R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

[WR] Piotr Rokita - rolnik z zamiłowania [ZDJĘCIA]

 Rolnictwo › red. Redakcja
Powszechnej opinii, że młodzi uciekają ze wsi i wolą miejskie wygody, zdaje się przeczyć Piotr Rokita. 28-letni rolnik nie tylko nie myśli z rodzinnej miejscowości uciekać, ale przeciwnie - chce tu żyć i rozwijać swoje gospodarstwo, choć przyznaje, że: "z rolnictwa trudno wyżyć".
Darek Malejonek u jarocińskich franciszkanów. Już we wtorek koncert w kościele

Franciszkanie z biblioteką...

komentarzy2  Aktualności › red. Lidia Sokowicz
We wtorek 11 grudnia w dolnym kościele św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie odbędzie się spotkanie z Darkiem Malejonkiem - muzykiem Maleo Reggae Rockers, 2TM23, Arki Noego, Izraela, Houk. W trakcie artysta zagra w wersji akustycznej utwory ze swojej bogatej dyskografii i opowie o swoim życiu w kontekście Ewangelii oraz pracy jako wolontariusz na całym świecie. Towarzyszyć mu będzie Adam Mościcki, muzyk Maleo Reggae Rockers. Wstęp wolny. Spotkanie organizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin oraz franciszkańską parafię św. Antoniego Padewskiego rozpocznie się o godz. 19.30. Wstęp wolny.
[WR] "Chów trzody chlewnej to trafny wybór" [ZDJĘCIA]

 Rolnictwo › red. Redakcja
By móc dobrze gospodarować, trzeba ciągle pogłębiać wiedzę rolniczą. Dlatego musi być stały kontakt z książkami i czasopismami rolniczymi - mówi Ryszard Stępień.
Ukończyła jarocińskie liceum. Teraz ma wpływ na to, kto otrzyma nagrodę Emmys

Pochodzi z Jarocina. Pracowała w...

komentarzy12  Aktualności › red. Lidia Sokowicz
Paulina Pola Hempowicz jest absolwentką liceum z 2002 roku. Ukończyła też studia magisterskie w zakresie filmoznawstwa, telewizji i kultury medialnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na spotkanie do Jarocina przyjedzie we wtorek 18 grudnia. Spotkanie w auli ogólniaka rozpocznie się o godz. 10.50. Swoją karierę zawodową rozpoczynała jednak w Londynie, gdzie - pracując dla Viasat Brodcasting - zarządzała ramówką kanału filmowego TV1000 nadawanego w Polsce. W 2010 r. Pola wróciła do Poznania, by uruchomić serwis VOD (wideo na żądanie) u jednego z największych operatów kablowych w kraju. Przez kolejne lata Pola...
[WR] Pożar obory. W pomoc zaangażowała się cała wieś! Strażacy wzruszeni...

[WR] Pożar obory. W pomoc...

 Rolnictwo › red. Dorota Jańczak
O tym, że pomoc sąsiedzka istnieje przekonał się ten rolnik z Wielkopolski. W akcję zaangażowali się inni gospodarze, KGW oraz uwaga! 124 strażaków.

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

Prawie dwa tygodnie walczył o życie. Zmarł w szpitalu

Były ksiądz na ławie oskarżonych. Czy krzywdził dzieci?

Myśliwy postrzelił kolegę na polowaniu

19-letni student zginął pod kołami ciężarówki

Były wicestarosta zawinił, staroście obniżyli pensję

Miał ponad 4 promile. Zasnął za kierownicą traktora

R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A
R E K L A M A