R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

5-lecie „Komorzanki”. Zamek dmuchany i trampolina

› Sport i rekreacja› Aktualności 9 miesięcy temu    23.06.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 11 ocen 0 / 0%
A A A
Ubiegłoroczne podsumowanie działalności klubu  Ubiegłoroczne podsumowanie działalności klubu  fot. Elżbieta Rzepczyk/Archiwum

Gmina Żerków. Dzisiaj Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze będzie świętował 5-lecie.

 

R E K L A M A

Z tej okazji odbędzie się festyn rodzinny, na którym zaplanowano sporo atrakcji dla dzieci: zamek dmuchany, trampolina warsztaty artystyczne oraz zabawy sportowo-rekreacyjne. Impreza odbędzie się w Szczonowie - teren przy sali wiejskiej.

Jubileusz Komorzanki przypada w szczególnym momencie dla klubu. Jego zawodniczka Aleksandra Łukomska została wicemistrzynią świata w warcabach 64-polowych. Zawodniczka UKS Komorze Komorzanka reprezentowała Polskę w kategorii juniorek do lat 10 na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w warcabach 64-polowych, które odbyły się w pobliżu Izmiru w Turcji [ZOBACZ TUTAJ].

Harmonogram:

14.00 - 17.30 festyn rodzinny 17.30 - 19.00 - oficjalna część uroczystości 5-lecie UKS Komorzanka

19.00 - zabawa taneczna


 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xd
8 miesięcy temu ocena: 100%  12
System szkół publicznych uwłacza logice myślenia , jest inkoherentny , uczniowie w szkołach powtarzają na oślep wszystko co im się każe bo - Słowacki wielkim poetą był . Świetnie ale poza nim jest Newton, Bell , Einstein, Bose, Tesla, Curie Piotr i Maria , Micho Kaku, Alexander Schrödinger ze swoim kotem, Bohr, Oppenheimer, i cały ciąg innych wielkich i genialnych . Tak też może miast czytać fraszki treny poezje które zabierają czas 5 razy dziennie to może zacząć nauczać fizyki matematyki chemii i psychologii z których są patenty, pieniądze, myśl naukowa a nie żale po straconej córce Urszulce Kochanowskiego albo pusty śmiech bo Jagna na taczce wyjechała . Ludzie obudźcie się !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xdxd
8 miesięcy temu ocena: 100%  11
widzę to pokolenie naszych rodzicow. Bierne, pełne fobii, prowadzone przez różnych szarlatanów (Rydzyka, Kaczyńskiego) ale pewnie wiedzą, jakie są rzeki w Tanzanii i kiedy była bitwa pod Płowacami (zartuje tego też nie wiedzą
~ Fan
8 miesięcy temu ocena: 71%  10
W menu zazdrości są tylko puste kalorie. Wiec wyluzuj. Gratuluję dziewczynce co pojechała na Mistrzostwa i życzę jeszcze raz tyle medali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ktos
8 miesięcy temu ocena: 0%  9
no i niech jeździ- gratulacje...ps. Inni tez jeżdżą, ale tylko ona w głowie trenera !
~ Rodzic
8 miesięcy temu ocena: 80%  8
To ty Ess masz głowę w chmurach z zazdrości wybuchniesz jak balon na końcu musisz się pogodzić ze maja w komorzance wspaniała zawodniczkę oraz wspaniałe inne dzieci gratulacje :) dziękujemy mój syn ma tyle medali od trenera ze półka się ugina i co tu mowa wszystko dzięki wspanialemu klubowi! !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Aleks - neutralny
8 miesięcy temu ocena: 73%  7
Wyluzuj trochę z tego co wiem to wszystkie dzieci są doceniane w zależności od sukcesu i wszystkie dostają medale i laury, ale chyba tego nie widzisz. Każdy ma prawo trenować i grać w co chce chyba że nie chce bo tylko zazdrości że ktoś może odnosić sukces ciężka praca. Trenerowi daj spokój bo takich to na palcach jednej ręki znajdziesz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ktos
8 miesięcy temu 6
Haha chyba nie czytasz informacji na stronie i fb bo Trener jest prawie na każdych zawodach, więc sorry (ktos) ale piszesz bzdury i mylisz fakty. Wyluzuj
~ Aleks - neutralny
8 miesięcy temu ocena: 100%  5
a nie jeździ??.... chyba mylisz pojęcia. Pewnie nie zawsze można jechać, ale w kllubie jest kilka osób do pomocy, a Ty nie pomożesz bo tylko krytykować potrafisz.
~ ktos
8 miesięcy temu ocena: 0%  4
Chyba nie wiesz co mówisz- trener powinien jeździć z zawodnikami na zawody a nie siedzieć w domu i wysyłać mamuśki!
~ ess
8 miesięcy temu ocena: 17%  3
trener głowe masz w chmurach i jednego pupila
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Auu
8 miesięcy temu ocena: 17%  2
Trener wejrzy na inne dzieci Nie tylko jedno ile dzieci zasluguje na medale i gratulacje a Pan ciągle wyroznia jedna osobe litosci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Buzka
8 miesięcy temu ocena: 10%  1
Trenerze czy inne dzieci Nie zasluguja na laury Nie walczy tylko jedna osoba niech Pan zobaczy ile dzieci walczy ale może zainteresowanie ma tylko 1 dziecko daj szansę innym którzy tez zasluguja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A