R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

100 spotkań na 100-lecie szkoły. Biskup z wizytą w liceum

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 8 miesięcy temu    2.02.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 9 / 89%
A A A

We wtorek 6 lutego Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Jarocinie odwiedzi ksiądz biskup Damian Bryl. Spotkanie z absolwentem z 1988 roku odbędzie się w ramach cyklu jubileuszowego organizowanego z okazji 100-lecia istnienia placówki.

 

R E K L A M A

 

Pochodzący z Goli duchowny święcenia przyjął 26 maja 1994 roku, a w latach 1996-1999 odbył studia doktoranckie w Hiszpanii. Po powrocie do Polski, w 2000 roku został redaktorem naczelnym miesięcznika „Katecheta”. W 2013 roku przyjął sakrę i został mianowany biskupem pomocniczym Archidiecezji Poznańskiej. Spotkanie w licealnej auli rozpocznie się o godz. 8.50. Ma charakter otwarty, mogą w nim więc wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie tylko uczniowie.

R E K L A M A
+ 8 głosów: 9 (89%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A