprawiedliwosci,tylko sąd...a sad nie jest od bycia sprawiedliwym,ale od jak sama nazwa wskazuje od sądzenia!![/quote]ale to koniec bandy nierobów zajmujących się tworzeniem fryzjerstwa za pieniądze podatnika, to koniec zj kogo oni mogą teraz wystawić na burmistrza ??[/quote]Kaźmierczaka lub Łukasiewicza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 37%  38
[quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote][Usunięte] FAJNIE,ZE ludziom innym sie zle dzieje:)a nam dobrze no nie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 59%  37
[quote name="trelemorole"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote]naprawde świetny,cieszyc sie na swieta z zyjegos nieszczescie sprawiedliwosc to nie sąd,w sądzie nie ma sprawiedliwosci,tylko sąd...a sad nie jest od bycia sprawiedliwym,ale od jak sama nazwa wskazuje od sądzenia!![/quote]ale to koniec bandy nierobów zajmujących się tworzeniem fryzjerstwa za pieniądze podatnika, to koniec zj kogo oni mogą teraz wystawić na burmistrza ??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 29%  36
[quote name="trelemorole"][quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote]naprawde świetny,cieszyc sie na swieta z zyjegos nieszczescie sprawiedliwosc to nie sąd,w sądzie nie ma sprawiedliwosci,tylko sąd...a sad nie jest od bycia sprawiedliwym,ale od jak sama nazwa wskazuje od sądzenia!![/quote]dziwne jak ja to napisałem to pieski skazanego dali mi 24 minusy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 48%  35
[quote name="marta"]Świetny prezent na święta :)[/quote]naprawde świetny,cieszyc sie na swieta z zyjegos nieszczescie sprawiedliwosc to nie sąd,w sądzie nie ma sprawiedliwosci,tylko sąd...a sad nie jest od bycia sprawiedliwym,ale od jak sama nazwa wskazuje od sądzenia!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  34
A ja żałuję,że tak się stało i życzę Panu Adamowi jak najlepiej....teraz Jarocin pokaże czerwone barwy... :sad:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 63%  33
teraz ZJ ma sztab kryzysowy ?? Jak on wygląda [Usunięte] i co następny burmistrz jednoosobowo wyczyści nierobów ze spółek miejskich, chyba początek końca komuny w Jarocinie :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 55%  32
[quote name="luj"]Szkoda kurde - Adam tak dbał o mieszkańców i tylko na nich mu zależało,c o to będzie bez niego, zostanie tylko pustka i Aquapark[/quote]odebrał sąd naszego ojca opatrznościowego, zły sąd :cry:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 48%  31
i Aquapark - dp spłacania przez nas
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 70%  30
Szczerbań a co na to Biskup Stanisław Napierała, że jesteś w stowarzyszeniu, którego szefem jest skazany człowiek ??Biskup odbierze misję ?? To jest skandal jak tego nie zrobi piękny przykład dajesz jako katecheta i to jest [Usunięte] skandal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 74%  29
Szkoda kurde - Adam tak dbał o mieszkańców i tylko na nich mu zależało,c o to będzie bez niego, zostanie tylko pustka i Aquapark
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 71%  28
w sumie i tak dobrze mógł być tylko tydzień :P :P :P :P gdyby sąd nie odraczał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 79%  27
burmistrz wybrany na 2 tygodnie :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 33%  26
[quote name="wezer"]Drzazga zostanie komisarzem ?? :lol: :D[/quote]NAPEWNO!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 45%  25
Drzazga zostanie komisarzem ?? :lol: :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  24
Adam - dziękujemy, bez ciebie zrobimy więcej...a teraz możesz się wypowiedzieć w Japi że naprawdę to ty wygrałeś...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 39%  23
[quote name="wezer"]Szczerbań a biskup mu pozwoli a Drzazga to bardzo honorowy człowiek gdyby ci dwaj staneli do walki to byłoby dobrze dla Jarocina[/quote]Święta racja :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 80%  22
[quote name="Maciej........"]Będą wybory na burmistrza jak ogłoszony wyrok sądu II instancji zostanie uprawomocniony ?[/quote]Maciej Sąd II instancji orzucił apelację Adama P. WYROK JUŻ JEST PRAWOMOCNY!!!!!! Przysługuje tylko skazanemu Adamowi Pawlickiemu kasacja w Sądzie Najwyższym ale to jest środek nadzwyczajny tzn że mamy nowy wybory w przeciągu 6 miesuęcy teraz wojewoda wyznaczy komisarza, który będzie sprawował do tego czasu władzę
odpowiedz oceń komentarz