R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

14-latek z Kotlina doczekał się transplantacji serca

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    11.06.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A


Konrad Ryż z Kotlina jest po przeszczepie serca.

Ostatnie dwa lata spędził w szpitalach. Pod koniec maja 2016 roku lekarze zdiagnozowali ostre zapalenie mięśnia sercowego [ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M A

Miał też powiększoną wątrobę, trzustkę oraz płyn na płucach. Jego życie było zagrożone. W Dzień Dziecka przewieziono 12-latka śmigłowcem do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu. Trafił na Oddział Kardiochirurgii i Intensywnej Opieki Kardiochirurgicznej. Tam wszczepiono mu specjalną pompę, która wspomagała pracę serca. Niestety na linii łączącej pompę ze sterownikiem znajdującym się w plecaku pojawiła się bakteria, który nie udało się wyeliminować.

Wreszcie po dwóch latach znalazł się dawca dla 14-latka. W maju Konrad przeszedł transplantację serca w warszawskim instytucie kardiologii.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Moni
4 miesiące temu ocena: 100%  4
Jestesmy dumni, ze wytrwales! Zdrowia chlopaku, zycie przed Toba!
~ sza
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Chłopaku,jesteś dzielny!!! Szybkiego powrotu do zdrowia i pełni życia:)
~ rozum i serce
4 miesiące temu 2
Ktoś musi umrzeć, aby ktoś mógł żyć. Zdrowia!
~ wędrowiec
4 miesiące temu ocena: 100%  1
No chlopie. Trzymaj się.Zycze z całego serca.Powodzenia.
R E K L A M A
R E K L A M A