ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

21-latka leżała w rowie. Co się stało?

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    12.06.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A

Kierowcy jadący krajową „12” informują nas o zdarzeniu w Jarocinie.

 

 

- Za skrzyżowaniem z ul. Powstańców Wielkopolskich, jadąc od Jarocina, kobieta leżała w rowie. Obok znajdował się rower. Jechało też pogotowie ratunkowe - relacjonuje użytkowniczka portalu jarocinska.pl.

 

 

Policja potwierdza interwencję.

 

- 21-latka jadąca rowerem zjechała do rowu. Została zabrana do szpitala - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Póki co nie są jeszcze znane okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo czy kobieta została potrącona, czy też zasłabła i wjechała jednośladem do rowu.

 

W piątek na skrzyżowaniu ul. Powstańców Wielkopolskich i w al. Niepodległości w Jarocinie doszło do zdarzenia z udziałem rowerzysty.

 

- Rowerzysta skręcając z ul. Powstańców Wielkopolskich na drogę krajową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ciężarowym iveco 49-letniemu mieszkańcowi powiatu poznańskiego - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

78-letni cyklista trafił do szpitala. Po zdarzeniu nic nie wskazywało, że jego życie może być zagrożone. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał go przytomnego. Niestety zmarł po kilku godzinach w szpitalu [ZOBACZ TUTAJ]

 

Zdecydowano o przeprowadzeniu sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź na pytanie, czy obrażenia mogły doprowadzić do śmierci cyklisty.

[AKTUALIZACJA 15:30 ]


 Policja uzupełniła informacje o porannym zdarzeniu.

- Ustaliliśmy, że kobieta zasłabła i dlatego zjechała do rowu - informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.          

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dobry mieszkaniec jarocina!
3 miesiące temu ocena: 83%  8
Właśnie, policja niech stanie przy rondach, na nowych łącznikach no i szczególnie na ul.św Ducha to tam w godzinę złapią 10-20-tu używających telefony w czasie jazdy...kara musi być wysoka i nieuchronna bo giną niewinni ludzie a oni sprawdzają FB , sms-y, rozmawiają itp itd a przede wszystkim śmieją się policji w twarz bo co im może zrobić? a może! tylko trzeba chcieć zlikwidować ten głupi i niebezpieczny nawyk!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hmm
3 miesiące temu ocena: 50%  7
Kobieta zasłabła i dlatego wjechała do rowu, a ty się pocisz o czymś o czym nie masz pojęcia.
~ Przezorny zawsze ubezpieczony
3 miesiące temu ocena: 100%  6
Ciekawe co musi się wydarzyć by nasi włodarze zadecydowali o wybudowanie ścieżki rowerowej która połączy Jarocin gmina Jaraczewo Oby nie było za późno. Szanowna redakcjo wysyłam się z sugestią byście na swoim portalu zrobili ankietę ilu użytkowników drogi i Cyklistów jest za budową owej ścieżki z Jarocina do na przykład jaraczewa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ litości
3 miesiące temu 5
chopie daj nam trochę dychnąć, wybudujemy ci tą ścieżkę ale póżniej, przecież już się nie ogarniamy z tymi robotami, jesteśmy najlepsi - wiem ale trzeba się kiedyś wyspac, dopiero co łączniki skończyliśmy a ile takich gówienek za parę baniek jest jeszcze do ogarnięcia na szybko a są wakacje ! Wszystko wam pobudujemy, przetargi powygrywamy, obiecujemy ale dajcie nam trochę wytchnienia oki?......
~ gminnik
3 miesiące temu ocena: 50%  4
Co się musi wydarzyć? Ziemia pod ścieżkę rowerową musiałby należeć do kogoś,kto mógłby mieć wpływ na decyzję o budowie. Ty Przezorny, ciesz się puki co z łączników.
~ gminnik
3 miesiące temu ocena: 81%  3
Dalej na zwykłych skrzyżowaniach, nie uzywajcie kierunkowskazów. Aaaa... i migajcie lewym kierunkiem na rondzie z jednym pasem ruchu. Znak lokalnych mistrzów kierownicy. Kiedyś znak rozpoznawczy kobiet. Dzisiaj już bez podziału na płeć i wiek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rondownik
3 miesiące temu ocena: 100%  2
I tych którzy wjeżdżając na rondo włączają prawy kierunkowskaz
~ IO
3 miesiące temu ocena: 56%  1
Własnie, gdyby policja chciała poprawić sobie statystyki, wystarczy stanąć koło ronda i wyłapywać wszystkich nieużywających kierunkowskazów.
R E K L A M A