ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

Absolutorium ósmej edycji Kolorowego Uniwersytetu. Zobacz zdjęcia!

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    12.06.2019
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Żerkowscy studenci Kolorowego UniwersytetuŻerkowscy studenci Kolorowego Uniwersytetu fot. Sebastian Kuźmik i Robert Rogacki.

Studenci z SP Żerków zakończyli kolejny rok studiów na Kolorowym Uniwersytecie.

 

Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi kończy się kolejny rok nauki studentów z Kolorowego Uniwersytetu. Otóż 5 czerwca w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się absolutorium ósmej edycji tego barwnego projektu. Oczywiście nie zabrakło na nim studentów z żerkowskiej podstawówki.

 

 

W czasie uroczystości rektor Kolorowego Uniwersytetu prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk podziękowała kolorowym studentom za żywiołowość, którą wnieśli w mury poznańskiej uczelni. Życzyła, aby czas spędzony w salach wykładowych stał się inspiracją do dalszego kształcenia i powrotu za kilkanaście lat jako pełnoprawni już studenci UAM.

 

 

Wszyscy żacy, a było ich czterystu, otrzymali z rąk pani rektor dyplom ukończenia studiów. Wśród nich była dwudziestoosobowa grupa uczniów z klasy IV c Szkoły Podstawowej w Żerkowie.

 

 

[Zobacz rozkład jazdy na Wieży Rocka- TUTAJ]

 

Po raz kolejny doceniono Oskara Kuźmika z Żerkowa – pierwszego młodego wykładowcę tej edycji projektu. Poza dyplomem i nagrodami rzeczowymi, otrzymał również miano eksperta Kolorowego Uniwersytetu w zakresie czarnych dziur w kosmosie.

 

 

Po uroczystości delegacja żerkowskich studentów podziękowała za opiekę i pomoc koordynator projektu dr Renacie Popiołek. Prócz kwiatów, wręczyli własnoręcznie wykonany plakat z podpisami klasy oraz zestaw publikacji o ziemi żerkowskiej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ anka
  3 miesiące temu ocena: 100%  2
  Pani karino ,, stódiów ,, pisze sie przez ,, u ,, otwarte.Bardzo razi ten bład.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ vit
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  Pani Karina ociera się o analfabetyzm,nie czepiajmy się
  R E K L A M A